ÇirkinlikKendin yap

Mükemmel bir hediye - elleriyle bir çerçeve

Nasıl çok özel şeylerle evinizi dekore etmek istiyorum. Hangi verecek olumlu duyguları ve hayatımızda mutlu anları hatırlatılır. Bu küçük küçük şeyler biz hediye kabul etmek mutlu ve en önemli yere koymak. küçük ama harika hatıra biri kendi elleriyle yapılan çerçeve olabilir.

Bu ürün, çeşitli hobi için uygundur. Bir fotoğraf veya resim eklemek için, ya da kelebeklerin nakış koleksiyonu düzeltmek mümkündür. Eğer iç dekorasyon tür çerçeve yönelik kendi herbaryum, oluşturmak istiyorsanız ve kendi elleri sadece yeri doldurulamaz olacaktır. Çeşitli şekillerde üretin. Çerçeve elleri, kağıt, ahşap, ile köpük, karton, alçı veya plastik çok daha güzel ve orijinal fabrika ürünleri olacaktır. Sen ucuz bir üs satın almak ve boncuklar, kabukları, tekstil, düğmeler veya pullu süslenmiş bir gerçek şaheser, içine açabilirsiniz.

elleriyle en basit çerçeve köpükten yapılmış. Her evde çeşitli şekillerin ev aletleri ambalaj yoktur. İşte bu ve biz bu amaçla kullanacaktır. köpüğü ambalajı - farklı yüksekliklerdeki kenarları olan bir kap. Dikkatle üstten bu haznesini birkaç santimetre keserseniz, o zaman vakıf çerçeve için hazır olsun. Bu çok kolaydır.

çerçeveyi Dekorasyon, sen iplik veya boncuk tekniği kullanabilirsiniz. in-house çok renkli boncuk büyük kaynağı olması, işinde onlara izin. köpüğün yüzeyi üzerinde boncuklar elde edin, iki yolla mümkündür: tutkal veya ince tel vasıtası ile. İnce köpük deldi. uzunluğa tel parça kesin. Her yarısında büyük bir boncuk ve virajda sinirli. boncuk sabitleme, arka tarafta tel ve katlanmış tel deliği köpük parçaları delici. Biz çerçeve alanı boyunca tasarlanmış desen yayıldı.

Eğer görülemezdim telleri bükmek istiyorsanız, sonra başka aynı kareyi ancak bir santimetre kalınlığa kesti. Arka kısmı kravat döngü, kendisi için biz bitmiş ürünü askıda. Masanın üzerinde, çerçevenin arka kısmını koymak, onun fotoğrafı ile kapak ve ön kısmının üstüne koydu. Biz ucunda boncuk ile ürün çeşitli iğneler iki parçasını bağlamak. elleriyle Çerçeve köpükten hazırdır.

Sen beğeninize, hatta tekstil için herhangi bir malzemeyi süslemek için kullanabilirsiniz. Obtyanuv ürün güzel bez bunu dökümlü ve güvence iğneler, fotoğraflarınız için güzel bir çerçeve olsun.

Büyük bir seçenek ellerinizle kağıt kapsamı olurdu. Bu amaçla, uygun kağıt veya eski dizüstü bilgisayar için. Bitmiş ürünün gerekli boyutu belirleyin. Biz çerçevenin temelini oluşturur, dört veya sekiz parça gerekir. Gazete tabakalar yapışkan yağlar ve aynı boru kalınlığında döndü. birkaç bölümden istenilen uzunlukta kesilir boşlukları.

çift tüplerin çerçeve çok daha ilginç görünüyor. her tarafta yapıştırıcı ile iki bölümden her tarafına Tutkal ve iyi biz ceket onları. En az 1-2 gün boyunca kuru verin. Bundan sonra, 45 derecelik bir açı ile her iki tarafta bölümlerini yapmak ve monte edin. Bu boyutlandırma bileşik için arka taraftan açıları. her tarafta Shpaklyuem çerçeve. kuru ürün veren, daha sonra istenen renkte boyanmış. çerçevenin arkasına takılıp küçük çivi veya iğne ile fotoğraf Demirleme.

Çerçeve boyutu büyük ise, alt-tabakanın imalatı için gereklidir. Bunu yapmak için, ilmeği kalın karton parçasını kesip. Bu bir resim veya fotoğraf bindirilmiş. En dekoratif bir çerçeve ile kapattı. Detaylar yanlış tarafında küçük çiviler ile birleştirilir. konuklarınız hiçbiri hatta duvarda güzel bir resim çevreleyen gümüş veya bronz çerçeve atık kağıttan yapılmış olduğunu düşünmüyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.