Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Yorumlanması Rüya: savaş - nasıl bir rüya deşifre?

Savaş - her zaman olumsuz bir olay habercisi değildir çok parlak ve ilginç rüya bu. Farklı yazarların Rüya kitaplar kendi yöntemleriyle bu rüyayı yorumlamak.

Miller'in rüya defteri: Bir savaş - Bir rüya gördüm ne var?

rüyada Savaş - işlerine, bozukluk ve iç çatışmalar şiddetli bir duruma. Eğer bir genç kız sevgilisi gerçek hayatta onun karakteri hakkında hoş olmayan bir şey duymak edeceğini, savaşa gider hayal. gerçekte siyasi hayatı, devrim ve halkın acı büyük değişiklikler olacağını gerektiğini - Eğer ülke hayalperest mağlup edildiği bir savaş hayal edin. çatışmalara zafer - Bir canlanma iş ve uyum içinde aile içinde.

Freud'un rüya defteri

Savaş - Cinsel eylemi sembolize şiddet eylemidir vardır. Bir kişinin çatışmalara söz konusu ise - bu sadizm ve mazoşizm ile bir grup seks çekiyor. akrabaları ve arkadaşları içeren Savaşlar o kendine bile itiraf korkuyor olduğu gizli cinsel fantazi kurduğunu hayalperest söyle.

Vanga Rüyası Kitabı

Savaş rüya ise, tüm toplum için sıkıntılara, kıtlık ve zor günler konusunda uyardı çok kötü bir işarettir. Onlar savaşta ölmek gerekebilir çünkü özellikle etkilenen, genç. Onu talihsizliklerinden alameti hayalperest savaşlarda olduğu Katıldığı ve gizlemek değil ya devam etmek değilse, sevdiklerimi.

İslam rüya tabiri

Köy sakinleri yabancılarla mücadele ediyoruz, bu pahalı ürünler olacağı anlamına gelir. Kral ile Mücadele - devlet nimetlerden bolluk ve barış. Savaş alanından kaçmak için - Neyse.

Eski İngiliz rüya defteri: Bir savaş - ne bekleyebileceğinizi?

Mücadele - hayalperest kaderi kötü dönüşe. Evde Barış bazı ciddi kaza ile kırılacak. İnsanın meselelerde kirli hile ve rakipleri veya kıskanç entrikalarına ile karşı karşıya kalacaktır. Sağlık bozulabilir ve mali durum titremek. savaş ve savaş hayal kadın, daha sonra gerçekte büyük ölçüde onun hayatını etkilemiş askeri, karşılayabilir edin. Bir bebek beklerken bir kadın, bu olasılığı varsa o harika çocuğu vardır.

Kış rüya kitap: Bir savaş - nasıl yorumlamak?

Rüyada Mücadele güçlü sinir stres insan gerçekliğini yansıtır. Savaş diğer insanlarla çatışmaların ve kavgaların yüksek bir olasılık belirten barış zamanında hayal. rüyada savaşta katılmak için, insanlara maksimum bağlılık ve irade gerektirir son derece şiddetli ve çok çalışmanın bir dönem gerçekte olduğunu. savaşta yenin - zihinsel gücü düşüş. rüya yapmak ve çatışmaları ve anlaşmazlıkları önlemek için denemek için önemli şeyleri ertelemek daha iyi olur sonra.

Ivanov Rüyası: Savaş - nasıl deşifre?

rüyada kavga İzle - gerçekte ahlaki ve fiziksel şiddete maruz kalma. savaşın başlangıcı - sıcaklığındaki kuvvetli artışla ilişkili bir hastalık. (Kurtarma) bir kırık olduğunda Böyle bir rüya o düşmanlık içinde yer alır, özellikle, bir kriz döneminde hasta kişiyi ziyaret etmek. savaşta yenilgi - skandalı daha fazlası, hayalperest tarafından başlatılacaktır.

Schiller Shkolnik sonnik

Savaş iş ve rekabette sıkıntı, çeşitli güçlüklere için hayal.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.