Spor ve SağlıkAtletizm

Alexei Yagudin: biyografi. Şekil patenci Alexei Yagudin (fotoğraf): kişisel yaşam

Alexei Yagudin, biyografi ve kişisel yaşam ünlü atlet, artistik patinaj şampiyonu - Birçok fan şimdi ilgilendiriyor. O spor bir onur ustası, 2002 yılında kariyerine tamamladı. O zaman farklı mesleki turnuvalarda yer almıştır sonra sonra televizyon sunucusu olmuştur.

Çocukluk gelecek patinajcı

1980/03/18 Alexei Yagudin St. Petersburg doğdu. O ailede tek çocuğu. Anne adı Zoya Fyodorova olduğunu. O otomasyon ve bilişim Leningrad Enstitüsü'nde araştırmacı olarak çalıştı. Lesha dört yaşında iken babası onları terk etti. oğlan genellikle hasta olduğunu, bu yüzden anne spor sağlığını güçlendirmek umuduyla, pisti "Jubilee" götürdü. Sonra çocuk bir kamyon şoförü, otobüs ya da taksi, böylece patinaj yılında büyük bir başarı olmak istiyordu, kimse tahmin edemezdi.

Alexei Yagudin. Biyografi ve spor kariyerinin başlangıcı

İlk teknik direktör Leschi spor Aleksandr Viktorovich Mayorov ustası haline geldi. Sekiz yıldır çocukla çalışmış ve o İsviçre'ye hareket etmeye karar verdiğinde, umut verici bir atlete ünlü öğretmen ayrıldı Alekseyu Mishinu. Bu efsanevi koç pek çok başarılı sporcular yetiştirmiştir.

grup Lesha uyarılmış yetenekli rakiplerin oluşuyordu ve o hızla geliştirmeye başladı. Mishina çocuğun liderliğinde dört sırayla atlamayı hakim ve 1994 yılında gençler arasındaki rekabeti 4. sırada yer aldı. İki yıl sonra, medya Alexei Yagudin Avustralya paten Şekilde Dünya Kupası kazanan haline geldiğini bildirdi. Genç sporcu Biyografi 1997 yılında yeni bir olay ile takviye edilmiş, o bir sonraki dünya yarışmasında Rusya için aradı ve üçüncü sırayı kazandı ve bir yıl sonra Nagano Olimpiyatlarında yer aldı ve beşinci sırada tamamladı.

Bir lise mezun gümüş madalya genç atlet Fiziksel Kültür P. F. Lesgafta St. Petersburg Akademisinde okumaya gitti. Eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra, adam ünlü koç Tatiana Tarasova için ABD'ye Rusya'dan 1999 yılında taşındı. Kadın Alexei uncharacteristic sanatı ve çok daha fazlası öğretti.

Triumph Alekseya Yagudina

Atlet kadarla ve becerilerini geliştirmeye devam etmez. Evgeni Plushenko - sıkı çalışma ve 2000-2001 sezonunda öğretmenlerin çabaları sayesinde, o ana rakibi arkasında duran, figür pateni Dünya Şampiyonası ikinci sırada tamamladı. Ancak, 2002 yılında Salt Lake City Olimpiyatları'nda performans Alekseya Yagudina gerçek zaferdi. Hayatının değerlendirmesi için bir altın madalya ve en yüksek aldı: bütün hakimler sanatının için, tekniğin için dört 6.0 5.9 koydu. Bir patenci dizlerinin üstüne düşen, duygularını içeren ve buz öptü ve sevinç için atlama çocuk haline olamazdı ilk kez bu yüzden bu başarının yolu, son derece zor olmuştur. Bu gerçek bir zaferdi!

Büyük duygu ve birbirine bağlı elemanlar ile dolu Stil performansları atlet. O eller, vücut ve bacakların sendikal hareketiyle karmaşık eğri üzerinde yüksek bir hızla icra ettiği "parça", tanınır.

Alexei Yagudin spordan emekli Neden?

Ekim 2002'de, kalça eklemlerinde ağrı keskin tırmandığı Grand Prix Skate America şampiyonu yolunda (kalça yapısının doğuştan bozukluğu ortaya) ve bu nedenle, taraftarların dehşet, o yarışmadan çekildi ve amatör spor tamamladı. Alexei Yagudin - patenci, kimin biyografi yeni olaylar ile takviye biraz zaman.

2006 yılında, güçlü ağrı kesiciler alarak, adam Oksana Pushkina ile birlikte hareket ederek, "on Ice Yıldızları" üyesi oldu. - 2007 yılında gösterisinde "Buz Devri" Önümüzdeki iki yıl içinde ortağı Victoria Dayneko oldu Valery Lanskaya. Atlet profesyoneller arasında bir çifte şampiyonluk haline gelebilir.

Doktorlar daha sonra ağrı patenci eksikliği esinlenerek kalça cerrahisi, amatör spora dönmek için onun niyetleri hakkında basına verdiği demeçte yaptı. Ancak, onun planları ters gitti: Yeni yaralanma Almanya'da sunum (buz elinden alınan Adam) tamamlamak için izin verilmez.

