BilgisayarlarYazılım

Alan düzeltmeleri temizlemek için Yolları "Word"

Programın "Kelime" nin Birçok kullanıcı düzenleme modunu kullanmak mümkün. Bütün kusurları işaret, düzeltme işlemi için geri göndermek istediğiniz işi alınırken bu mod editoryal çevrelerinde oldukça popülerdir. Henüz bir deneyimsiz kullanıcı iseniz, o zaman belki de "Word" alan düzeltmeleri temizlemek için nasıl bilmiyorum ya da yazarı bilmiyor. Her durumda, biz bunu nasıl bu yazıda ayrıntılı olarak analiz eder. Yani, değişiklikleri nasıl ve ne notları kaldırın.

değişikliği kabul

Alan düzeltmeleri temizlemek için nasıl açıklayan Önce "Kelime," araç çubuğu ile tanımak için başlangıçta gereklidir. "Değişiklikler" - "Review" de yalnızca bir grupta ilgileniyor. Bu belge düzeltmeleri alana veda yardımcı olacak araçlar var düzenlenmiş olduğunu.

Yani, "Islah" aracını kullanarak düzenlendiğinde önünüzde, bir belge yoktur. Eğer metin ayarlamak gerekir gerçekleştirmek ve denetim gözlemlerini kaldırmak istiyorum. Bunu yapmak için, takım grubu "Düzeltmeler" nde "İleri" butonuna tıklayın. İlk tespite aktaracaktır. İki seçenek vardır: Eğer "Kabul Et" veya "Ret" butonuna tıklayabilirsiniz.

editör yapmış olduğunuz değişiklikleri "Uygula" üzerine tıkladıktan sonra kabul edilecek ve metin düzeltilir. Eğer açıklamalarla kabul ve değişmeden metni bırakmak istemiyorsanız, o zaman metin ( "Word") vuku bulmadığı düzeltmek için "Reddet" düğmesine tıklayın.

Yani, yöntemli, birbiri ardına ve, tam tersine, onu alarak ya, notu silmek reddetmiştir.

Biz hepsini birden değişiklikleri kabul

Peki, nasıl aşamalı kabul ya da biz zaten anladım yorumların reddini ama ne tüm açıklamalar metni alakalı olup olmadığını kullanarak, alan düzeltmeleri "Word" temiz ve anında onlara her istiyoruz. Ya hemen hepsini reddeder. Bunun yararı yapılabilir.

hemen Araçlar grubunda ihtiyaç değişikliklerin tümünü almak "Değişiklikler," düğme "Kabul et" altında bulunur oku tıklayın ve açılır listeden seçin "Tüm düzeltmeler al."

Eğer hemen onları reddetmek istiyorsanız, o zaman "Reddet" ile aynı manipülasyonları yapmak gerekir.

notlar çıkarmak

Son olarak, notlar diğer kullanıcılar tarafından eklenen olsaydı "Kelime" alanı düzeltmeleri temizlemek için öğreneceksiniz. Sonuçta bu durumda yukarıdaki yöntemler işe kalmamasıdır.

Ancak olduğunca kolaylaştırmak için. Kaldırmak istediğiniz notu seçin ihtiyaç ve gösterge panelinde tıklayın "Notlar" "Sil".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.