MaliBankalar

"Morgan Stanley": tahminleri, analiz, değerlendirme, yorum ve adres

Morgan Stanley - dünyanın en büyük bankasıdır. O 1939 yılında Genri Morganom tarafından kurulmuştur ve 2008 yılında ticari bir banka olarak değiştirildi. Faaliyetinin ana yön - kurumsal menkul, varlık yönetimi, (Keşif Kart bölünmesi yoluyla) tüketici finansman ile 's operasyonları. Ofisler ve iştirakleri Rusya'da dahil tüm dünyada 42 ülkede temsil edilmektedir.

tarih öncesi

1932 yılında yürürlüğe giren yasa Stiglla ABD'de yatırım yapan bankaların yasaklayan diyor. Bu sayede JP Morgan & Co. Bu yeniden düzenlemek ve yatırım faaliyetleri adanmış bir kurum yaratmak zorunda kaldı. Yani, 1935/09/16 yıl Amerikan bankası "Morgan Stanley" ortaya çıktı.

başarılar

Yıllar içinde örgüt değil, aynı zamanda diğer hedeflere, sadece yatırım geliştirmiştir:

 • 1964 yılında MS analizi finrynkov için bir model oluşturdu.
 • 1967 yılında Banka Paris'te ilk şubesini açtı. Aynı yıl, bir anlaşma şirketi Brooks Harvey & Co dışarı almak finans kurumu gayrimenkul pazarına girmek için izin Inc.
 • 1971 yılından bu yana, banka kendi hisse birincil piyasada yerleştirmiş stok ticaret alanında sahip ve 15 yıl içinde çalışmaya başladı.
 • 1997 yılında ise bankacılık kartlarının üretimi ve aracılık hizmetlerinin sağlanması devreye girer Dean Witter Discover, ile birleşti. Daha sonra, bu ödeme araçları, kredi kurumu tüketici kredileri sağlamak için kullanılır. Ama Aralık 2006'da, banka "Morgan Stanley" ayrı bir şirket olarak Keşif Kart damızlık açıkladı.

2008 ekonomik krizi

Morgan Stanley etkilenen kurumlardan biridir 2008 krizi yılı. 2 hafta hedge fonların yatırımlar kayıpların $ 128.100.000.000 getirdi. Ardından banka $ 107.300.000.000 değerinde iflas Fed kredi önlemek için yardımcı oldu. Aynı yılın Eylül ayında, Japon bankası Mitsubishi UF J Finans Morgan Stanley% 21 hissesini satın aldı.

22.09.2008, MS Federal Rezerv tarafından idare geleneksel bankacılık şirketi olacağını açıklandı. Ocak 2009'da, Citigroup ile ABD banka "Morgan Stanley" MSSB örgütü uğraşan - Büyük şirket müşterilerine servet yönetimi. hisselerinin (% 51) yarısından yanı sıra MS ait kalan hissesini satın almak için seçeneğiyle bir seçenek daha fazla.

"Morgan Stanley": RZB için tahmini

MS Bankası işletmelerin listesini yaptı kurumsal hakları AB'den UK çıkışında bir sonucu olarak acı çekti. Bu karar tüm dünyada borsalarının çöküşüne yol açtı. 24 Haziran yatırımcılar daha güvenli varlıklara yatırım tercüme, kurumsal haklarını satmak panik başladı. Dünyanın en piyasaların ön tahminlere göre $ 3 trilyon kaybetti.

Analistler hisse neredeyse üç katı haksız fiyat düşmüş şirketlerin listesini derledik. Bu faaliyetler Avrupa pazarına ile bir ilgisi yoktur farklı sektörlerden büyük sanayi işletmeler olmak üzere 28 şirket yer alıyor.

Örneğin, Google'a sahibi kurumsal hakları Alfabe,% 4 ($ 685.2) tarafından fiyat düştü. Analistler hisselerin piyasa fiyatı desteklenmesi ve oyların hatta sonuçları Dünya Bankası etkilemeyecek olan reklam iş hakkında koruma faydaları pahasına hisse başına $ 856 bini bulabileceği tahmin. Benzer projeksiyonlar Amazon.com ve ilişkili olarak sunulmaktadır hisseleri Apple, sırasıyla 4.2 ve 2.8%, düştü olan. Gelecekte, fiyat 800'e yükselebilir ve hisse başına 120 $.

kurumsal hakları otomobil Ferrari için daha düşük fiyatlar gelince, o analistlere göre düşüş Euro bölgesi dışındaki ihracatın daha yüksek hacimlerde telafi edilecektir. Liste ayrıca çikolata Starbucks üreticisine çarptı. Ama aynı zamanda şirket "Morgan Stanley Banka" olumlu bir görünüm verir. İngiltere pazarında satış kârı toplam gelirin sadece% 3'ünü. Bu nedenle, sterlin değer kaybetmesi şirketin mali sonucunu etkilemeyecektir.

