Gıda ve içecekYemek tarifleri

Sazan, fırında

Herkes ihale lezzetli et için sazan sever, ama herkes onun vatan bilen - Antik Çin. Bu Çin imparatorları sazan, nehir balık besin değeri takdir ilk kez ve bu emperyal tabloyu tedavi etmek için yaygın hale gelmiştir. Bir süre sonra, balık o hiç az popülerlik kazandı Avrupa, getirildi.

Bugün, her aile için fırsat vardır sazan hazırlamak, ve lezzetli balık yemekleri çok seçimler. Tüm yemekler arasında büyük bir beğeni zevk pişmiş, sazan fırında. Böyle bir sazan aile akşam yemeği için sadece hazırlanabilir sonra. Bu yemek tatil masaya gerçekten kraliyet olacaktır. Bu kendilerini ve hostes ve onların misafirleri, gurmeleri takdir böyle kraliyet tarifler ilgilidir ve aşağıda ele alınacaktır.

Bu nedenle, "pişmiş Karp," ilk düzenleme yemekler için aşağıdaki bileşenler gerekir: sazan fazla 2 kg ağırlığında; 2 soğan; sarımsak yarı zamanlı kafası; Madde 7. l. bitkisel yağ; 40-70 gr. maydanoz; 220 ° C. ceviz; biber; tuz.

1) Önceden kesilmiş soğan soyulmuş.

Bir tavada soğan kızartmak için kullanılan 2) polportsii yağ. Sonra ceviz doğrayın ve soğan, tuz ve karabiber ekleyin. Karışım, iki dakika yavru.

3) sazan ızgaralı tuzu hazırlanmıştır. karın, soğan ve fındık dolu dikmek ve bir fırın tepsisine konur.

4) sarımsak, sazan etrafında üç parçalar ve yerine kesilmiş her dilimi temizleyin. yağ kalan gezdirilir.

170 dereceye kadar önceden ısıtılmış bir fırın içinde 5) yer. Pişirme süresi - 80 dakika.

Bu tarif pişirilen sazan taze otlar ve sarımsak ile kombine mükemmel hassas tat ve fındık dolum sahip olacaktır çanak belli bir acılık ve özgünlük verir.

Doyurucu ve özgün çanak ile misafirlerinizi sürpriz yapmak istiyorsanız, ikinci tarifi pişmiş, sazan hazırlanabilir.

"Pişmiş Karp," Bu düzenleme yemekler için aşağıdaki bileşenler gerekir: sazan fazla 2 kg ağırlığında; 2 kafa çok büyük soğan vardır; 220 ° C. ceviz; 2 büyük havuç; 40-70 gr. maydanoz; 3 işlenmiş peynir (sert peynir yerini alabilir - 200 gr.); mayonez; biber; tuz.

1) kıyılmış soğan Ön saflaştırılmıştır.

2) yıkama, havuç temizleyin. olası büyük açıklıklar ile rendeleyin.

3) 3 dakika yavru kıyılmış fındık için bir tavada.

küpler halinde kesilmiş 4) İşlenmiş peynir.

musluk suyu altında 5) maydanoz durulama, ince kıyılmış.

6) Yukarıdaki ürünler biber, tuz birleştirmek, mayonez ekleyin.

7), sazan yıkama hazırlandı Elde edilen kıyma başlayarak, iç ve dış tuz ve biber sürün. Karın dikiş. mayonezli balık ve pişirme için Önceden ısıtılmış fırında göndermek Coat. Sıcaklık - 200 derece. Pişirme süresi - 80 dakika.

mantar severler için bir arada denemek için hoş bir sürpriz olacaktır mantar doldurma yumuşak et sazan ile.

"Pişmiş Karp," yemek pişirme üçüncü yöntem, aşağıdaki maddeler gerek: sazan fazla 2 kg ağırlığında; 400 gr. beyaz mantar ya da mantar; 5 yumurta; 6 (8) Ürün no. l. kraker (öğütülmüş); 6 yemek kaşığı. l. yağı (ghee yağı ya da bitkisel); biber; tuz.

1) Taze mantarlar yıkandı, ince kıyılmış. Tuz ve karabiberi ekleyerek, tereyağında kızartılmış. Serin.

2) bir köpük haline çırpılmış ham sarısı ve beyaz ekmek kırıntıları, toz haline getirilmiş mantar ekleyin. Tuz ve iyice karıştırın.

3) karın mantar önceden hazırlanmış sazan et doldurun. Karın dikiş.

4) bir formda koyun ve 80 dakika önceden ısıtılmış fırında serpin yağı gönderin.

Her üç tarifleri son derece lezzetli, ama daha iyi yoluyla pişmiş balık için, size folyo ile sarın. Bu arada, bu tarifler bile deneyimsiz hostes denir misafirler ve yakınları lezzetli yemeğin sürpriz böylece basit "fırında Sazan."

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.