Sanat ve EğlenceFilmler

Rus polisiye dizisi "Avcılar elmas": aktörler. Alexei Serebryakov

Altın, yüzyıllar boyunca eski çağlardan elmas, mücevher insanların dikkatini çekmiştir. Genellikle haline bir engel hatta bir ailenin üyeleri arasında. Onları tüm insan normlar ve kurallar unutmak için neden suç insanları bastırıyor. Ne yazık ki, uzun insanlık tarihi boyunca değişmedi. kanıtlar ağırlık vardır. Fotoğraflandı kaç film, yazılı eserler. izleyicilerin dikkatini perçinleme resmi boyunca aktörler, olağanüstü güzel broşlar hırsızlık hikayesini gösterdi filmi "Elmas Avcıları",.

çelişkiler zaman

Bu keskin vosmiseriynogo dizisidir. O 2010 yılında filme aldı. Filmin dolaşmış arsa, büyük dökme vardır. Başarılı ses düzenlemeleri çağın ruhu bürümüş. Bu kez, çelişkiler, çağı Brejnev'in kuralı. Hala insanlar hayatta dönemin bellek. Genel Sekreter hükümdarlığı hakkında vatandaşlarımızın Görüşler çelişkilidir. Bir yandan, her şey, bir proleter parti var, insanlar kararlıdır. Biri gibi görünüyor. Bu kavramın hayali doğa belirgindir. Ama bütün bu iki tabaka arasında yanlış anlama ve nefret uçurum çok büyük olduğunu biliyoruz.

Çok haksız düzenlenmiş: diğerleri hiçbir şey varken bir, her şey var. Herkes memnun değil. Geçen yüzyılın Seksenli zengin ve fakir arasındaki uçurum başlangıç noktası idi. Bazı takı var. Diğer insanlar onları götürmek istiyorum. Ve yine diğerleri suçlular için bakmak gerekiyor. Çok basit. o güçler vatandaşlar - Ama bazen iş, kendileri dedektifler için tehlikeli sonuçlar suçlular eğer yol açabilir.

Doğru. onun fiyatı nedir?

dizi "Elmas Avcıları" - canlı bir örnek. MUR işçiler, büyük profesyoneller, ustaca ve özenle gerçeğe ulaşmak mümkün her ayrıntıyı, içinde ayrıştırılması. Onlar kesinlikle suçlu bulacaksınız. Ama bu gerçeğin fiyatı nedir? araştırmacı riskini göze alarak bu dava üzerinde çok sıkı çalışıyor. bu filmde Kıdemli dedektif işine gayrı ilişkinin bir örneğidir, bütün kalbim ve ruhumla sevdim. Neden bu kadar sık sık çok yüksek, bazen gerçeğin fiyatını olur? Ayrıca arkadaşlarınızı ve ailenizi gerçeği doğru, ileri gitmek ya da daha güvenli bir seçenek seçerim, bazen sadece kendiniz için değil: Bir seçim öncesi bir adam duruyor. Nasıl doğru seçim yapmak için? Ve nasıl kararlarının sonuçları ile yaşamayı? Nasıl vicdanıyla yüzleşmek için?

aktörlerin bileşim

zekice Nikolaya Georgievicha Shahova oynadığı Alexei Serebryakov, üst düzey dedektif Moore cesur ve titiz araştırmacı imajını yarattı. Daha sonra uzak suç izleri ne kadar fark etti. Bunlar hükümetin üst katmanlarında, en üst bakmak gerekir.

Alexander Novin - bizim sinema yetenekli ve parlak bir aktör. Bu seride o Igorya Vladimirovicha Latysheva, teğmen şeklinde karşımıza çıktı. Alexander Novin izleyiciler aklında düştü. O kahraman karakteri iletmek başardı, görüntüye alışmak.

iç organların iyi koordine edilmiş çalışma göstermek mümkün Alexei Serebryakov ve Alexander Novin. Aksine, onlar işlerine tutum uzattı. Pozitif görüntü, mesleğin prestij tür çalışanların örnekler üzerine inşa edilmiştir.

Tatiana kız arkadaşı Shakhov, aktris Anastasia Nemolyaeva oynadığı, Sovyet kadınların şeklinde karşımıza çıktı. O bizim izleyiciler tanıdık ve yakın ve bugün.

Galiny Leonidovny Brezhnevoy Mary Aronov, sokakta bazen tuhaf adam zenginlik ve güç, zorluklar ve sorunlar gölge tarafını gösterdi.

Maxim Matveev, yakışıklı parlak ve renkli karakter şeklinde, adam riskli olabilir nasıl gösterdi.

Alexei Serebryakov

Alexei Serebryakov, önemli bir rol oynamıştır Moskova, 3 Temmuz 1964 tarihinde doğdu. O Tiyatroda Devlet Enstitüsü'nden mezun oldu. A. V. Lunacharskogo. Aktör A. N. Tolstogo Oleg Tabakov yönetimindeki Stüdyo Tiyatro'sundan alan Syzran Dram Tiyatrosu'nda çalıştı. 2009'dan itibaren - aktör "Lenkom" tiyatro, o müzikal "Metro" Tiyatro "Moskova Operet" ve antrepriznom oyun "Yeni" oynadı.