Ancak, dünyanın bilişim devleri kurumsal hakları için fiyatlarındaki düşüş - Bu yatırımcılar cazip fiyata likidite Bankası satın almak için mükemmel bir fırsattır. Uzun vadede yatırım yapmak isteyen kredi kurumlarına kurumsal hak edinebilirler. durumu stabilize olduğunda, Amerika eylem "Morgan Stanley" ve Banka fiyat artacaktır.

ABD araçlardan Kurumsal hakları arzu elde etmek. Bu yatırım sadece piyasa oynaklığı arka planı mantıklı. Bunlar aşırı alım yüksek düzeyde olduğunu göstermiştir ve büyüme potansiyeli hiçbir pratik değildir.

iş tasfiye

2015 yılında ABD banka bölünmeler Küresel Petrol Merchanting ticaret evi Castleton CI LLC uygulamaya karar verdiler. İşlemin Detayları açıklanmadı. Sadece fiyat $ 1-1500000000 içinde olduğu biliniyor. Katılımcılar ABD ve AB düzenleyiciler izin almak için henüz. Önceki girişimler bir varlık finans kurumu başarısız satmak. Dahil işlem anonim şirketi "Rosneft" ile yer almadı.

"Morgan Stanley Bank" (Moskova)

İç pazarda Morgan Stanley poliçe gibi yatırım tavsiyesi olarak alanlarda 1994 yılından beri faaliyet gösteren (kağıtIar "Lukoil", "Gazprom", "Sistema", "Pyaterochka", "Rosneft", "Evraz" vb. D.) , geliştirme, ipotek karşılığı. 2006 yılında, ABD banka, hatta örgüt, "Kent Mortgage Bankası," ama bir yıl sonra katıldığı bir buçuk satılık varlıkları koydu.

Rus şirketi "Morgan Stanley Bankası," 2005 ortasında kaydedildi. varlıkların (% 68) yarısından fazlası sigara sakinleri aittir. Organizasyon tüzel kişilerle çalışmayı amaçlamaktadır. Banka bireylerin mevduat kabul ama buna karşılık, iş aktivitesi yüksek oranlarda yansır, muhabir hesapları, büyük ivme gösteriyor etmez.

Çalışma alanları

"Morgan Stanley Bank" Özellikle, mali hizmetler bir dizi ile müşterilere, dünyanın dört yan kuruluşları ve iştirakleri aracılığıyla faaliyet:

 • Kurumsal Haklar Yönetimi:, değişim faaliyetleri, risk yönetimi, yatırım aktivitesi (birleşme ve satın almalar, yeniden yapılandırma, proje finansmanı üzerine) harf (hisse yayınlanması, sigortacı), danışmanlık iyileştirilmesi.
 • Özel yatırımcılar aracılık hizmetleri ve yatırım görüş bildirilmesi.
 • kurumsal ve bireylerin Varlık yönetimi, Merkez Bankası işlemleri geliri sabit.

analitiği

Erken 2016 yılında ABD banka keskin ruble görünümünü kötüleşti. . 83 ruble ve üçüncü - -. 85 ruble ilk verilere göre, 2016 yılının ilk çeyreğinde dolar kuru 82 ruble, ikinci yapmaktı. Ama dünya petrol fiyatı tahmini artış ile, "Morgan Stanley" Temmuz ayında ruble iyiye değiştirildi. 2016 analistlerin tahminlerine göre GSYH sadece% 0,6 oranında düştü. Bu üçüncü çeyrekte ülke ekonomisi sıfır büyüme oranını gösterdi olmasından kaynaklanmaktadır, ve dördüncü artmaya başlayacaktır. İki bu yıl sonuna kadar% 9,5 seviyesine yeniden finansman oranını azaltmak bekleniyor.

Rusya Federasyonu Etkinlikleri

bankanın sadece ofis "Morgan Stanley" Moskova'da yer almaktadır. O profesyonel menkul kıymetler piyasası, bankacılık işlemleri yapabilmeleri konusunda yetkili katılımcılar, uğraşan, aracılık ve depo faaliyetleri lisansına sahiptir. 2015 yılı sonunda bankanın aktifleri 4,59 milyar - 20890000000 ruble, kendi sermaye olarak gerçekleşti.

bankanın çalışmalarında Başlıca başarılar:

 • 1996: Yabancı borsalarda "Gazprom" hisselerin ($ 429,000,000) yerleştirilmesi.
 • 2002: Banka 350 milyon $ tutarında "Lukoil" hisselerinin konuya dahil edilir.
 • 2003:
  - katılan finucherzhdenie büyük anlaşma , "BP" ve "SIDANCO" ($ 6750000000) "TNK" emilimi üzerinde;
  - finans kurumu $ 1750000000 tutarında "Gazprom" büyük krediler sağlayarak;
  - Banka satış süreci "Telnora" hisse "Combellga" % 100 katılır.
 • 2005: "Morgan Seenli Bankası" $ 1550000000 tutarında hisse halka arz "Sistema" ana sigortacı olduğu; "Pyatorochki" - $ 598 milyon; "Avrasya" - $ 422 milyon.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.