ünlü Filmografi

Alexei kimin biyografisi hala fanlar ilgi hayallerinin sol Yagudin, ama uzağa ekrandan gidecek değildi. 2008 yılında "Başkan'ın tatil" oyunda rol aldı. 2009 yılında, o da, Roma Kozyrev olarak (Channel One) TV dizisi "Sıcak Ice" rol aldı lider programı haline geldi "İyi akşamlar, Moskova!" (TV Center) Larissa Golubkina işbirliğiyle. Alex Victoria Dayneko çok parçaları ile birlikte yazma, müzik elini çalıştı. 2010 yılında, o TV dizisi Petelin rol oynadığı "Kalp Kaptan Nemov." Daha sonra 2012 yılında, Yagudin "Buz Devri" transferini açtı. Bir yıl sonra, "Cruel 3" yer aldı komedi "Babes ve Chicks" ve filmde ikinci ve üçüncü kesiminde ortaya çıkmış "Masha ve Bear."

İlgi ve ödülleri ünlüler

Şekil patenci Alexei Yagudin, ruh ve davranışlarında, çok ünlü olsa mütevazi birisi olmaya devam etmektedir. O, balık tenis, bowling, golf oynamayı sever. Herhangi bir modern adam internet olmadan yaşayamaz gibi. Lesha hep gece kulüpleri ve iyi restoranlar olacak sevdim.

Hayatı boyunca, atlet çeşitli ödüller almıştır. 1996 yılında Dünya Gençler Artistik Patinaj Şampiyonası'nda altın madalya kazandı. Ertesi yıl, Dünya Şampiyonası'nda bronz madalya kazandı. 1998, 1999 ve 2000 yıllarında, Alex - Avrupa Şampiyonası ve Dünya birincisi ve 19 yıl içinde Büyük Ödülü kazandı. 2002 yılında figür pateni dünya lideri oldu ve Salt Lake City Olimpiyatları'nda altın madalya kazandı. Bir yıl sonra "Vatan için Hizmet için." IV derece Sipariş verildi 2003 yılında, bir adam yarışma "Yılın En İyi Atleti" katılmış ve ödül "Glory" aldı.

Kişisel yaşam ünlüler

Alexei Yagudin, biyografi, kişisel yaşam ve spor kariyer ilginç olaylarla doludur, ben proje "Yıldız Fabrikası" Sasha ve Victoria Savelevoj Dayneko sonra üye Yanoy Batyrshinoy (jimnastikçi) ile bir araya geldi. Sonra Anastasia Gorshkov ile bir ilişkisi vardı. Zaman bütün bu hikayeleri kısa ömürlü olduğunu göstermiştir.

Bu sizin arkadaşı 15 yaşında sporcu yerine getirdiğini ortaya çıkıyor. Sonra kimse Tatyana Totmyanina ve Alexei Yagudin birbirleri için yaptığı tahmin edemezdi. Onlar pistinde antrenman sırasında, St. Petersburg buluştu. O anda, genç adam çok dikkat ödemek vermedi.

Yagudin ve Totmjaninoj arasındaki ilişkiler

İlk yakınlaşma profesyonel sporda Alekseya Yagudina ve kız arkadaşı Tatiana Totmjaninoj tarafından imzalanan zaman, o zaman meydana gelen Ilya Averbukh gösterisine davet etti. Rus şehirlerin bir tur sırasında, gençler hep birlikte olmuştur. İkisin çok iyi ve ilginç olduğu ortaya çıktı. O zaman, bunlar hiç kimse bir araya geldi. Sonra Alex diye kabul ne birlikte yaşamak için sevgilisine evlenme teklif etti. Ancak, Moskova dönüşünde, Tanya o atabilir düzenli kız arkadaşı Yagudin haline korktum beri çatışmalar, aralarında ortaya çıkmaya başladığında ve o ciddi planları vardı: aile, çocuk. Bir yakının Totmjanina gitmiyor alışkanlıkları katlanmak için. Zamanla, ilişki kızışıyor ve Alex çok pişmanlık duymadan bıraktı.

Toplantıya ayrıldıktan yeniden başlatmasına Bir yıl sonra, patenci olarak Tanya fark - onun diğer yarısı. Kız geri gün sonu gerçekten sevdim insan kaybı, hissetti. Onların derin duyguların sonucu - Elizabeth Kasım 20, 2009 adında bir kız doğumu.

Kendisi Alexei Yagudin, biyografi, kişisel yaşam ve bir atlet başarıları uzun ilgilenen taraftarlar olacaktır. Bu o profesyonel bir sporcu değil, aynı zamanda harika bir oyuncu ve kapsamlı geliştirilen kişi sadece beri, şaşırtıcı değildir. Bu nedenle, mutlaka en kısa yetenekli kişi, diğer TV programları veya sinemada kendini ortaya koyacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.