SeyahatSeyahat İpuçları

Göl Pskov: fotoğraflar, rekreasyon ve balıkçılık. Göl Pskov tatile Yorumlar

Avrupa'nın en büyüklerinden biri Gölü Pskov düşündü. Ayrıca aile ile vakit geçirmek ya da sadece balık tutabilirsiniz bir yer değil sadece büyüklüğü ile ünlü olmakla.

Göl Pskov hakkında genel bilgiler

Göl Pskov Avrupa Rusya'da en gizemli sularında biridir. Birçok tarihsel olaya tanıklık ve eski zamanlarda izlerini taşır edilmiştir.

Göl Pskov nerede? Bu su birikintisi Leningrad ve Pskov bölgelere göre Rusya'dan Estonya ayıran ve bir parçası olan Baltık Denizi.

Bu rezervuar birkaç bölümden oluşur: Chud (kuzeyde), Pskov göl (önceki iki arasında bulunan) (güney) ve ısı.

Pskov yılında göl 25'den fazla nehirlere akar ve tek akar.

Plaj ve göl dip

Göl Pskov su yüzeyinden en büyük alanlarından (3550 km 2) biridir. onun parametreleri ile sadece Ladoga ve Onega ikinci.

Bilim adamları, su gövdesi tarafından oluşturulan kanıtlamıştır buzul erime. Yaklaşık yarım milyon yıl önce Körfez deniz oldu. Bugün bu kanıtı bize onun çağdaş derinliğini göstermek kumtaşı, kum, kireç taşı ve kil, kabul edilir. altta Gölü Pskov kez daha bu rezervuarın kökeni hatırlatıyor kristal bodrum, kalın bir tabaka vardır.

haznenin tabanının, bu kabartma değişmiştir. Bu buz tabakasının kademeli erimesiyle oluşturulmuştur. İlk Littorina Denizi kurdu (Mevcut göl üstünde 8 metre idi). zaman içinde yoğun bir buharlaştırma sonrasında olan bir alan azalma.

kıyı muntazam şekillere sahip olup Raskopelsky koyuna oluştururlar. Gölün batı tarafında kayalar bulunmaktadır. Ve kuzey kıyısında, sen bataklık içine alabilirsiniz. Diğer kıyısında tepeler, kum tepeleri ve sığ su vardır.

Göl Pskov Ad

Aslında, Göl Pskov çok ismi vardır. Çoğu durumda, bu Peipsi bölge denir. Bu Pskov kentinde yakınlığı, hem de uzun bir süre göl kökü "Chud" Eski Rus sözcüğü denilen gerçeğine kaynaklanmaktadır. Bazı kabileler (Estonyalılar, Fin-Ugor ve bazı diğerleri), yani "harika insanlar" zaman diğerleri gibi değil olanlara çağrıldı. Ve bu göl vaftiz şekilde yaşamış bu insanlar var olmasından kaynaklanmaktadır.

Diğer isimler-Peipsi Järv ve Peipus de vardır. Hepsi kendi geçmişi var.

Tarihte Gölü Pskov

Antik kronikleri öyleydi olduğu bir alan olarak bu bölgeyi söz buz. İşte Alexander Nevsky düşman saldırısından topraklarını savundular. Antik kayıtlarına göre, savaş Nisan ayı başında 1242 yılında gerçekleşti. İşte olayın tam yeri söz: "Peipsi günü, Uzmeni üzerinde Voroneya taş var." Bu kayıt, bilgi elde edilir savaşta, katılımcıların biri tarafından yapıldığı, bu atın ağzından, söylenebilir. Ama bu ne anlama geliyor?

"Göl chud Üzerine" - bir ortak referans noktası, o "harika" insanların yaşadıkları yeri yani. "Uzmeni üzerine" ifadesi dar boğaz açıklıyor. Ama üçüncü sembol, "taş Voroneya," savaş gerçekleşecek bir belirli konum diyor.

biyota

Bitki örtüsü Gölü Pskov zengin ve çeşitlidir. rezervuar kıyısında büyük ölçüde saz ve baston sapları. kayalar rüzgardan korunan bu yerlerin olarak, kudret helvası su gibi bitki örtüsünü bulabilirsiniz, Trostyanka, at kuyruğu siltli ve bazıları diğerlerinden ovsyanichnaya geniş yapraklı sitnyak AIR, cattail uzkolisty, porucheynik.

sularına sıfır geliştirmek bitkiler, gelince, burada son derece nadirdir. Tipik olarak, bu buğday Kurbağa ve ok ucu bulunmaktadır.

