Sanat ve EğlenceFilmler

Voevodin Aleksandr Mihaylovich: kişisel yaşam, eş, çocuklar

Çoğu zaman, izleyici kendi kahramanları ile favori sanatçıları tanımlar. Ancak, aktörler, kişisel hayatın birçok aile ve sevgi ilişkileri gibi bir şey değildir, bunlar ekranda oynadı. Yani, bütün ülke ezbere Roman Egorov ve ünlü "subay" nin Masha ayrıntılarını biliyor ama aktör birçoğu için Aleksandra Voevodina kişisel yaşam - bir sır. kamu malı olan biyografisinde ve kariyerinde, yanı sıra aktörün ailesi satın alma hakkında tüm bilgileri içerir, bu makalede, bazı ölçüde yardımına bu boşluğu doldurmak için.

ilk yıllar

Gelecekteki aktör Eylül 1950 yılında doğdu. Zaten lisede yaptığı çalışmalar sırasında o bir oyunculuk kariyerini seçmeye karar verdi. İşte bu yüzden, Alexander Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu kabul edilmek için başvurduğunu zaman, hiç de şaşırtıcı olmasıdır. Genç bir adam başarıyla rekabetçi bir seçim geçti ve bir kurs V. Monyukova üzerinde kaydoldu. 1971 yılında mezun olduktan sonra, Aleksandra Voevodina Hiciv Moskova Tiyatrosu'nu aldı. Böylece uzun 45 yılı aşkın göreve başladı.

tiyatro çalışmaları

Her genç oyuncu ustaların şirketteki ilk yapmak istiyor. Yeterince Aleksandru Voevodinu şanslı Bu bakış itibaren. Tiyatro hiciv İlk işi Cherubino bir yolu haline geldi. Tabii ki, ünlü oyun "Deli Bayramı ya Figaro'nun Düğünü" de, bu rol ana değildi, ama Voevodin ile oynanan Andrei Mironov, Nina Kornienko Vera Vasilyeva Alexander Shirvindt ve Tatiana Peltzer. Beaumarchais ölümsüz eser bu muhteşem evreleme TV versiyonu defalarca SSCB televizyonda gösterdi, bu yüzden Cherubino oynayan aktör aşık yarım ülke oldu.

tiyatroda Daha kariyer

gürültülü bir başlangıçtan sonra Voevodin Aleksandr Mihaylovich kendini bulundu görünce birçok tanınmış yönetmenlerinden. Onun performansları yılında art arda Zakharov, Pluchek A. Vitez, Shirvindt A., davet etti A. Mironov, E. Kamenkovich, S. Artsibashev, aktör tür oyunların yapımları rol oynadığı vb M. Zonnenshtral .:

 • "Dar bir daire yatan";
 • "Olağan Miracle";
 • "Tartuffe";
 • "Spinster";
 • "Çocuk ve Carlson";
 • "Üç Kuruşluk Opera";
 • "Cesaret Ana";
 • "Tadilat";
 • "Böcek" ve diğ.

Film ilk

Voevodin Aleksandr Mihaylovich, hala bir sır olan özel hayatı, eşi, çocukları ve hobiler, özellikle, gençlik yıllarında, birçok filmde rol aldı. İlk filmi rolünü Alexander 1968 yılında oynadığı filmi "Doktor Faith" bir aktör işi olduğunu Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu'nda bir öğrenci iken.

"Subaylar"

Kimlerin fotoğraf gençliğinde tüm bilinen, vatan Boris Vasiliev yönetmenin savunucularına hakkında kült filmi Yegor rolünden ötürü özellikle popüler Voevodinu Aleksandru Mihaylovichu. Yıllardır Boyama "memurlar" aktör damgasını oldu. Resmin galası Voyvodina fazla 45 yıl geçti gerçeği, ve bugün rağmen birçok kişi savaş onun dolyubit Masha engelledi ve oğlunu görmek utangaç Yegor, imajını seviyorum.

diğer rolleri

Diğer filmin arasında sadece genel olarak kişisel hayatın hayranları bilinmektedir, bu filmlerde rol unutulmamalıdır ki Voyvodina Alexander Mihayloviç, biyografi kredi ve:

 • "Tüm yanıt için";
 • "Büyük yüzleşme";
 • "Çocuklar Vanyushina";
 • "Sıcak Kar";
 • "Suç";
 • "Word korumak";
 • 'Search and Destroy';
 • tayga üzerinde «SOS";
 • "Yer boş katil";
 • "Gobi ve Khlngan sayesinde" vd.

