ModaHediyeler

Ne 19 yıldır adamı vermek? Pratik, orijinal ve aşırı hediyeler

Ne adamı vermek 19 yıldır? bir hediye almak için doğum günü coşku verildi ve bir şey satın amaçlar hakkında net olması, oldukça basit. Bir hediyeyi anne seçerken, daha büyük olasılıkla pratik bir hediye tercih ederim.

Sevgilisinin hediye ise, romantik hediye satın değer. Peki, 19 yıldır bir hediye seçebilir? Şimdi bize bazı ilginç fikirler düşünelim.

Her gün için hediyeler

günlük bazda yararlı olacaktır hediyelerin bir kategori vardır, örneğin, bir hediye olarak bir saat olabilir. Genç bir adam gibi Böyle bir şey. Sonuçta, bir süre için her zaman alınabilir. hediye olarak Alınan izle hemen gençlik katılığı verir. istediğiniz gibi Orijinal Servis seçilebilir. Bu fonksiyonel ve güzel hem olacaktır.

Ne 19 yıldır adamı vermek? gerekli satın almak ucuz. Bunlar aşağıdaki öğeleri içerir:

 • kitap;
 • fotoğraf için albüm;
 • cüzdan;
 • traş makinesi;
 • kayış üzerinde rahat bir torba;
 • güzel desenli havlu;
 • şemsiye, böylesi daha sürpriz doğum günü nedenle, Parlarsa sapa bir aksesuar seçmek için tavsiye edilir.

Bunlar uygun fiyatlı ve her gün gerekli. Bunlar genellikle mevcut aile üyeleri olarak satın alınmaktadır.

ekipman

mali durumu izin veriyorsa, genç bir çocuk her zaman gerekli ve sanat nesnelerine bir hediye olarak almak memnun olacaktır. Bunlar arasında:

 1. Telefon, dizüstü bilgisayar veya tablet.
 2. Bilgisayar için cihazlar.
 3. Kamera.
 4. Radyo kaset çalar.
 5. Çay (kahve içmek isteyenler için fonksiyonel ve gerekli bir hediye).
 6. ev için araçlar kümesi.
 7. Bir kulaklıkla Eldiven iyi telefon değiştirebilir. Sen başparmak ve küçük parmak kullanarak arama yapabilirsiniz. hediye sürpriz diğerleri ve aktif erkekler için çok faydalı olacaktır Böyle.
 8. Arabalar severler otomobiller için aksesuarlar satın alabilirsiniz.

sevgilin için romantik sürprizler

sevilen bir için bir parti planlarken kızlar genellikle 19 yıldır adamı vermek için ne düşünmek ve samimi ve unutulmaz oldu Günümüze istiyorum. Şu olabilir:

 • Böyle şık iç çamaşırı seti ya da rahat bornoz olarak Giyim,. Böyle biz sadece bayanlara hitap edecek başlattı.
 • Aynı harfleri içeren zarif altın veya gümüş zincir seçebilirsiniz.
 • Lezzetli ve güzel romantik bir yemek. yemekleri, sevilen bir tat tercihlerini hatırlamak pişirirken diye sevdim.
 • Yatak çarşafları meleklerin sevimli çizimlerle ayarlayın.

gence ve sahip miktarı çıkarları bağlı olarak, koleksiyon puro ya da alkol satın alabilirsiniz. Ancak, bu tür hediyeler sadece iyi tatları ve tercihleri erkekler farkında seçilmelidir unutulmamalıdır.

mizah Sürprizler

Bir mizah duygusu ve akıllı olmak ile kolayca bir erkekle 19 yıl için orijinal bir hediye seçebilirsiniz. hediyelik eşya dükkanları ise sürpriz bir doğum günü için birçok seçenek vardır:

