Ev ve AileEvcil

Rus mavi kedi - Arkhangelsk zarif yakışıklı

Rus mavi kedi aittir kısa saçlı kedilerin ırkı. Onun Arkhangelsk geldiğini inanılmaktadır. Mavimsi-gümüş saçlı, yeşil gözlü ve utangaç bir gülümseme - yani bu kedi Crystal Palace'da Londra'da gösteri çıktı.

Rus Mavisi Bu makalede bakın kedi fotoğrafı, tüm dünyada iyi bilinmektedir. Ancak uzmanlar yine de onun kökeni hakkında bir görüş birliği bulunmamaktadır. Araştırmacılar bir şey üzerinde hemfikir: İngiliz denizciler İngiltere'ye götürüldü Arkhangelsk, bir kaya vardı. Fakat bu güzellikleri Rusya'da, henüz belli değil ortaya çıkmıştır. renk gibi kısa tüylü kedi uzun Avrupa'da bilinmektedir ve bu nedenle uzun bir süre için Rus mavi Malta ya da İspanyolca aramıştı. Sadece geçen yüzyılın otuzlu, cins resmen seçildi - bağımsız ayrı bir sınıf olarak kapalı bükülmüş Rus Mavisi,.

Savaştan sonra Rus mavi kedi neredeyse kayboldu. Sonra cins yetiştiricilerin başladı geri yükleme. Gergin ve sıkı çalışma sonrasında bunu yapmak başardık. Yine, standart geri çekildi ve Rus mavi kedi sergilerde de yeniden göründü.

Zaman zaman bu şaşırtıcı kediler kedi yavruları güzel uzun saçlı doğmuştur. Onlar atılır ve yeniden izin verilmez. Fakat bu yavru kedi birkaç Cora Bob evde, Amerika'da doğmuş olmak şanslı. O hemen sıradışı yün çocukları fark ettim. O genetik bilimciler bunları gösterdi ve bu onun render kararı: Rus mavi tüylü. Bark yeni çeşitlerin üremeye başlar. O Nibelung bu hayvan denir. Bu aslında bir Rus mavi kedi, ancak uzun saçlı. Onlar için, tek bir standart tarafından yazılmış.

Rus mavi kedi - kalın, kadifemsi ile orta büyüklükte bir hayvan, ama kısa saçlı. Bu uzun ve zarif bir gövdeye sahip. genişletilmiş uzuvlar ve arka ayakları çok daha uzun ön daha vardır. kuyruk ucuna doğru sivrilen kalın tabanında, uzundur. Boyun ince ve uzun, ama kalın kürk sayesinde öyle değil bu yüzden. baş, kama şeklinde olan kafatası güçlü çene, dar ve düzdür. Büyük kulaklar, uçlarına işaret etti. gözleri badem şeklinde geniş aralıklarla yerleştirilmiş ve bir açıyla hafifçe yer almaktadır.

Rus mavi kedi - son derece dikkatli olmak. O kıskançlıkla kendi topraklarını koruma kendi değer, yabancılara karşı dikkatli olduğunu bilir.

Kedi Rus Mavi, kedinin kalanı gibi aile üyeleri bir dizi seçer. Bu onun başkalarına saygı gösterir, ama sadece ev sahipliği yapacak itaat sorgulamadan sevmeye ve anlamına gelmez.

o kendine has özellikleri vardır rağmen bu hayvanların Damızlık çok zor değildir. "Tarih" bir alanda yer alması gereken yerde sahibi - Rus Mavi kedi. Bu hayvanların çiftleşme özel bilgi ve becerilerini gerektirmez. Ama başka bu cins eşleştirme kesinlikle yasak olduğunu unutmayın. Çocuk odasında veya bir reklamı olabilir safkan mavi kediyi bulun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.