Sanat ve EğlenceFilmler

Maykl Shin: biyografi ve aktörün filmografi. ilginç gerçekler

Maykl Shin - İngiliz aktör ve yapımcı. Toni Blera David Frost ve: en ünlü teşekkürler kusursuz kamu rakamlar roller oynamıştır oldu Brian Clough. Shin ayrıca "Twilight" ve vampir destanları multi seyirci bilinen "Başka Dünya". Michael başka kişinin maskesini koyar gibi, derin görüntünün içine nüfuz, onun mükemmel bir oyun ile etkileyicidir. Belki de bu yüzden bütün kahramanları - canlı ve unutulmaz bir kişilik.

aktör çocukluk

Maykl Shin Newport, Galler İngiliz kasabasında 5 Şubat 1969'da doğdu. Babası Meyrick personel yöneticisi çalıştı ve işten boş zamanlarında farklı yıldızlar parodisini. Anne Irene Thomas sekreter olarak çalıştı. Michael'in ebeveynleri yanında küçük kardeş Joanne getirdi. Bir çocuk oyuncu aktif spor dahil olan gibi, 12 yıl içinde "Arsenal" nin bebek formülü kaydedildi. aile UK başkente taşımak mümkün değildi çünkü ne yazık ki, rüya, o yapmadı, gerçek otobüs, bir futbolcu gelmedi.

Lisede okurken Michael tiyatro daire ilgilenmeye başladı. Genç yeteneklerin yetenek hemen fark ve yakında adam Galler Ulusal Gençlik Tiyatrosu'nda yapıldı. kolej Shin ise ısrarla o sosyoloji, İngilizce ve tiyatro eğitimi aldı. o Dramatik Sanatlar Kraliyet Akademisi'ne girdi Londra'ya taşındıktan sonra, hangi başarıyla mezun oldu.

sanatları

Mezuniyetinden hemen sonra, Maykl Shin tiyatroda çalışmaya gitti. 1991 yılında, "Küre" aktör o Vanessoy Redgreyv ile rol aldı ve 1992 yılında o oyunun "Romeo ve Juliet" başrolü atandı. Biz lastiğin en önemli eserleri bahsedersek o zekice Mozart tarafından tiyatro "Old Vic" oynadığı olarak, bu onlar Shakespeare'in Henry V oynadığı fazlalaştı. 1999 yılında Michael yine o Laurence Olivier aday gösterildiği için Broadway'de rol oynamıştır.

Aynı yıl, Sheen üretiminde rolüyle Ulusal Tiyatro'da ödülüne aday "Look Back in Anger". 2000'li yıllarda tiyatro giderek Londra'da Michael rol Kaniguly oynanan arka karışır. Bunun nedeni, Los Angeles'a hareket aktördü. kızı uğruna ikamet Maykl Shin yerini değiştirmeye karar verdi. Biyografi 2011 yılında, aktör ev aşamada Hamlet rolünü oynadığı gerçeğini yakalar.

TV'de İlk maç

"Othello" K. Branagh - Televizyonda, Maykl Shin büyük ekranda iki yıl sonra onun katılımıyla bir ilk grup oldu, Gallowqlass mini seride 1993 yılında yaptığı ilk yaptı. İki yıl sonra, Michael "altın gençlik", klasik İngiliz filmde de rol aldılar. 1998 yılında Sheen, 2003 yılında, "Fransa'da Kayıp" kısa filmde rol oynamıştır - "İşlem" telekartine içinde, 2004 yılında - televizyon filmi "Kirli Aşk."

Filmografi

Yaklaşık altı düzine filmleri Maykl Shin rol aldı. Film kredisi yılda iyi çalışmasını doldurulan. 1993 yılında Sheen Gallowglass, 1995 yılında, "Othello" drama yer aldı küçük dizisinde rol aldı, bir yıl sonra gerilim "Meri Rayli" küçük bir karakteri oynadı. 1997 yılında Michael ile bir biyografik dram "Wilde" yayınladı. Sonra, tele-çalışma sırasında gitti 1997 yılında seri 1998 yılında Büyük geldi - televizyon filmleri "Lost in France" ve "Hareketli destan: Beowulf" Sheen sadece rol dile son kısa film.

2002 yılında Michael Melodramı'nda "Dört Tüyler" rol aldı ve dram "Offside" rol aldı. 2003 yılının çok hareketli oldu Sheen özelliğine sadece dört resim geldi: bilimkurgu gerilim "Zaman Çizelgesi" ve "Another World" ve dram "altın gençlik" ve "İşlem". 2004 yılında, Michael televizyon filmi "Kirli Love" bir kısa film Açık Kapılar, komedi "sperm bankası" ve melodram oynuyordu "Cazibe Kanunları".

2005 yılı Tire kariyerinde çok önemliydi, o TV dizisinde rol aldı "Doctor Who", dram "Kraliçe" fantezi "Underworld 2: Evrim," komedi "Beyler Mahşerin Lig" blockbuster "Cennetin Krallığı". 2006 yılında Michael gerilim "Blood Diamond" ve dram rol oynamıştır "içeride müzik." 2008 yılında iki önemli otobüs resmini geldi: fantezi gerilim "Karanlıklar Ülkesi: Lycan'ların Yükselişi" ve dram "Frost Nixon".

2009 yılında, "düşünülemez" "Twilight" ve Maykl Shin rol aldı. 2010 yılında Filmografi dram "İyi çocuk" ve gerilim zenginleştirilmiş "Tron:. Legacy" 2011 yılında film "Direnç", "Midnight in Paris", "Alacakaranlık geldi. Dawn. "2012 yılında, -" Bölüm 1 Korkunç Henry '' Alacakaranlık. Dawn. Bölüm 2 "" Bizim Gospel. " 2013 yılında, Michael serisinin "Masters of Sex" ve melodram oynuyordu "iki sınav."

Üretim faaliyeti

Sheen bir aktör değil aynı zamanda yapımcı ibaret değildir. 2004 yılında filme Kısa Open Doors, ve 2013 yılında 12 bölümlük TV dizisi, "Seks Masters" - İki eserleri bulunmaktadır. önemli iş için de Michael rol aldı ve yaratıcı yönetmeni tarafından yapıldı "Tutku," oyununun içermelidir. Performans 72 saat sürdü ve memleketi otobüste yerleştirildi, yer aktörler ve yaklaşık 1.000 ekstralar vardı.

Kişisel yaşam

1995 yılında oyun "Martı" konulu çalışma ile Tire yakın taşındı Keyt Bekinseyl. Onlar Lily doğdu 1999 Mo kızı sonuçlanan bir kasırga romantizm vardı. çift ilişkisi sürece 2003 yılında "başka bir dünya" setinde Kate yönetmeni Len Uayzmanom, daha sonra evli buluştu, 9 yıl sürdü. Aktör Maykl Shin ayrılışta en Üzüntülü o bile kızına yakın olmak için Los Angeles'ta eski eşi peşine düştü. Şimdi Kate ve Michael dostluk ilişkilerini sürdürmüştür.

2004 yılında Sheen, Anastasia Griffith, o zaman 6 yıldır olduğu aktrisiyle ilişkileri başlar Lorreyn Styuart, İngiliz balerin buluştu. Şimdi aktör Vudi Allena film çekerken tanıştığı Reychel Makadams, birlikte yaşıyor "Paris'te Gece Yarısı". Birçok izleyici Michael ve inanıyoruz Charlie Sheen akrabaları, ama değil, aktörler sadece namesakes.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.