GüzellikCilt bakımı

Aljinat yüz maskeleri: yorumlar. Evde Aljinat yüz maskeleri

Bugün, güzellik salonları kendi müşterilerine yüz ve beden gençleştirmek tedaviler çok çeşitli sunuyoruz. Bazıları müşteri kanıtladığı gibi, diğerleri kadar etkili değildir, farklı olumlu etkiler geribildirim. Aljinat maske sadece birkaç seans çarpıcı bir etki elde etmek için izin beri yüz için, ilk gruba aittir.

aljinatlar nedir?

Bu deniz yosunu özel bir özü olduğunu. En sık kullanılan yosun. Aljinatlar çözünmeyen ve çözünen tuzları (sodyum, magnezyum, potasyum, kalsiyum) ve alglerde olan asittir. alginatlar kabiliyeti yeterince viskoz sulu çözeltiler oluşturmak için ve hatta bazen pastalar veya jeller bunları mükemmel kozmetik yaptı. Ilginç bir gerçektir aljinatlar kara bitkilerde bulunan olmamasıdır. Tipik olarak, üreticiler bir jel ya da bir kuru toz halinde bulunan aljinat asit temelinde kozmetik yüz maskeleri yaratmak.

Geçmiş aljinat maskesi

olarak Aljinatlar kozmetik ajan, son zamanlarda açıldı. Stanford kimyager çıkarmaya çalıştığım kahverengi deniz yosunu 1981 yılında iyot. Onun araştırma aljinatlar sırasında deney sözde "yan etki" haline gelmiştir. aljinat asit eserlerin çalışmanın birkaç yıl sonra da, ne olursa olsun Stanford, deniz yosunu aljinatlar bulundu ve bunların özelliklerini tanımlamak başka bilim adamı Krefting vardır. Bugün, bu ürünün özellikle Norveç, ABD, İngiltere, Fransa, Japonya, Hindistan ve Çin'de, birçok ülkede üretilmektedir. Rusya topraklarında ama çok daha az derecede, iyi kurulmuş üretimidir. Aljinatlar Barents Beyaz denizlerin yosun işlem yapan bitkiye en Arkhangelsk bölgesinde ekstre edilmiştir. çok sayıda değerlendirme ile gösterildiği gibi Ayrıca kozmetik, alginat asit de etkili bir şekilde, gıda ve farmakolojide kullanılan. Aljinat yüz maskeleri artık güzellik salonları çok popüler prosedür haline gelmiştir.

Gibi alg maske ciltte eylemleri?

biz aljinat yararlı özellikleri hakkında konuşmak, durum aşağıdaki tahsis etmek kesinlikle gereklidir:

 1. aljinat maske kullanılarak yüz gençleştirme için Estetik işlemler soğutmak ve cildi yenilemek için izin verir.
 2. Bu asit yüz taze ile rengi önemli ölçüde iyileştirilir.
 3. Teşekkür antienflamatuvar eyleme hızla küçük çatlaklar ve yaralar iyileşecek yardımcı olur ve cilt hücrelerinin hızlı yenilenme teşvik etmektedir.
 4. Aljinat maskesi, kullanılan mükemmel kaldırma etkisi elde etmek için yardımcı olarak bir kural olarak, isteyen kadınlar, kendi yaşından daha genç görünmek.
 5. aljinatlar nedeniyle artar cilt esnekliğini. onlar da etkin bir şekilde yaşlanmanın ilk belirtilerini mücadele.
 6. derideki kan dolaşımı, böylece oksijen akışını artışı sağlar.
 7. aljinatlar kişi dayanan Kozmetik gençleştirme tedavileri cildin doğal koruyucu işlevi açabilir.
 8. Onların özel nitelikleri, hatta kronik akne, lekeler ve siyah nokta sayesinde çözmeye başlar.
 9. Diğer serumlar ve araçlarla birlikte aljinat maske kullanıyorsanız, ikinci verim birkaç kez artacaktır.
 10. aljinatlar anında bu maske yapımı, epidermis daha derin tabakalarına nüfuz gerçeği çok etkilidir.
 11. Aljinat asit dar gözenekler için yardımcı olur.

Yüz için aljinat maskeleri Türleri

 1. Temel gövde maskesi ve alginat asit yüzü. Onlar deri iltihapları savaşmak için kullanılır gibi onlar, herhangi bir ek madde eklemeyin. Ana aracı uygulanacaktır önce Kural olarak, kullanıldıkları (kendi etkinliğini artırmak için).
 2. aljinat ve kollajen temelinde Maskeler. Onlar sayesinde, vücut mümkün, cildi gençleştirmek sıkın ve daha elastik hale getirmek için yapar, kendi doğal kolajen üretmeye başlar.
 3. asit aljinat ve kitosan ile maskeler. Bunu sıkın, cildi nemlendirmek mümkün hücre yenilenmesini artırmak için yapmak, oksijen ile onları doyurmak için yardımcı olun. Eğer müşteri yorumları, çok kuru ciltler için kitosan ideali ile yüz için aljinat maske dikkat edin.
 4. E ve C vitaminleri sahip aljinat maske Ana amacı - cildi besler ve yumuşak hale getirmek. Vitamin E ve aljinat ile Maske Eğer yaşlılık lekeleri, sivilce ve yaşa bağlı eksikliklerin kurtulmak için izin verir.
 5. Aljinat asit ve bitkisel et suları maskeler. bitkisel maddelerden tür yollarla sayesinde besler yardımcı olur, cildi nemlendirmek ve çeşitli döküntüleri ile savaşmak. Derin yüzünü temizler ve toksinleri temizler.

kullanılan yosun maskesi gibi?

