Kariyerİşe Alım

LLC "SGC-Truboprovodstroy-5": şirketin çalışanları yorum

işverenin tercihi - Kolay bir iş değil. Özellikle faaliyetin büyük, rekabetçi alanlar çoktur Rusya'da, personel devir hızı çok büyük. Bugün, gerçekte bir olduğu anlaşılmalıdır "SGK-Truboprovodstroy-5". şirketin çalışanlarının Yorumlar cevabı belirlemek için yardımcı olacaktır. Nasıl memnun çalışanlar burada çalışmak mı? örgütün lehte ve aleyhte başvuranlar işbirliğini başlatmak öğrenmek önerilir hangisi? Rusya'da iyi bir işveren Bildiğim kadarıyla "SGK-Truboprovodstroy-5" olduğu gibi?

tanım

Ilk şey söz konusu kurum ne tür konusunda açık olmak. "SGK-Truboprovodstroy-5" neyi? Bazı astlarının için faaliyet kapsamı - Bu çok önemli bir uyarıdır.

işveren Öğrenme - yapım ve onarım yanı sıra, kurulum hizmetleri yapan bir kuruluş olarak, başka bir şey değildir. Oldukça anlaşılır bir iştir. Bina - Biz kurum kapsamı söyleyebiliriz. Bu gerçek memnun ve müşteriler ve rakipler.

görüşme

"SGK-Truboprovodstroy-5" personelinden geribildirim çeşitli aldı. Aralarında iyi ve çok iyi değil hem vardır. Karışık görüşler görüşme için adaylardan oluşturulur.

Özel bir profil ile doldurulur, işe alma yöneticisi ile diyalog samimi bir atmosferde yapılır - Bazı potansiyel bir işveren ile ilk toplantı sorunsuz gider söylüyorlar. görüşmede, bunlar kurum ile işbirliği tüm özellikleri hakkında konuşun.

ast bu bölümünde birlikte değil iyi röportaj vurgular. Bazı bölgelerde İK-yöneticileri sorulara cevap veremez, çok kolay değildir. Aynı zamanda, gelecekteki istihdam bir yanıt 2-3 ay beklemek gerekebilir olduğunu. Bütün bunlar iyi yolu şirketin notunu etkiler değildir.

firmasında istihdam

LLC "SGC-Truboprovodstroy-5" çalışanlar farklı türde yorumlar kazanır. Çok bölünmüş görüş belli pozisyonlarda çalışanların hususlar saklı tutar.

Eğer astları dikkat ilk şey - öncelikle işe dönüşümlü olarak düşer gerçektir. Ama başka bir görüşme için bundan söz ediyor. işinde reklamları ayrıca düzenlemelerin konuda uyarabilir.

Ayrıca, "SGK-Truboprovodstroy-5" işçilerin tartışmalı doğası belli tasarım çalışmaları için almak gözden geçirmektedir. Birisi bütün ast resmen İlgili girişin çalışma kitabında yapılır, istihdam sözleşmesi söylüyor.

Ve birisi aksini söylüyor. İddiaya "SGK-Truboprovodstroy-5", sözleşmenin sona çok problemlidir ulaşmak için, gayri emeği karşılıyor. Yani bazen çok adil değil denilen astlarının Şirketi bölümünü okudu.

Aslında, "SGK-Truboprovodstroy-5" işin tüm resmen çizer. Ama bu biraz bir sözleşme olmadan çalışmak zorunda kalacaklar. Tam olarak ne zaman?

Staj / Eğitim

Biz öğrenme gibi bir süreç söz ediyoruz. Bu özellik için çalışanların "SGK-Truboprovodstroy-5" derecelendirme iyi almaz. Ancak, birçok şirket gibi. Neden?

şey başvuranların o kısmı öğrenme süreci personeli ve sorumlulukları hakkında bilgi almak için yardımcı olduğunu göstermektedir vardır. Ayrıca, bundan sonra işçi ve işveren birbirleriyle nasıl uyum görmek mümkün olacak.

