SeyahatYol tarifi

Pattaya Park - Pattaya popüler bir su parkı

Güney Asya yön yaz tatili zaten birçok büyük Rus bölgelerde en popüler biri haline gelmiştir. Geleneksel turistik yanı sıra, Tayland kıyılarında kenarını kapatmaz için çaba herkes için hizmet ve konfor sağlamak için altyapı çok çalışma yapılıyor. Her yıl yeni bir şey inşa edilmiş ve Tayland dikkat etmek bir neden daha var. Ve böylece, ve Pattaya, Tayland'ın en büyük tatil merkezinde gelecekteki su parkında kalacaktır. parklar gibi su konumlar çok popülerdir ve dünyanın birçok tatil inşa ediliyor. Onların yaratıcıları ve geliştiriciler sürekli erken ulaşıldı bu alanda her şeyi geçmeye çalışıyoruz. Ve burada, Tay kıyısında, birçok bakımdan başarılı oldu.

"Pattaya Park" - su parkı yeni nesil

tutarlı bir bütün halinde tüm düzen elemanlarının ziyaretçiler için iyi düşünülmüş bir tasarım ve kullanışlı - su konumlar bu karmaşık ayıran en önemli şey. Pattaya Su parkı tasarlanmış ve son yıllarda dünya çapında bu alanda dikkate bütün mühendislik ve gelişmelerin tasarımını alarak inşa edilmiştir. kesinlikle yetişkinler için ve çocuklar için hem iyi bir dinlenme için gereken her şeyi vardır sahiptir. En önemli Arasında - havuzları ve slaytlar, oldukça önemli bir yükseklik ve bu yükseklikten kökenli çok karmaşık yörünge. işin tüm dönem için Pattaya Su parkı zaten oraya gitmek ve turistik mekanların orijinalliği ve tepelerin dikliğini yaşamaya geçirmiş olanlarda olumlu geribildirim bir sürü kazandı. kompleksine ziyaretçilerin birçok Rus arasında. Burada çeken herkes burada istekleri doğrultusunda eğlence bulabilirsiniz olmasıdır edilmektedir. gerekli tüm özelliklere sahip bir özel alana atanan küçük çocuklar için otelin üst katında karşılık gelen bir seviye yüksekliği ile yokuş aşağı bir adrenalin olsun isteyenler, Dan. iyi yer Water Park olumlu anları atfedilen olmalıdır. Bu otel "Pattaya Parkı" ve ziyaretçilerin birçok yakın karmaşık ve canlı olduğunu. Tayland geleneksel yağmur mevsiminde dalmış zaman su parkı ziyaretçi akışı, eylül hatta mayıs düşürüldü olmadığını ilginçtir. Ama ne olursa olsun sezon, Rus turistlerin çoğunluğu Pattaya su parkı hakkında çok iyi anıları tutun. Onun slaytlar ve havuzlar arka planında Fotoğraf uzun bu hoş anılar güçlendirmek olan Tayland'da tatil sonsuz Rus kış fonunda.

Fiyatlar ve çalışma saatleri

Akşam altıya kadar sabah saat ondan itibaren Pattaya kamu su parkına kullanılabilir. Ziyaret maliyeti 100 yetişkinler için baht ve çocuklar için yarı fiyatıdır. Olumsuz üzerine su parkı ziyaret ederken su konumlar kompleksine ait otel "Pattaya Park" da kalmak, herhangi tercihlerine misafirlerini izin vermez gerçeğini içermelidir. Bir ortak olarak bir bilet almak zorunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.