SeyahatYol tarifi

Siam Niramit, Phuket incelemeleri göster

Farklı ülkelerden gelen yolcular için çok popüler bir tatil beldesi - Tayland turistik bölgede. Bu ama eğlence endüstrisi duygusal izlenimlerini maksimize odaklanmıştır gerçeği ile, insanların kişisel görüş ve cinsel yönelim seçme özgürlüğüne hakkı vardır dünyada az sayıdaki ülkeden biri olması nedeniyle çok değil kaynaklanmaktadır.

Ne olursa olsun bir fil, veya travesti kabare gösterisi Siam Niramit bir fikir olup olmadığı, onlar iş, yetenek için inanılmaz kapasiteyi görmek ve onların iş ve geleneklere Tay insanları sevebilirim.

Phuket göster

Thais - en sıradışı bir insan, en inanılmaz şeyler hayatın veya iş tarzlarını yapar. Örneğin, ülkenin en iyi beldelerinden biridir - nüfusun büyük bir bölümünü dahil pek çok gösterileri, ünlü Phuket ada.

Demişler Tayland'da yorum tatilciler hayatın anlarını takdir ve mümkün olduğunca onları mutlu etmek nasıl biliyorum ama onların günlük yük, tam olma stresinden çıkarılmalıdır sayısız yabancılara ve (Siam Niramit gibi) organize gösterileri için.

yetişkin düzenlenmiş travestilerin için muhteşem manzarasının yanı sıra, Phuket ziyaretçileri beklenir:

  • masada gıda tedarik sadece gerçek performans olur, aynı zamanda emme müşterilerin inanılmaz gösteri taraf olan sırasında Teatral restoran Palazzo.
  • Bir resim alabilir aralarında Çarpıcı 3D-hayal müze resimlerinde, dinozorlardan kaçış bir yanılsama yaratan sihirli bir halı ya da Venedik'te gondol üzerinde bir gezi uçan.
  • Hayvanat bahçesi, bir kelebek bahçesi ve akvaryum - çocuklu evli çiftlerin favori tatil yerim.
  • Siam Niramit göster (Phuket), yorumlar hangi en hevesli ait - bu tam olarak ne onlar dünya yaratıldığından beri Tayland sadece bir geçmişe dayanır, çünkü bir ömür boyu unutulmaz bir deneyim garanti eden bir manzara ve bu ada ve halkının timsalisiniz.

Önemli bilgiler: Bu ülkeyi - yılda onların en gizli hayallerini gerçekleştirmek veya bir masal atılmak için özgürlük ve fırsat atmosferini yaşamak isteyen gezginler yüzbinlerce çeken ölçek ve kalite tatil beldesi, rakipsizdir.

sunum başlatın: Tay köy Ethnopark

Siam Niramit - bu sahnede başlatın ve yerel nüfusun tarihsel ve kültürel yaşamın sunum turu ile etmeyen bir gösteri. Taylandlılar kendi gelenek ve el sanatları, böylece aynı parkta köy saygı - bu saygın ve saygı, derin ülkenin nüfusu haberdardır yabancılara yönelik bir fırsattır.

Turistlere Not: Tay insanlar içgüdüsel dont'gülümseme insanlara güvenmiyorum. Bu samimi ve son derece barışsever insanlar fark etmiş olduğunu sadece o gizlemek veya gülümsemeye değil kötü niyeti yaratmaktan geçmektedir şeye sahip olan.

etnik köy misafirler hayat ve sıradan Tay köy adetlerini gösterilmiştir. Burada gerçek ipek üretimi, sebze yetiştirme yetiştirme teknikleri hakkında bilgi almak için nasıl görebilirsiniz, Tay boks bir ders almak ve çok sayıda eğlence programları taraf olurlar.

Siam Niramit (Puket) - her misafir seyirci fil gösterisi haline veya hayvan besleme katılan, halkın örf "denemek" bir park. onların incelemelerde ne yazıyorsun? ethnovillage ve bu halk oyunları aşağıdaki görülen Tay boks, gösteri filler davul sesi - Tüm bu Siam Niramit gösterinin bir söz olarak algılanan, ama büyük gösteri demek değildir edilmektedir.

Gösteri öncesi Sunum

kültür ve halkının geleneklerini tanıttı her biri kuzey ve güney illerinde, tarzında inşa etnik köyde Evler. Örneğin, kulübe "kuzeyliler" ulusal kostüm takdim herkesin üzerinde deneyebilirsiniz ve onlara fotoğraflandı. İncelemeler bakılırsa, parkın birçok misafirler tarafından yapılır.

evlerde "güneyliler" çeşitli el sanatları becerilerini göstererek yerel ustalar tarafından çalıştırın. Gezginler kumaşlara çömlek veya boyama ipek üretiminde dersleri alabilirler. Büfe Tay, Japon, Avrupa ve vejeteryan mutfağından seçme sunan bir gösteri restoran bulunmaktadır. 1200 müşterilerinin eşzamanlı alımı için tasarlanmıştır ve bir sonraki bir teatral platforma bulunan Tay sanatçılar ve boksörler performanslarını izlerken yemeğinizi olanak tanır.