Bunun yanında, bazı "SGK-Truboprovodstroy-5" serbest emeği olarak başvuru kullanır inanıyoruz. Sonuçta, insanların çalışma resmi bir çalışanı olarak görev yapacak, ancak çalışmanın dönemi için kimsenin ödeyecek.

çalışma şartları

"SGK-Truboprovodstroy-5" değerlendirmeleri farklı alır. saatler üzerinde çalışma koşulları organizasyonu hakkında astlarından Birçok şikayet. Her zaman, ama bu tür görüşler bulunmaktadır Değil.

Genellikle başvuru sahipleri işveren iş için en iyi koşulları sunmuyor şikayetçi. yere iş görevlerini gerçekleştirmek için gerekli ekipman yok yerde rahatsız, birisi bir havasız ve sıkışık alanlarda büyük gruplar halinde çalışmak zorundadır.

Sadece sorumlu uygundur emeğin organizasyonu için birkaç iddiası "SGK-Truboprovodstroy-5". saatler sitesinde başarıyla belirli bir işi nispeten geniş bir oda gerçekleştirmek için gereken her şeyi bulabilirsiniz.

program

"Negatif karakter işçilerin SGK-Truboprovodstroy-5 'yorumları sıklıkla şirket tarafından önerilen zamanlama çalışmak için alırlar. Bu şikayetler çok alır. Özellikle istihdam ve diğer tüm özellikleri dikkate.

saatler iş görevlerinin yürütülmesine yürütmek için çok fazla zaman varken insanlar olduğunu işaret etmektedir. Bu rağmen sözleşme net bir takvim gösterdiğini bildirmiştir. Fazla mesai ödeme yapılmayacaktır. Bazı durumlarda, biz 12-14 saat çalışmak zorunda.

sosyal garantiler

şirketi "SGK-Truboprovodstroy-5" hakkında Yorumlar sosyal paket tam olarak şirkete verilen belirtir. Değil her şeyi yeterli olmakla birlikte, işveren hukuku çerçevesindeki yükümlülüklerini karşılamaya çalışıyor.

Şirkette Hasta ve tatil gerçekleşir. Eğer konut ve beslenme konusunda belli bir noktaya Yolu ödenen vardiyalı çalışırken de düşünmek gerek kalmayacaktır. Bütün bu hususlar işveren tarafından çözülür.

Bazı değerlendirmeleri göre, kalabalık konaklama işgal devam etti. Ama konut üzerinde aynı anda hala önde düşünmek zorunda değilsiniz. Bu nedenle, sosyal garantiler açısından farklı personel yorumların olduğunu "SGK-Truboprovodstroy-5". şirket iş ve sosyal tüm koşulları sağlar. paket, ama her zaman değil biz astları istiyoruz hangi seviyede.

maaş

şirket tarafından sağlanan ücret alan işçiler için "SGK-Truboprovodstroy-5" negatif geri besleme planı. şey görüşme sırasında işveren yüksek kar sunmasıdır. Aslında, tüm aksi çıkıyor.

Bazı ancak gecikmeler ile, "SGK-Truboprovodstroy-5" de öder söylüyorlar. Birisi şirkette kazanç seviyesi düşük olduğunu söylüyor. Ve birkaç iyi ücret vurgulamak.

yerine bir sonuca ait

Şimdi "SGK-Truboprovodstroy-5" çalışan aldığında değerlendirmeleri anlamak. Bu şirket, genellikle işverenlerin kara listede bulunur. Sonuçta, çalışanlar yönetimi haksız değil çok samimi bir çalışma ekibi olduğunu söylüyorlar. çalışmalarında ihmalkar olan "kendi" Birçok insan.

Böyle farklı görüşlere rağmen, herhangi bir kanıt ya da bu şekilde adı geçen sanal yokluğunu vurgulamalıdır. "SGK-Truboprovodstroy-5" Rusya'da hemen hemen her işveren kazanır standart iddiaları alır. Bu işe için kötü bir yer değil - Bu nedenle çalışılan şirket varsayabiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.