 1. Bir resim ile komik bir kupa. Bu bardak çay veya kahve içmek için güzel olurdu.
 2. filmden favori karakterlerinin resimleri ile süslü kostüm.
 3. komik bir yazıt ile doğum günü çocuğu bir resim ile bir tişört.
 4. Pasta süsleme kartonpiyer sayısı ondokuz olmak.
 5. merkezinde Lezzetli pasta bir fotoğraf veya arkadaş doğum günü fotoğrafı.
 6. Böyle alkollü içecekler ile gözlük tarzında film karakterleri şeklinde dart, dama ya da satranç olarak ilginç bir tasarıma sahip Masa oyunları. Bu tablo bowling dikkat değer. Bu ilginç oyun gençlik değil, aynı zamanda misafirler geri kalanı sadece mutlu ve özellikle kış akşamlarında, zaman geçirmek yardımcı olacaktır.
 7. Stilize hediye sepetleri. Örneğin, bir ordu tarzında. Gerçek bir asker saha kapağı ve şişe gelir ki. Başka bir seçenek - ev yapımı madalya ve kupaları ile sporcular için bir dizi.
 8. Gün ya da sadece boncuklu için kahraman bir resim ile bir cep telefonu için ev yapımı kese.
 9. doğum günü Video tebrikler.
 10. Mevcut döneme bebeklikten resimlerle Fotoğraf kolaj.
 11. Gerçek şu an nargile verir.
 12. Farklı tutarları için mağazalarda satın alma için nakit sertifikaları. Genç adam kendini bir hediye seçebilirsiniz.
 13. futbol ya da hokey için biletler sporcu için büyük bir sürpriz olacak.
 14. Beklenmedik ve çok parlak bir sürpriz bir gencin tatlı seviyor ve partileri seven, özellikle bir çikolata çeşme olacaktır. Sonuçta bu çeşme olayın kahramanı değil, aynı zamanda tüm misafirler sadece şaşırabilirsiniz.
 15. hatıra olarak silah vermek için sık sık alışılmış erkekler. Belki genç adam çok yakışıklı bir dirk veya Samurai kılıcı aferin kopyasına sahip zevk verir. seçim doğum günü hangi yüzyılda pala sahiptir bağlıdır.

ondokuz erkekler için diğer hediyeler

Ne 19 yıldır adamı vermek? Yukarıdaki şeyler - bu sıradan aklınıza gelebilecek bir şey değil. Ayrıca barbekü seti verebilir, monte sandalye, bir sallanan sandalye, bir hamak bir armut şeklinde, orijinal bilgisayara bağlı kal. Bir yay üzerindeki takvimde kapsamında yapılan Olağandışı gece lambası, yatak odası için büyük bir ek olacaktır ve hoş bir atmosfer yaratacaktır.

Evin ve hediyeler için uygun zamanda komik yazıtlar ve çizimleri ile ilginç bir şapka için komik terlik. Kesinlikle sürpriz ve meraklı amatör zevk olağandışı şeyler Kral Süleyman için yapılmış halka. Dekorasyon kuvvetli malzemeden yapılmış, çok dayanıklı olduğunu ve asla kırık. yazıt ile kazınmış halka üzerinde "Her şey geçer." Bu genç erkeklerin mevcut öfke dengelemeye yardımcı olacaktır.

Hediye mizah şimdi geniş. hayal rekabet için yarışıyor Mağazalar ve fikirler aksın. Eğer doğum günü küçük bir tat biliyorsanız sorun yok olacaktır.

Koleksiyon eşyalar

Genç adam toplamaya ilgi olduğunda, çok kolay 19 yıldır adamı vermek yapacağına karar. Onun ihtiyacı olan şey bilmesi gerekir. Tüm olası topladıktan sonra. Örneğin, olağandışı kavanoz veya şık ve renkli çakmak.

bantların toplamak albümleri, en iyi sürpriz olduğunda favori sanatçı nadir albüm imzalı.

aşırı hediyeler

Genç adamlar heyecan ve adrenalin arayan seviyorum. Bu nedenle, tehlikeler için en iyi seçenek aşırı taraftar hediyedir. Bunlar: paraşüt atlayışı, "bungee" tehlikeli bir düşüş. Böyle boş zaman etkinlikleri organizasyonu genellikle özel kurumları yürütülmektedir. Aynı şekilde dalış ısı, su yürüme kayık ya da katamaran, binmek atlar, balon sipariş edilebilir. O avcılık ve balıkçılık düşkün gençler avcılık veya balıkçılık aşırı varyantını takdir edecektir.

ondokuz herhangi çocuk gerçekten VIP kişiler için özel bir parti için gitmek istiyorum. Bu nedenle, davetiye bu olay üzerinde gerçek bir sürpriz olacak ve heyecan ve hoş duyguların çok getirecektir. Şirketin doğum günü hayal gücü ve iyi organizasyon becerileri olan kişiler varsa, sanatçılar ve animatörler ile sürpriz bir parti ile gelebilir. hediye için iyi bir seçenek paintball üzerinde sortie edecektir.

Son olarak, küçük

Şimdi on dokuz yıl içinde bir adam memnun etmek yapabilirsiniz biliyorum söyledi. Size iyi bir gösteri almak mümkün olacağını umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.