SeyahatYol tarifi

Koh Lan (Tayland). Sahil Co Lan (Koh Larn)

Tayland - bir tatil için en iyi yerdir. tek yolu bu yerin takılar emin olun, çünkü bu harika beyaz kumlu plajları ve kendiniz görün emin olmak gerekir konumlar - Bu ülkede, size mükemmel bir tatil turist için ihtiyaç kesinlikle her şey var.

Pattaya yakınında bulunan büyük adası,

Tabii ki, ülkenin en ünlü tatil - bu Pattaya olduğunu. Ada Tayland (Koh Lan, Sichang), ancak aynı zamanda tatilciler ile çok popülerdir. Her yıl turist çok sayıda tarafından ziyaret edilir.

Koh Lan, yoksa Mercan Adası olarak adlandırılan - Bunlardan en büyüğü. Çünkü kıyı boyunca resifleri sayısının çokluğundan, öncelikle çok açık deniz ve plajları ziyaretçilerini çekiyor. Tam anlamıyla bu yerde her 40 dakikada neredeyse her zaman tamamen insanlarla doludur feribot geliyor.

Adanın yaklaşık uzunluğu sadece 4 km, bu alanda en yüksek noktası deniz seviyesinden yaklaşık 205 metre yükseklikte yer almaktadır. bütün ekonomisi, çok popüler bir çare Koh Lan yakın yerleşim sayesinde yeterince büyük turist gelen kazançları üzerindeki% 100 bağımlıdır.

Koh Larn adasında Eğlence

Bu arada, adadaki Avrupalılar, toplu taşıma araçlarına aşina değil, bu yerleşim arasındaki mesafe pintice olmasından kaynaklanmaktadır. Ama buna rağmen, bu yerde oldukça popüler sözde motosiklet-taksi. küçücük bir ücret karşılığında, onlar plajlarının da dahil adanın herhangi bir noktaya götürecektir. Bu onlar için burası ünlüdür. Orada şeffaf suda bir dalış ile bir kez gerçekleştirilen ve nazik güneşin tadını edilebilir. Su sporları - neden turistler tarafından Koh Larn adasına ziyaret ilk etapta bu. plajlar hep su kendisi kadar temiz.

Ne yapabilirsiniz? Dalış, şnorkel, muz bot ve tabletler - eğlence sadece küçük bir listedir, yani sıkılmış kesinlikle olmaz!

"Vahşi" ve resmi plajlar

Koh Larn iki tipe ayrılabilir ada sahilleri: "vahşi", yani, resmi caizse. İlk durumda biz çeşitli olanaklar (soyunma odaları, mağazalar, kafeler, şemsiye vb. D.) olmadan yüzme için bir yer bahsediyoruz. Resmi plajlar, diğer taraftan, tam turist gözünde daha cazip hale kalanı için donatılmıştır.

Tawaen

Bu ne bir aile tatili için en iyi yer olduğunu en çok. alt plaj kendisi kadar kumdur. çok, çok sayıda turist, bu nedenle açıkça barış severler için uygun değildir: Ancak, bazı dezavantajı için oldukça büyük bir tane var. Ama genel olarak, bu hayatının en unutulmaz gün geçirmek için harika bir yerdir. Rus turistler arasında özellikle popüler plaj, burada birçoğu. Bu arada, burada ve feribotlar Pattaya dünyaca ünlü tatil geliyor.

Thong Lang

öyle değil, çünkü burası hakkında kesinlikle, o kadar popüler olduğunu söylemek mümkün değil. Temel olarak, burada onlar Çin'den turist vakit geçiriyorlar. Bu plaj gerçekten orada soyunma odaları şemsiye, plaj sandalyeleri vb. D., nerede bulamaz Ama burası gürültü sevmiyorum olanlar için ideal olacaktır ve yalnız dinlenmeyi tercih çünkü, "vahşi" isnat edilmesi gereken muhtemeldir . Daha önce ve bir sürü insan vardı, ama burada giden yolun sonra da, turistler büyük ölçüde azalır çökmüş. tek yolu bu yere almak için - bir su bisikleti veya diğer benzeri araçlar olduğunu.

Samae

Bu Sahilde de sık sık Slavları karşılamak mümkün olacak. çocuklu tatil geçirmek için eğlenceli ve güvenli olabilir. Bu noktada, çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli bir çok şey var. Bu neşeli kaygısız bir tatil geçirmek anlamına burada. Burada ayrıca bir şemsiye veya şezlong, işe donanımlı duş gitmek almak için bir fırsat olacaktır. Koh Lan ve sahilde bulunan Samae her zaman insanlarla dolu, sen burada alabilirsiniz bir su bisikleti.

