Ev ve AileGebelik

Şiddetli doğum oldu? Küçük bebek zarar? Ne yapmalı?

Ne yazık ki, sık sık genç anne duymak bugün "ağır işçiler vardı" "küçük bebek zarar", çocuklarda ve böyle devam eder. D. Yaralanmalar çok farklı olabilir gibi cümleleri. Hem de kadınlarda olduğu gibi. Ne yazık ki, böyle bir felaket herkesin başına gelebilir. Nasıl gerçekten ağır işçilik olduğunu durumunda Anne ve çocuğu hissedebilir? Küçük bebek zarar? Eğer öyleyse, zaten kötü demektir. Kıt - fiziksel olarak. Anne - ahlaken.

Şiddetli doğum oldu? Küçük bebek zarar? Kim suçlu nedir?

Bir kadın şiddetli doğum varsa Yani, küçük bebek elbette, sadece korkunç görünüyor, her yerinde yaralandı. Tabii ki, yakın annenin yakınları ve hemen faillerin aramaya başlayın. Daha önce nesilleri içine araştırmacılar tarafından ayrıldı süreleri, uyuşturucu kullanımı, müdahale seviyesi ve teslimat türüne bağlı olarak "iyi" ve "kötü". Bu özellikler objektif vardır. Günümüzde bu konu sübjektif özelliklere göre kabul edilir.

Şiddetli doğum Neden olabilirdi ... küçük bebek zarar oldu? Öncelikle, olayların başladığı kadar çabuk nedeniyle geliştirmektir. Bu durumda, durum aniden kimse oluşur yeni anne açıklamak zorunda kalırsa, bu olumsuz sonuçlara yol açabilir, tehlikeli lehine değiştirildi eğer.

ondan bütün olur bağlı değildir eğer kadın, yani hareketin kısıtlandığı eğer İkincisi, sorunlar ortaya çıkabilir. genel anestezi kullanımı durumu daha da kötüye olacaktır. Gelecekte, kırıntıları kasların, zihinsel gelişim oluşumunda gecikmeler her türlü olabilir. solunum ve kalp hızı, devamsızlık fiziksel aktivite, duyarlılık ve kas kuvveti, zayıf yavaşlatabilir.

Üçüncüsü, onun kesinti, cenin gelişiminde anormalliklere şiddetli gebelik tehdit sonuçları olabilir. Hatta bir kadının ruh hali (olası bir kötü sonuç düşünceleri varsa) kötü yayına neden olabilir. Kısacası, nedeni farklı olabilir.

Şiddetli doğum Sonuçları

Ve sonuçlar çok farklıdır. Bir kadındı şiddetli doğum, küçük bebek zarar varsa, yaralanma hafif (sonradan kolayca radyoterapi ve masaj yoluyla uzaklaştırılır küçük bir tümör, yol açabilir gerginliğin düşük enerjili tür) olabilir.

Ancak, işler çok daha ciddi olabilir. Bazen çocuklar sindirim sistemine ciddi hasar ve merkezi sinir sistemi ile nefessiz Siyanotik, doğarlar, vb .. Bu gibi durumlarda, çocuklar her zaman hayatta yoktur. Ya birkaç hafta ölüm kalım arasındadır. Ancak, hatta hayatta kalan çocukların acı, zayıf büyür.

Ciddi durumlarda bu çocukların özel cihazlar yardımıyla beslenmek zorundadır. Bu durumda, çocuk kusabilir. Duruma göre, daha fazla ve daha kurmak için gerekli olan , bir mide borusu , mide sıvısı çekilmesi için.

Uzun süre Çocuklar sesinize yanıt, yuvarlan, oturup, başımı yukarı tutamaz. Kendilerinden önce dokunduğu zaman Onlar sadece cevap verirler. Genel olarak, sonuçları gerçekten korkutucu olabilir.

Atalara kafa travması

Bu nedenle, yeterli bir yaygın yaralanmaları boğulma, yaralanmalar, zehirlenme vardır. Bütün bunlar çocuğun fiziksel ve zihinsel gelişimi üzerinde son derece olumsuz etkisidir.

Çoğu zaman, ancak, kafa hastası çocuklar için böyle zor bir durumda. Eğer ağır işçilik, küçük bebek zarar olsaydı Yani, - travmatik beyin hasarı ilk etapta korkulacak. Bu çocukluk ölüm ve sakatlık ana nedenidir. Bu tür yaralanmaları da kabul özel referans belirgin bir şekilde farklı gerektirir. bu tür yaralanma başının uzun sıkıştırma, amniyotik sıvının aspire, placenta ile hipoksi, vb ile karakterizedir için

Uzun süre kafa travması doğum tedavisi umutsuz kabul edildi. Sadece yirminci yüzyılın ikinci yarısında yeni tanı yöntemlerinin devreye girmesiyle birlikte, çok az ilerleme kaydedilmiştir.

tedavi

Kısacası ağır emek olsaydı, bebek travmatik beyin travması geçirdi, ya da başka herhangi keşfetti - o açıkça iyi insanlara yardım ihtiyacı vardır. Tabii ki, bu çocuklar için bakım ve tedavileri belirli özelliklere sahiptir. Onlar koruyucu modu ile sağlanmalıdır. Ve çok kritik koşul zaman - özel ünitelerde olmak. Nefes ihlali durumunda, tekrarlanan boğma ve çocuğun spazmları taşınamaz. Bezi Değiştirme, besleme ve Cilt bakımları beşik yapılmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.