SeyahatYol tarifi

Kemerovo en ilginç manzaraları

Rusya'da en çekici şehirlerinden biri Kemerovo olduğunu. Bu eteklerinde bulunan Kuznetsky Alatau nehrinin Tom kıyısında. Bu, üç yüz yıl biyografi 1918 yılında in situ Shcheglova köyünde meydana oldukça genç kent, olduğunu. Gençliğinde rağmen Kemerovo konumlar iyi bir liste oluşturuyor. Bu ziyaret yerleri geniş bir seçenek sunar. Tom Nehri ikiye bölünerek, kasabanın içinden akar. şehrin merkezi kısmı sol yakasında yer almaktadır. tepeler Krasnogorodsk muhteşem manzarasına sahip geniş bir mesire vardır. Modern kent, uluslararası bir havaalanı vardır.

Kemerovo mekanlar - tüm en güzel ilkidir mimari yapılar, Sign'ın Katedrali gibi. Binanın inşaatı 1996 yılında tamamlanmıştır. Yakında ziyaretçi ve sakinleri arasında popülerlik kazandı. Eşit etkileyici yapı, 2008 kadar uzanan Kutsal Üçlü Kilisesi olarak kabul edilir. Kimyagerler ve Leningrad - Bu iki caddeleri kesişiminde bir yeşil alan içinde yükselir. Üçleme Kilisesi, Yapımına 2008 yılında tamamlandı - yakın başka dini yapıdır. Tapınak bir tuğla katlı bir bina, çan kulesi.

gezi Kemerovo sürdüren söz Chapel of yapılmalıdır Our Lady Anne "Tüm Afflicted". 1990 yılında geleneksel Rus tarzında inşa edilen bu tek kubbe kilise. Bu Katedral Meydanı'nda yer almaktadır ve baptismal olarak hizmet vermektedir. görmek için önerilir mimarinin bir sonraki parça, Dmitry Donskoy ait kilise. Bu sokakta yükselir ve Patriots sekizgen kubbe ve çan kulesi ile küçük bir ahşap yapıdır. Ve yolda Maria kilise-şapel Nikolaya Chudotvortsa olduğunu. Bu quadrangle üzerinde HIP sekizgen bina bir tuğla türüdür.

Ama, mimari yapılar - Kemerovo ünlü yalnızca ilginç yerler değil. Kentin yerler orijinal siteleri ve anıtların birçoğu bir listesini içermektedir. set şehrin sahil anıt sokak köpeklerinin üzerinde Pritomsky. bileşim, ambar kapağı bulunduğu üstüne bir metal yapı vardır. Bu kapağında ve köpek yalan rakamdır. Böyle Vladimir Martemyanovo Pritomsky kıyıda monte anıtı olarak öne çıkan kişilerin, onuruna dikilmiş anıtlar vardır. Bir Volkov anıt alanı Mihailu Volkovu.

Kemerovo turistik ilgiyi hak, her biri çok sayıda müze listesi ile takviye edilebilir. En popüler deposuna bir tür Ulusal Tarih Müzesi, olan doğanın anıtların Kuzbass ve tarih. Hiçbir az ilginç olan toplama ikon boyama, çizim, resim, heykel 5.000'den fazla çalışması yer alıyor Güzel Sanatlar Müzesi, olarak kabul edilir.

Şehrin diğer cazip yerler arasında, Drama kaydedilmiştir. Nehrin sol kıyısında Iskitimki güzel Victory Park uzanır. Burada anıtlar, askeri teçhizat ve silah sergisinde bir çok görebilirsiniz. lokomotif anıtı 2006 (lokomotif 50'li) monte edildi. Hiçbir az bir bahçe şehir olarak kabul edilir popüler - Çeşitli sürmek ile rahat bir park.

Burada sunulmaktadır fotoğraflar hangi Turistik Kemerovo, tamamen onun güzelliğini ve ihtişamını ifade edemez. bu yerlerin daha gerçekçi bir sunum için, kendi gözleriyle görmek gerek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.