Herkes 10 dakika olağanüstü yolculuk sadece 200 baht mal olacak olan filler üzerinde kısa bir yolculuk alabilir.

misafir yaşam ve Tay halkının gelenekleri hakkında fikir sahibi sonra, Siam Niramit (Phuket) göstermek için davet edilir. filme ve fotoğraf yasaklanması olduğunu - o katıldı edenler gelen geri bildirimler, onun sadece eksikliği olduğunu unutmayın.

Önemli bilgi: ban ihlalde ceza empoze bekliyor, telefonlar ve çıkarılabilir diğer donanım, performans önce teslim edilmelidir.

Oyunun ilk hareket: 1 act

Bu teatral performans Bangkok'ta düzenlenen gösterinin, tam bir tekrarlanmasıdır. Bu çeşitli eylemler ayrılmıştır, her biri 3 eylemleri oluşur. eylemler büyük ekranda seyirci sonraki sahnede beklediğini farklı dillerde bilgi veren sırasında bir ara tür, ve ne olduklarını yürütülen arasında.

İlk perdede hikaye 4 Tayland bölgeler ve onların tarihi hakkında gider. barış ve refah vardı zamanı yani Lanna krallığı, oluşumu, tüm tarihini önce gelir.

Bu Buda ve ritüelleri ibadet tapınağa kraliyet alayı muhteşem performansı ile başlar. davul dövüş sesleri altında, hediyeler Buda taşıyan sadık savaşçı ve dansçılar eşliğinde Lanna King, Kraliçe ile karşılar ve beraber gökyüzü uçan fenerler içine başlatın. Bu sabers ile ilk hareket dans korumaları biter.

eylemlerin 2-4

Siam Niramit kültürel geleneklerin adamıştır oyunun ikinci perde, medeniyet 2 birleştirir. Güney Denizi kıyısında yer liman kenti, piyasada gelişen olaylar. Sanatçılar gölge tiyatrosu temsil, bu büyülü eylemdir, akrobatlar ve rongema tarafından gerçekleştirilen malikane dans shrividzhayskimi dansçıları temsil etti.

Üçüncü perdede seyirci sunulmuştur turan, ülkenin kuzey-doğu kısmı. Eylem geleneksel şarkı ve dans eşliğinde Buda insanları getirdi vaaz, adanmış.

Geçen perdede merkezi düz Ayuthayya sözde Altın Çağ boyunca kraliyet mahkeme ve sıradan insanların yaşam konuşur.

İkinci eylemi: Cennet ve Cehennem

Taylandlılar inançlarını ve Cehennem, Cennet anlayış ve Araf bir tür ortaya gösterisi Siam Niramit (gösterir aşağıda fotoğraf) bu bölümünde, Himaphan (sihirli orman) onlara.

Bu insanlar bu yerlerin varlığı muhtemelen neden inanıyorum 2 bölümünde gösterimi, renkli olsa da, ama çok ciddi. Özellikle cehennemde günahkârların cezayı ilgilidir. Cennet yerel nüfus evrenin merkezi olarak kabul edilir Dağı Phra Sumeru yüksekliği, dünyaya bakar yüce Tay tanrı İndra, başkanlık ediyor. altın ve elmas sim onlar salih karşılamak ve onur ile bunları çevreleyen parıltısı içinde, melek ve diğer tanrı ve tanrıçalarının çevrili.

Himaphan

Sihirli orman, Thais inançlarına göre, yerin ve göğün eşiğinde. Bu efsanevi hayvan ve tanrıların yaşadığı bir. Bu sahnede, aktörler gök tanrısı ve yıldırım tanrıçası arasındaki sonsuz mücadeleyi tasvir. Uğursuz Ramasuna uzun böylece Mekhalu saldırır, fermuar var, ama o bir "patlama" serbest ve onun üzerine yağmur göndermek, onu durdurur. Sahnede, aslında, şu anda yağmur ve şimşek döküyor.

Siam Niramit gösterinin Yorum Bu çarpıcı özel efektler dolu en muhteşem performansı olduğunu söylüyorlar.

Üçüncü hareket gösterir

Gösterinin bu bölümü Thais önemli tatillerde tamamen ayrılmıştır. Bunlar arasında:

  • keşişlere Adanmışlık - her Tay adamı geçmelidir bir ayin, az kısaca az buyurulmuştur.
  • Alkollü Festivali - küçükten büyüğe çeşitli ruhların maske yapılır ve Buda ibadet - tüm tapıyorum mutlu bir tatil.
  • Ayrıca gençlik, yaşlıların ibadet adamıştır Songkran bir kutlama, - Ülkenin Buda heykelleri her yıkayın.
  • Loy Krathong - su tanrıçası bir ibadet. Sahnede, akan gerçek nehir hangi aktörlerin bir tekne içinde yüzen.

Siam Niramit gösterisi - ruhunda kalıcı bir etki bırakır gerçekten büyük bir gösteri. Yani onun hakkında misafirlerini yazın. Böyle deneyimlemek için, gezginler tekrar tekrar bu ülkeye geri dönün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.