Bu yüzünde maske uygulamadan önce, dikkatle prosedüre hazırlanmak için gereklidir. makyaj ve temiz bir cilt çıkarın. Maske kaş çevresini etkilemedi Yani, onlara herhangi şişman krem uygulayın. etkisinin arttırılması için, maske bazı kadınlar herhangi bir ek araç (serum, uçucu yağların bir karışımı, emülsiyon) uygulamaktadır. İşte size mücadele edeceğiz hangi problemi dikkat etmek gereklidir. araçlar cilde emilir ve ancak bundan sonra maske doğrudan uygulanabilir olduğunu, bekleyin. Bundan önce birine birine ait bir oranda su ile toz seyreltin. Bazen toz özel çözücü maddeler içinde seyreltilir. Ardından, oran birine üçünü olmalıdır. Maske macuna benzer şekilde olmalıdır. spatula yüzünde uygulayın. Kür yaklaşık 5-7 dakika gerçekleşir ve Başka 10-15 dakika plastikleştirilir. Bu biraz geri besleme ile gösterildiği gibi, deri çekme ama rahatsızlık vermeden, hacim olarak azalır. Aljinat yüz maskeleri aşağıdan yukarıya doğru bir hareket içinde, yarım saat sonra çıkarılır.

Prosedür tamamlandıktan?

prosedür, etkili olması için bu, maskenin kaldırılmasından sonra, cilt tipine uygun olan yüz tonik silin. Daha sonra, ilave olarak krem, jel ya da serum uygulanır. Bu, özellikle soğuk mevsimlerde, cildi korumak için yapılır. Bu işlemin ardından, cilt kez çok az yumuşak ve pürüzsüz, ancak maksimum etki için olduğunu. 5-10 tedavilerin bir rota izlemek gereklidir.

Ev aljinat maskesi (yorumlar ve oluşturma)

Tipik olarak, toz halinde satılan çünkü evde yosun maskesi basitçe oluşturulur ve tüm yapmanız gereken talimatları izleyerek, su veya özel bir solüsyon ile seyreltik olduğunu. Çözücüler daha etkili ve aljinat asit ile birlikte satılmaktadır. onlar maskenin etkisini artırmak için yardımcı deniz tuzu ve iz elementleri içeren gerçeği. Eser elementler, insan vücudunda bulunan, ama çok küçük miktarlarda bulunmaktadır. Bu onların eksikliği genellikle deri ve diğer hastalıkların enflamasyona yol açar olduğunu. Bütün iz elementlerin 15 insanoğlu için hayati önem taşır. Bu iyot, çinko, demir, krom ve diğerleri. daha sonra o kolayca çıkarılabilir, böylece aljinatlar ile maske filmi, oldukça kalın bir tabaka uygulanır unutmayın. Bu aracın Yorumlar tematik çeşitli kaynaklar bulunabilir ve hepsi olumlu. Onlar evde yosun maskesi böyle rozasea gibi örneğin çok ciddi cilt sorunlarına, hatta baş yardımcı olduğunu işaret etmektedir. Eğer aljinat asitten maksimum etki elde etmek istiyorsanız, o zaman mavi ile kullanmak gerekir kil (Kambriyen). Bu tesisin Yorumlar onu derinden temizlemek ve inflamasyon etkisinden koruyan, rejenerasyon etkisini artırmak, beyazlatmak ve kırışıklıkların ve yaşlanma karşı koruma ve dezenfekte besler yardımcı olduğunu kanıtlıyor.

Evde maskelerin kullanımı Koşulları

Yukarıda anlatılanlar, aljinat maske tarifi, profesyonel bir araçtır, ancak tam olarak tüm kuralları bilmek ve acımasız onları takip eğer, evde kullanılabilir. talimatlarında belirtildiği gibi, oldukça zor olduğundan, kendi uygulanmasını yapmamaya arzu edilir uygulayın. Bir havlu ve filmin altında başınızı koymak en iyisidir. Saçın bir duş başlığı altında temizlemek için iyidir, olumsuz etki alamadım. Çok çabuk kurur olarak Maske iyi yeniden oluşturulduktan hemen sonra uygulanır.

Kabinde aljinat maskeleri uygulama prosedürü ne kadar?

Düzgün evde alginalnuyu maske nasıl uygulanacağını bilmek, ama bunun sonucunu hissetmek istemiyorsanız, sen profesyonellerden yardım isteyebilirsiniz. Ama bu prosedür ucuz olmadığını aslında hazırlanacak. alginalnyh asit Yüz maskesi yaklaşık 1,000 ruble maliyeti ve vücut için 1500 - ruble.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.