Onun tiyatro ve film için o unvanı verildi 2003 A. Voevodin işleri Onur Sanatçısı Rusya.

televizyon dizisinde Çalışma

Voevodin Aleksandr Mihayloviç son birkaç on yıl içinde, çok sayıda yerli ve yabancı TV dizisi ortaya çıktı.

Bu tür yılında en önemli rolleri arasında Yarbay Nikolaya Hruleva imajını içerir. dizi üzerinden 11 sezondur ekranlarda (Kiev ve Minsk çekildi) "Muhtar Dönüşü". Yaklaşık 800 bölüm için Voevodin ATS Shchukino başkanı olarak seyirci karşısına çıkacak. O dürüst, ilkeli ve tüm genç onu patronunu sadece düşünün insanları, ancak bir arkadaş destekler içinde olduğu.

Tipik bir oligark ( "Timsah") - seride "Babalar kızı" Voevodin Aleksandr Mihaylovich kimin oğlu Genel, oynadı. senaryoya göre, o zaman torun istediğini, ancak bunun yerine oğlan oğlu ve kızı torunu Alexandra doğurdu. Bu olay eski savaşçı ve onun bilinmeyen ne şekilde yetiştirilen zengin oğlunun depresyon nedeni oldu. Ancak zamanla, genel bir torunu var anlar - bu harika!

ses

Voevodin defalarca dublaj film ve çizgi film üzerinde çalışmak için davet edildi. Winnie the Pooh bir arkadaşı - Çok az insan biliyorum, ama bu onun sesiydi, Disney'in "Küçük Deniz Kızı" ve Tavşan gelen Skrudzh Makdak ahtapot söyledi.

Buna ek olarak, aktör, "Kelebek Etkisi", "Larri Flinta vs İnsanlar" ve "Schindler'in Listesi "Testere 5" gibi böyle ünlü Hollywood filmlerinin dublaj yer aldı."

Brezilyalı "Köle Izaura" in - - sesli Vojvodina konuşan tüm olumlu erkek karakterler şekilde, Sovyetler Birliği'nde gösterilmiştir ilk pembe diziler, biri tarafından.

Hiciv Tiyatrosu'nda aktör Modern repertuarı

Şu anda, Voevodin Aleksandr Mihaylovich ilginç roller eksikliğinden şikayetçi olamaz. Böyle tiyatro yapımları hiciv olarak yapan:

 • "Körler Akşam kalkış Derneği";
 • "Hırçın Kız";
 • "Ornifl";
 • "Nasıl bir yaşlı kadını dikmek için";
 • "Hostes".

Voevodin Aleksandr Mihaylovich: Aşk hayatım

Kariyeri boyunca, aktör ailesi hakkında herhangi bir bilgi yayınlamak değil çalıştı. o Voyvodina özel hayatın herhangi detayları hakkında bilgi bulmak son derece zordur Belki de bu yüzden. aktörün bir eş kim öğrenin - bu imkansızdır. Ancak, Alexander Mikhailov büyükbabası adında bir oğlu, sahip olduğunu biliyoruz. Bu sanat uzaktır, ama bütün omzundan 66 yaşında dönmüştü babası ekler! Mikhail Alexandrovich Voyvodina iki çocuğu var. Yani herkesin favori aktör aynı zamanda iki torun seven dedesi olduğunu.

Buna ek olarak, en az, Alexander Voevodin kızkardeşi ve yeğenleri ile yakın ilişki sürdürüyor, bu yüzden bir aile kurmak umuduyla birçok yalnız yaşlılıktan şikayet ve romandaki romanından yetişkinlik atmak zorlanmaktadır aktörün çevre, mutlu bir istisna değildir, ya da onu benzerlik.

Ailesi ve nasıl onun oyunculuk kariyeri olsaydı Şimdi, Alexander Voevodin kim olduğunu söyledi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.