Ev ve AileEvcil

Veteriner kliniği "arkadaş", Perm: adresleri, hizmetler. Saat veteriner

bir hayvan satın alırken seven sahibini ne düşünmek? Yatak, ev ve tasma - Gerekli küçük şeyler, ama daha da önemlisi şimdiden yaşlılığa yaşlardan itibaren hayvanınızı izleyecek bir yetkili doktor bulmak için. Hangi kriterler sahibi tarafından yönlendirilmelidir? eve yakınlık, sabit, kesintisiz resepsiyon, iyi tanı olanakları ve tabii ki, yetkili doktorların varlığını yerleştirme imkanı. Veteriner Kliniği "Arkadaş" (Perm) Tüm bu avantajları içerir ve bu kasaba halkı tanınmasını ve sevgi kazanmıştır.

ana zorluk

İlk köpek ya da kedi sahibi oldu, bu tüm sorumluluk gerçekleştirmek için zamana sahip olmayabilir. Ciddi bir hastalık evcil hayvan ile karşı karşıya kalan bir kişinin bu belirtiler fark ve gerekli önlemleri almak ne kadar zor olduğunu anlamaya başlar. Onlar kırılan yerini söyleyecektir ve bu nedenle tedavi gören hayvanda olamaz - bu çok zor ve sorumlu bir iştir. Veteriner Kliniği "Arkadaş" (Perm, Rusya) - iyi donanımlı hastane değil, aynı zamanda her zaman kalifiye uzman bekliyor bir yerde ibaret değildir. hayvan davranışı için yeterli danışmanlık gelmek için alışılmadık biraz görünüyordu. Deneyimli bir hekim muayenesi hemen her şeyi açıklamak.

veteriner klinikleri ağı

Sadece tek doğdu veteriner kliniği işini aşık doktor. Şimdi iştirakleri içinde sayısız öğrencileri ve takipçileri faaliyet de yaşayan hayvanları kurtarmak için kendilerini adamış. Bu Perm en iyi klinikler ve Perm bölgesinde biridir. Her doktor sürekli ilave eğitim geçti çağa ayak uyduran olanak veren seminerlere katılmak edilir. Zaman hastalığının nedenlerini belirlemek ve hayvan hastalığı ile baş yardımcı sağlayacak son derece uzmanlaşmış multidisipliner tanı ile karakterizedir hayvanlar için sadece tıbbi tesis vardır.

klinikler ağı Adresler:

  • Komsomol umudu, 76.
  • Turgenyev sokak, 12.
  • Str. Catherine 216.
  • Sokak Soldatov, 36.

ana avantajları

Yaklaşık 20 yıldır piyasada Veteriner Kliniği "Arkadaş" (Perm). Bu yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır büyük ağıdır. büyük dalları size gerçekten ihtiyaç duyulan bir dönemde yardım istemek için yeteneği veren bir gün, bir hafta 24 saat yedi günü çalışıyoruz. (Acil durumlar hariç) Kabul sırayla gerçekleştirilir. Bu kuyrukta oturmak zorunda kaydeder.

İlk doz ile belirli bir hayvan için hekime pratik Veteriner Kliniği "Arkadaş" (Perm) sabitleme. Bu, uzman gönderir alınan verileri analiz eder ve tedavi atar. Bu durumda, sürecin kontrol doktorlar tarafından ağırlıklı olarak yürütülür. Her sabah, veterinerler zor davaları görüşmek ve daha da süreci tedavi etmek için nasıl yapılacağına karar vermek hangi bir istişare, giderek. Bu yaşam karar bağlıdır zaman, zor bir durumdan doğru yolu bulmak için çok yararlıdır.

Ekipman ve teşhis kliniği tabanı

En önemli anlardan biri. Vücudun durumu hakkında testleri ve temel sonuçları ne yapacağı doktorlar dayanarak? Tabii ki, onlar dikkate laboratuvardan aletleri ve verileri alacaktır. Teknik baz ultrason ve röntgen makinesinin oluşur biyokimyasal analiz kan ve doğru hastalığı teşhis sağlayacak diğer ekipmanların.

veteriner klinikleri ağı kalbin son derece doğru teşhisin yapılması için kendine ekipman ünlüdür. Bunu yapmak için, burada bir cardiogram ve Doppler geçirirler. En zor durumlarda, mümkün omurga, beyin, akciğerler ve kemikleri teşhis etmek için yapacaktır MR, maruz kalabilir. yemek borusunda mide ve yabancı cisimlerin Hastalıkları - bu veteriner tedavi için çok yaygın bir nedenidir. hızlı nedenini bulmak ve acı gelen hayvanınızı rahatlatmak için izin veren bir fibrogastroscopy vardır.