2012 yılının başlarında ise Serebryakov Kanada'ya ailesi ile birlikte göç etti. yola nedeni, aktör göre, Rusya olumsuz sosyal durum, saldırganlık ve hoşgörüsüzlük büyüme, nüfusun temel sivil hakların yetkililerle uyulmaması yılında kurulmuş oldu.

Alex, dünya 2014 yılında devirdi göründü sosyal dramı "Leviathan", önemli bir rol oynamıştır. Bu işler için, Rus sinema filminin tarihinin ikinci kez Avrupa Film Ödülleri için aday gösterildi.

mutluluk nerede?

sinema Bu çalışmada Alexander Kott, Vyacheslav Rogozhkin ve Dmitriem Cherkasovym (yazar) ile birlikte filmin yönetmeni, sıradan insanların MUR çalışanları ve üst düzey yetkililerin ve ailelerini hayatını gösterdi. Biz, seyirci, insanın mutluluğu olarak, düşünmek ve bu paradoksal ve zor kavramı üzerinde yansıtmak için kendilerini sunuyoruz. Bu nedir? Nasıl öyle değil kaybetmek bulmak için? Ne istiyorsun? zenginlikleri ve birçok kişi tarafından düşünülen mücevher bulundurmaktan günü. Hatta tüm bu insanlar daha mutlu nasıl olur? izleyici bunu düşünmek için davet edilir. Her kendi için o mutluluk bilinmektedir. Eğer resim, insanlardan görmek ve antikalar, soygun korkusu sahibi tarafından emniyete gibi, meraklı gözlerden mallarını gizler. genellikle hatta takı ele alarak, olduğu gibi, insanlar daha özgür olmazlar.

arsa

filmi "Elmas Avcıları", hayatın gerçek hikayesini somutlaştırmak aktörler, izleyicilerin farklı yaş grupları için bir favori haline gelmiştir. Hırsızlık Tolstoy dul ve broş kaybı, tarihsel değeri, o iletişim toplumumuzda birçok çözer göstermiştir olduğunu. En iyi takı MUR kuvvetlerinin arama atıldı Yani, dava özel kontrol altına alındı. İçişleri Bakanı yakından bu suç soruşturmasını takip etmek. "Korolevskaya Liliya" - Louis XIV ünlü broş - ve diğer birçok takı, çok değerli ve pahalı antika, daire çalındı. Onların maliyeti büyük oldu. Uzmanlara göre, otomobillerin bütün konvoy bu fonlar için satın alınabilir.

Bu soygun toplumda çok tartışmalı görüşler yol açtı. Bu film izleyici "elmas mafya" olarak adlandırılan utanç verici fenomen, izleyebilirsiniz. Birçok değerli büyük miktarlarda yurtdışına nakledildi. Bu led edenler muhteşem bir geliri vardı. İşte ilginç hikaye filmde seyirci sunulan var "elmas avcıları." aktörler çok ustaca kendi yansımasından her erkeğin dönüştürmeyi başardık.

kamuya resmin değeri

arsa bizim çok yeni gerçekliği reçete oldukça gerçekçi. Toplumumuzun belirli bir tabakayı düzenlenen Takı, pırlanta ve antikalar, her zaman bütün çizgiler ve yön birçok suçluların dikkatini çekmiştir. Yani arsa ilginç ve izleyici bugün. Bu her zaman geçerlidir.

Bu ilginç, ama aslında

Birkaç prototip Anatoly Bessonov Ünlü Odessa hırsız bir çok gerçek bir karakter olduğunu biliyoruz. Onlar Anatoly Betz, Kişinev, hırsız ve dolandırıcı, eski SSCB topraklarında tanınmış kentinde bir yerli idi. O yetenekli ve becerikli suçlusuydu.

Bir yansıma filmi

Sekiz serisi keskin dedektif dizi boyunca "Elmas Avcıları" düşünmek ve belki de önceliklerini düzenlemek için farklı bir şekilde, tüm abartma birçok yönden yansıtmaya davet ediyor. Basit bir örnek hemen hemen tüm katılımcılar soygun ölmek olmasıdır. o uzun sürmedi bile bu, elmas bulundurmaktan fiyatıdır. Değer mi? izleyici insan hayatı, onun Geçici değerine yansıtmak üzere davet edilir. Bu sadece bir an. Ve birçok ineptly etrafında hiçbir şey fark değil, bunu israf.

Şimdi Kesinlikle bir göz değer "elmaslar için avcılar." Aktörler izleyiciye büyük bir eğlence sunar. Sinemanın Bu çalışma düşünce için yiyecek verin emin olabilirsiniz. resim çok yönlü ve yaratıcı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.