Baltık bölgesinde, elleri (ördekler ve kuğular) ile kuşlar yem ve sonbahar ve ilkbaharda gökyüzü anahtarları uçan zevk.

Göl Pskov balıkçılık ilgilenenler benzeri karagöz, kızılkanat, levrek ve levrek yakalamak için vites hazırlayabilir.

Göl Pskov üzerinde Dinlenme

Hemen hemen her temiz su birikintisi doğa severler tatil yeridir. Bu özellikle doğrudur doğal sessiz köşeleri olduğunu. Bunlar Gölü Pskov bulunmaktadır. Fotoğraf konumu bu harika yerleri ziyaret ederek kendiniz birçok seyahat dergi kapakları görülen veya yapmak edilebilir.

Temiz göl suyu tüm çevre bölgelerden turist çekiyor. Burada herkes doğa, balıkçılık güzellik zevk ya da sadece sevilen bir yalnız için büyük bir fırsat vardır. Temiz hava çalışkan bir hafta sonra gençleştirmek yardımcı ve sakin bir tatil takdir edecektir.

Göl Pskov kıyısında bir çadırda kalmak ve pansiyonları, sanatoryum ve oteller hizmetlerini kullanmak gibi olabilir. Eğer halk ile kalabilirler küçük bir ücret de bulunmaktadır.

Günlük ziyaretçi yüzebilir sırasında, güneşlenme, bir katamaran binmek ve akşam - yıldızlı hayran ve sessiz melodik müzik keyfi, plajda ya da açık kafelerden birinde oturup.

Göl Pskov aktif dinlenme

Harika bir yer, aktif bir eğlence Lake Pskov düşünülebilir. Dinlenme biraz farklı bu durumda düzenlenebilir. Bir tekne ve balıkçılık malzemeleri kiralayabilir ve uzak yerlerde balık. Belirli bir bölgedeki Yakalama mevsime değil, aynı zamanda balık yeteneklerinizi sadece bağlıdır. Bu iş için yeni eğer, deneyimli eğitmen size zanaat öğretecek ve mutlaka yakalayacak büyük sazan veya çipura.

Göl Pskov Fishing on yılda gittikçe daha fazla talep. Bu alanda Pskov, Leningrad tüm şehirlerden dış mekan meraklıları, ve diğer çevresini çekiyor.

balıkçılık yanı sıra, Göl Pskov kıyısında, bisiklete, yatçılık, motorlu tekneler, gidebilir , su kayağı futbol, paintball, voleybol ve diğer oyunları.

Göl Pskov üzerinde Rekreasyon merkezi: açıklaması

Biz sadece, aynı zamanda tüm spor olsun, çadırlarda kalabilirler rezervuar alanında belirtildiği gibi. Onun hizmetler otellerde onlarca sunulmaktadır. Bu kurumların arasında, bu temelde, fiyatlar konaklama açısından farklılık ve. Bu nedenle, herkes kendileri için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Bazı tatil Pskov bölgenin unutulmaz bir tur sunuyoruz. Sen, çevresinde görmek koy zevk, on Ice Savaşı sitesini ziyaret edin ve Pskov gölün meşhur adaları ziyaret etme şansına sahiptir.

Otel "Kavisli deniz kıyısı" - En ünlü turistik yerlerinden biridir. Neredeyse su yakınında yer alır. Çoğu durumda, turist tam da bu komplekse tavsiye edilir. Eğer kuşların güzel şarkı uyanacaktır Her sabah ve pencere gizemli Gölü Pskov büyülerdin. Bu otel odalarında 2 veya daha fazla kişi için tasarlanmıştır. Yani aileniz veya şirket, tüm yeterince için yer gelirseniz. Her oda konfor ve modern bir iç basitliğini birleştirir. böylece sauna, gezi, restoranlar ve: Bir ücret karşılığında ek hizmetler yararlanabilir.

En popüler rekreasyon başka "Chud Bileşik" dir. Turistler, burada en kaliteli hizmeti alınan geri beslemeler. Her akşam size yardımcı olacaktır temalı etkinlikler, Ortaçağ'da gidin. En popüler aktiviteler olarak kabul edilir turnuva düello halk topluluğunun ve performansları. sıcak duş, mutfak ve sauna rahat ve konforlu odalar dinlenmek ve ilginç gezi veya tekneye bir gezi sabah tekrar gitmek akşam şenlikleri ardından dinlenmek için.

Şimdi Gölü Pskov nerede olduğunu biliyoruz, onun manzaraları aşina ve orada kalabilirler ne otel hakkında bir fikir var gördü. Eğer Slavlar tarihinin gerçekten ilgileniyorsanız, bu görülmeye değer bir yerdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.