Gıda ve içecekYemek tarifleri

Karaciğer pasta - bu, kullanışlı, lezzetli ve tatmin edici

Eğer karaciğer sever misin? Hayır? Yani Hiç gerçekten düzgün yan ürün hazırladık değil. Bu iyi bir et parçasının çok farklı lezzetli yemekler yaklaşık aynı sayıda karaciğer ve nasıl yapılabilir. güveç ve ızgara ve sıcak ve kek, hatta karaciğer kek Bu. Fakat buna daha sonra. Birincisi, gıda ürününün esas hakkında söylemek gerek.

Karaciğer - yüksek kaliteli protein, folik asit ve demir mükemmel bir kaynak, Bizim damar sistemi için önemli olan koenzim Q10 sayısı, bir numara ürünüdür vitamin A ve vitamin B grubu açısından zengindir. Bir parça sığır karaciğer kemikleri, diş durum için ve vücuttan toksinlerin çıkarılması için sorumlu olan fosfor yaklaşık 338 mg içerir. Bu ürünün Bütün bu değerli özellikler ısıl işlem sırasında kaybetmez ve uygun pişirme durumunda da büyük ölçüde artar. Eğer havuç, soğan ve patates ile karaciğer pasta pişirmek Örneğin, önemli ölçüde vitamin ve lif miktarını arttırır. Bir tat kalitesi yemekleri yüz kat daha iyi.

Eh, şimdi gerçek yemekler hakkında. Bizim için pişirmeye teklif tarifleri karaciğer pasta ve kek. Bu yemekler için, sığır ve hem alabilir tavuk karaciğerler, onların pişirme prensibi hemen hemen aynıdır.

Karaciğer kek, önceden temiz film hazırlamak ve ürünün orta boy parçalar halinde kesmek için. Nasıl bitmiş ürünün istenilen çıkış hacmine bağlıdır almaya. 500 ila 800 den gram yeterli olacaktır. Kızarmış tavada 2-3 dakika Karaciğer, meyve suyu (İhtiyacı edilmeyecektir) birleştirme kurtuldu. o istenirse söndürmek biraz beyaz şarap defne cam olabilir.

sebze ihtiyacınız olacak: 2 büyük havuç, 2 patates, yumuşayana dek tavada doğranmış ve kızartılmış olan 2 soğan,. Şimdi tüm bu bileşenler, karaciğer ile tüm tuzlu, biber, baharatlar karıştırılır ve ıslanmaya bırakılmaktadır.

marine sebze, bir pasta için hazır tuzlu shortcrust pasta ile karaciğer iken. önüne sermek, formun altındaki yayılır (bitkisel veya zeytinyağı ile yağlayın unutmayın). bunun üst sebzeli karaciğer koymak üzerine, ekşi krema ya da mayonez ile çırpılmış yumurtaya tüm pour (Karışım nemli kek küçük olmalıdır). biraz un serpin ve tüm karaciğer göndermek fırın, pastayı 30 dakika boyunca 210 ° C'ye ısıtılmış. Sıcak olmasını servis edin.

misafirlerinizi şaşırtmak ve sıradışı aperatif hizmet etmek isteyenler için, karaciğer kek pişirmek için tavsiye ediyoruz.

Bu amaçla, tavuk karaciğer, 800 g 3 yumurta, cam tozu, bir bitkisel yağ ilave edildikten, bir blender veya öğütücü kullanılarak öğütmek (örneğin, krep gibi, bu yüzden pan yapışmayacak) ve bunun bir tuzu.

hamuru elde pişmiş krep alın. Ayrıca esas olarak görev yapacak karaciğer kek.

rendelenmiş havuç (200 gr) soğan yarım halkaları doğranmış edildi (2 adet). altın kadar bir tavada kızartılmış ve süt küçük miktarda söndürüldü mıydı: tüm katmanları kızartılarak Şimdi, bu katmanlar arası sebze "kek" için sizde.

Hepsi bu, mayonez her gözleme yağlayın bazı sebzelerin üzerine koydu ve pasta oluşturmak üzere yalnızca orada bırakılır ediyor. Üst kek mayonez dökün, aynı zamanda yeşilliklerle süslemek için değil sadece tavsiye ederiz. Bu meze, sıcak ve soğuk her ikisi de olabilir servis edin. yerine getirilmesi gerekir tek şart - kek demlemek ve damakta yumuşak ve nazik yapmak için, sebze ve mayonez koku kadar emmek için zaman verilmelidir.

Bizim tarifleri size karaciğerden onların hanehalkının sıradışı yemekler memnun etmek yardımcı olacağını umuyoruz. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.