Sanat ve EğlenceFilmler

Dmitry Dyachenko - "Radyo Günü" müdürü, "Mutfak" filmi

Dmitry Dyachenko - komedi filmi "Radyo Günü" müdürü ve popüler TV dizisi "Mutfak". Rus sinemacı Creative yolu - yazının konusu.

Ünlü projeler

Dmitry Dyachenko - yönetmen, Adını komedi "Radyo Günü" galası sonra, 2008 yılında seyirciye tanındı. Son yıllarda, gösteri "Mutfak" Bu proje geçici olarak kapatılacak zorunda taraftarlar kendi yenilenmesini desteklemek için bir web sitesi oluşturduk, çok hayran kazandı. İlk bakışta bu makalenin kahramanının Yaratıcı yolu son derece iyi gelişir. Dmitry Dyachenko - Ünlü TV dizisi yönettiği. Ancak, her zaman değildi. 2008 yılına kadar popüler televizyon projelerinin yaratıcısı neydi?

Moskova'da ilk yıl

Dyachenko Dmitriy Vladimiroviç Voronezh doğdu. İşte o bölümünden derece ile mezun "tiyatro ve sinema oyuncusu." Moskova'da Dyachenko 1993 yılında geldi. İlk başta Rus Ordusu Tiyatrosu'nda çalıştı. Ama aktörün ücretler ancak yeterli yaşamak.

Dmitri yanı sıra doksanlı yılların başında kültür ve sanatın diğer birçok işçi, o Luzhniki Stadı'nda piyasada çalıştı. Sonra Emlakçı yerleşti. Bu alanda, o bir kariyer gelemedi. Ve Dyachenko mobilya şirketlerin sermaye birinde bir görüşme için gittim çünkü. İşte o şanslıydı. O iyi para kazanmak başladı. Ancak, tek başına değil ekmek gelecek yönetmeni beslemiştir. Dyachenko tasarım daireler ilgilenmeye başladı. Sonra mesleğe dönmeye karar, ancak farklı kapasitede. O yönlendiren kursu katıldı.

"Radyo Günü"

Film kazara değil yapıldı. Dmitry Dyachenko - film yapımcısı, birçok düşük bütçeli projelerin oluşturulması ile kariyerine başladı. Ama "Radyo Günü" fikri orta doksanlar sırtına ortaya çıktı. Bu öğrencinin arkadaşlarından biri aktörler tanıştırdı şu anda oldu "Quartet". Onların katılımı ile bir film oluşturmak için belirsiz bir plan yoktu. Yıllar içinde, bu plan daha gerçekçi hale geldi. Ama sadece 2008 yılında bunu uygulamaya başarısız oldu.

"Ne Erkekler Konuşma hakkında"

Bu ikinci iyi bilinen bir film Dyachenko'nun olup. komedi 2010 yılında piyasaya sürüldü. Bu proje, öncekiler gibi ( "Radyo Günü", "Seçim Günü"), "Quartet" nin performanslardan birinde bir uyarlamasıdır. Film bir kez Odessa gönderilen dört arkadaş, maceralarını anlatır. Amaçları - grubu "B-2" nin konseri ulaşmak için. Ama bir gezi beklenmedik olaylar meydana gelir. Ancak, yine de filmin "Ne Erkekler Konuşma hakkında" konseri kahramanları düşer.

"Radyo Günü" filminin yapımcı olarak tarafından yapıldı Aleksandr Tsekalo. O da projede Dyachenko davet "Çok fark." Bu eser çok ilginçti. şaka komik olmaktan zamanı ile ancak, hikayeler tekrarlanmalıdır başladı ve programın puan - düşmeye. Ve proje Dmitry Dyachenko bırakmıştır.

yönettiği "mutfak"

Serinin çekimlerine 2012 yılında başladı. O benzer projelerin arasında en pahalı oldu. Her serinin maliyeti 200 bin dolar oldu. Ama dizi çekerken bir yönetmen bulma konusunda set, her şeyden önce, sadece planlama, yapımcı idi. Proje Rus televizyonunda diğerlerinden farklı olması gerekiyordu. Ve o zaman, komedi türünde tecrübeye sahip olağanüstü bir yönetmene ihtiyacı vardı. Yani Dyachenko Dmitriy Vladimirovich olduğunu.

Bu yazının kahramanı hemen böyle bir projede bir iş teklifi kabul edilmemektedir. Fakat ilk serinin oluşturulmasından sonra, bu dizi sıralama tüm kayıtları kıracak anlaşıldı. Biz senaryo iki yazar üzerinde çalıştı. Dmitry Dyachenko ayrıca diyalogları oluştururken bazı tecrübe top "mutfak" üzerinde çalışmak zorunda kaldı. Ve sonra zaman komut dosyası ayarlamak için zaman, yapım espriler doğruluğu aldı ve uzun süre izleyiciler için hatırlanır. filme önce tüm aktörler pişirme derslere katılmak zorunda kalmıştı. Yönetmen de daha sonra seri "Kitchen" konulu çalışmayı daha iyi onun gastronomik tercihlerini değiştirdi itiraf etti.

"Anne"

Ana Julia ve Vick - 2015 yılında ülkenin ekranlarında genç kadınlar hakkında bir dizi başladı. Ve bu seri filmi oldukça başarılı bir projeydi, fakat 2016 yılında bu atışa devam kararı alınmıştır. Eylül ayında, ikinci sezon prömiyeri.

Diğer filmler Dmitry Dyachenko:

  1. "Tavşan daha hızlı."
  2. "Paris'te Mutfağı."
  3. "Wonderland".
  4. "SuperBobrovy".
  5. "Başka ne erkekler yapar."
  6. 'Özel grup'.
  7. "Dünyanın sonu."

Dmitry Dyachenko da filmi "9 Mayıs senaryosunu yazdı. Kişisel ilişki. " Bir yapımcı olarak o TV dizisi "Mutfak", "SuperBobrovy", çalışma kaydettiği "Eléon otel."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.