Thian

Burası haklı Ko Lan tüm adada en iyilerinden biri çağrılabilir olduğunu. Burada çok büyük bir değişik mağazalar, restoranlar, kafeler, salonlar, şemsiye sayısı, hem de, önemlisi, duş bulabilirsiniz. Yerde bu tür çocuklar için yetişkin ve trambolin ve şişme kaydırak için muz bot, dalış gibi, eğlence büyük bir seçim olduğunu belirtmek gerekir.

Nual

gerçekten takdir ve doğayı sevenler için bir cennet - Koh Lan da Naul denilen ünlü plajı ile ünlüdür. yerli maymun banyo: Yalnızca bu noktada eşsiz gösteri görebilirsiniz. Bazen şaka turist yerli adalılar diyoruz.

Daeng

Suda sıçrama bol burada sadece sıcak basmasının ortaya çıkışı sırasında mümkün olacak, çünkü bu plaj, çok sıradışı. Geri kalan zaman, ziyaretçiler değil çok çekici dibe gözlemlemek ve güneşlenmek için davet edilir. Eğer kira ve çekim oynayacağı şemsiye alabilir sürece Tesisleri, kullanılamaz.

Düşük maliyetli hizmetler - Koh Lan üzerinde büyük bir artı tatil

tabii ki, genel olarak bakılırsa, kendileri plajlar henüz çıkmadı hizmeti kabul uluslararası standartların gerisindedir. Dedikleri gibi ek olarak, fiyatlar, örneğin, "lokma değil" şemsiye diğer tatil bu hizmetin maliyeti oldukça kuruş ile karşılaştırıldığında, Rus para birimi yaklaşık 30-100 ruble cinsinden mal olacak kiralamak, çok kabul edilebilir ve yerlerdir. Çünkü ucuz hizmet Koh Lan olduğunu Hatta daha popüler hale gelmiştir.

Dinlenmek için harika bir yer

Yılın herhangi bir zamanında Koh Lan güzel bir adadır. Tayland bu kadar çok insan sadece bu yerde tatile gitmeye karar yüzden dinlenme için her zaman uygun bulunmaktadır. Burada eğlenceli ve sıkıcı günlük hayattan unutulmaz bir mola olabilir.

Otel Koh Lan Resort

adanın güneyinde ise Koh Lan Resort olarak bilinen büyük bir otel kompleksidir. Burası planlandığı gibi tam olarak tatilinizi harcayabilirsiniz sağlamak için tüm koşullara sahiptir. unutulmaz balayı için harika bir yer seçmiş çift, var olan ve olmayan çocuklar çiftler evli durur bir sürü her zaman ve. Koh Lan Resort, her zaman yalnızlık ve sessizlik isteyenler için mükemmel bir yer, rahat ve sessiz.

tam Koh Lan adayı keşfe çıkabilir sırayla, bir tekne ya da küçük bir tekne kiralamak gerekiyor. Yani doğayı kendisinin çeken büyüleyici görünümü bol bol resim tadını çıkarabilirler.

Buda Tapınağı

Bu küçük yolculukta bir harita gerekir muhtemeldir. Koh Lan, onun küçük boyutlarına rağmen, aynı zamanda bu yerin ana cazibe kendi tapınağı vardır. oldukça büyük olduğunu Buda, heykeli adanın en yüksek noktasında yüklenir. Aynı zamanda çevresi güzel bir panoramik manzaraya sahiptir bir gözlem güvertesi içerir, bu nedenle, tatile gidiyor, kesinlikle kullanışlı olacaktır, sizinle kamera almak unutmayın.

özetliyor

Her turist Koh Larn adasına ziyaret etmelisiniz. Tayland - Hiç olacaksa bu yüzden dikkatinizi değer çünkü bir cennet tatil, örneğin Pattaya, en azından tur sırasında ziyaret etmek için harika bir yerdir unutmayın!

doğanın güzel, büyüleyici sahneler kayıtsız kimseyi bırakmayacak, çünkü bir ömür boyu bu tatil hatırlar. Şeffaf deniz, mavi gökyüzü, güneşin beyaz kum parıltılı - Koh Lan, harika bütün bunları Tayland ada!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.