Biz tam donanımlı laboratuvar göz ardı edemeyiz. Bunlar hızlı testlerden konuşlanmış karmaşığa kadar, sen çok sayıda testten yapmak için izin verir. Bazıları resepsiyonda halindeyken bile, istekli olabilir.

Cerrahi birimleri ve hastane

Eğer küçük kliniklerde "hizmet" yakalamak başaramadı eğer Çok iyi, ameliyattan hemen sonra hayvan sahipleri kollarında verdi nerede. Ne yapmalı, ne kadar fakir yaratık bakımı için - hepsi bir sır olarak kaldı. ve tüm - Yarın resepsiyonda gelecek. Ancak Kliniği "Arkadaş" en karmaşık işlemleri gerçekleştirmek için izin veren modern donanım övünebilir. Bundan sonra, hayvanlar, hastaneye, havalandırma ve ısıtma ile donatılmıştır. Her bir yuva verilir ve bir doktor sürekli detours yapıyor.

Hastaneler kendi aralarında ayrılır, köpekler ve kediler içindir. İzolatör varlığı ayrı ayrı bulaşıcı hastalıkları olan hayvan içerir sağlar. tam dezenfekte edildikten sonra Aviary, her hayvan çok geniş ve rahat. Odanın genel temizliği özel çözümlerle duvarların zorunlu dezenfeksiyon ile her gün yapılır. Kvartsevanie, genel grafik göre, zararlı bakterilerin gelişimini önler.

ana yön

hizmet "saat veteriner" günün veya gecenin herhangi bir zamanda gerekli yardımı alma sağlamaya yardımcı olur. Bu yalnızca cerrahi pet kaydedebilir acil durumlarda, özellikle doğrudur. Cerrahi kastrasyon ve sterilizasyonu içerir, ama bunlar bile basit operasyonlar öncesinde hekim bir hayvan hazırlamak için nasıl sahibini danışmalısınız ve onu hastaneye alacaktı.

Karın cerrahisi, omurga bozuklukları ve travma - bunlar çok ilgi de ödenir ayrı alanlardır. Bunların her biri her hastaya yardım için kararlıyız bazı uzmanlar çalışması için. Onlar en zor durumlarda hesap çünkü Özellikle sitesinde şükran birçok sözcüğü, cerrahlar karşı geliyor.

Poliklinik hizmetleri

"Arkadaş" - hizmetleri bir dizi sunan multidisipliner klinik,. "Saat veteriner" - Her gün düzinelerce can kurtarmak en popüler servislerinden biri. Bir pratisyen hekim almanın yanı sıra, ultrason ya da röntgen cihazı kullanarak eleme, evcil hayvan aşılama ve talaşlı yakabilir.

hastaneye yatırma

Sokakta Veteriner kliniği "arkadaş". Turgenyev mükemmel hastaneye ünlüdür. Nerede herhangi hayvana yaklaşım bulacaksınız ve kurtarma için mükemmel koşullar sağlayacaktır. ağır bir hastalıktan kurtarma - sadece deneyimli bir doktor işleyebilir önemli bir görevdir. Eğer iş yerinde bütün gün ve prosedür üzerinde hayvan taşımak için kimse yoksa, o iyi bakım alacaktır hastanede bırakın.

Ben doktor ve sokakta hastane kliniklerinde çalışan hemşirelerin çalışma yorumları dikkat etmek istiyorum. Turgenyev. O kadar ısı bazen onlar bile tedaviden sonra eve gitmek istemediğini, onların küçük ve büyük hasta verir.

Constellation doktorlar

Terapist - veterinerler en önemlisidir. Tek bir resimde hayvanın durumuna tüm verileri toplamak ve yetkili sonuçlar çıkarmak gerekiyor. sokakta klinik. Ekaterininskaya, 216, en zorlu koşullarda mücadelede yardımcı olabilir eşsiz eser dermatologlar uzmanlar. trihoskopiya ve çiziklere, tsistologicheskoe çalışma örneklerinin, dermatofitozlarda aşılamadan: Bu laboratuar testlerinin edinilebilir. Bu anket tam resmi görmek için bize yardımcı olur.

diğer profesyonellerin bir kardiyolog ve bir dişçi, bir göz doktoruna bulabilirsiniz. ul kliniği. Soldatov, 36, ayrıca aşağıdakileri içerir: bir endokrinolog ve nörologla alma, veterinerlik uzmanları çok nadirdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.