SağlıkMüstahzarlar

Şurup "Eden": talimat, kompozisyon, uygulama, fiyat, yorumlar ve analoglar

Günümüzde birçok kişi alerji muzdarip ve çocuklar maalesef bu beladan uzak çekinmez. Ama nasıl bu hastalığın bazen şiddetli negatif semptomlar ile başa çıkmak için çok az tot yardım etmek? şurubu - ebeveynler "Eden" gel yardımcı olmak. Bunun Talimatlar, fiyat, kabul kuralları, gerçek anneler ve babalar, kontrendikasyonlar, hem de analoglar demektir - bütün bunlar makalede ele alınacaktır. fiyat farkı gerçekten küçük olduğu için, 60 veya 100 ml: Biz de ölçüde bu ilacı satın almak daha iyidir ne belirleriz.

yapı

aktif ilaç maddesi - desloratadme. Bu ilaç için talimatlar formülasyonda, bu bileşen, 0.5 mg içerdiğini belirtmektedir.

Yardımcı parçalar ilaçlardır: sakaroz, sorbitol, disodyum fosfat dodekahidrat, sodyum benzoat, sitrik asit, propilen glikol, monohidrat "Sunset Yellow" FCF, arıtılmış suyla saptandı.

Bazı durumlarda, doktorlar tayin edebilir?

Tıp "Eden" - Çocuklar için şurup, damak bölgesinde, hapşırma, gözlerde kaşıntı gibi semptomların ortadan kaldırılması için alerjik rinit (mevsimsel veya yıl boyu) ile uygulanır, ödem mukoza ve burun tıkanıklığı, göz yaşarması. etkilenen bölgelerde kırmızı yanıklar benzer döküntüleri, kabarcıklar, kaşıntı ile karakterize edilen bir hastalığın - Buna ek olarak, ilaç idiyopatik ürtiker halinde tasarlanmıştır. İnsanlarda, enerji eksikliği var, uykusuzluk ortaya çıkar.

vücutta aktif maddenin Poz

Desloratadin hastanın merkezi sinir sistemini etkilemez. İlacı sonra aktif madde gastrointestinal sistem emilir olmasıdır. Biyoyararlanım aracı gıda alımı veya hastanın yaşına bağlı değildir. Desloratadin ilacı aldıktan sonra, 3 saat sonra, insan vücudunda birikmektedir. alma araçları sonra karaciğerde metabolize edilir ve 27 saat sonra böbrekler tarafından atılır ana maddedir.

Tıp "Eden": deyim

Çocuklar ve yetişkinler sadece doktor atandı, bu nedenle özellikle bir çocuk için, kendi olanaklarıyla onu satın için Şurup yasaktır. muayene ve analiz (gerekirse) sonra sadece bir uzman bu ilacı reçete edebilir, sonra eczaneye gidip satın alabilirsiniz.

İlaç "Eden" - çocuklar ve ebeveynleri, aşağıdaki gibi, atanan kabul bile hemşirelik bebekler için şurup:

- 6 ila 12 ay kırıntısı - ilaç günde bir kez 2 ml;

- yaş, 1 ila 6 yıl arasında Çocuk - 2.5 mi şurubu 1 günde bir kez;

- Çocuklar 6 ila 11 yaş - ilaç günde bir kez 5 ml;

- Günde ilaç 1 defa 10 ml - 11 yıl yanı sıra yetişkinler üzerinde ergenler.

"Eden", talimat tıp paketleme dahildir için Şurup bakılmaksızın yemek alınır.

ilaç verme için, söz konusu bölümleri özel kaşık veya fincan kullanmalıdır.

Dikkat

uygulamadan sonra Bu ilaç uyku hali ve bozulmuş psikomotor işlevini neden olmaz.

Hamile kadınlarda ilacın Emniyet kanıtlanmamıştır, nedenle bu dönemde şurubu "Eden" atamaya tavsiye edilmez. ilaca Talimatlar bu ilaç anne sütüne geçer, bu nedenle bir kadının 6 aydan küçük bebeği breastfeeds eğer, onların tedavi süresi, o süt karışımını değiştirmek gerektiğini söylüyor.

yan etkiler

Tipik olarak, ilaç iyi tolere edilmiştir. Bazı durumlarda, bu tür istenmeyen etkiler ortaya çıkabilir:

- gastrointestinal sistem ve karaciğer parçası - bulantı, kusma, bozuk dışkı, ağız kuruluğu, hepatit;

- Kardiyovasküler sistemin bir parçası üzerinde - kalp hızı, kalp çarpıntısı değişiklikler;

- sinir sisteminin parçası - baş dönmesi, zayıflık, baş ağrısı, aşırı yorgunluk, kramplar;

- başka yan etkiler - deri döküntüsü, anafilaksi, anjiyoödem.

Kontrendikasyonlar

Oldukça anlaşılabilir talimat hangi Tıp "Eden", uygulamada sınırlamaları vardır:

- yaş 6 ay kadar olan çocuklar;

- İlaç bileşenlerine bireysel hoşgörüsüzlük.

aşırı doz

Bugüne kadar, yan etkileri olduğuna dair bir kanıt yanlışlıkla yüksek dozlarda ilaç alarak eğer bildirilmiştir. Çocuklar ilacı içti zamanlar oldu 5 talimatlar gereği daha kat daha. Bununla birlikte, şaşırtıcı bir şekilde kısa bir süre kazara kullanımı şurubu "Eden" sonra herhangi bir ciddi reaksiyonlar gözlenmemiştir var. ilaç için talimatlar hala hasta bol miktarda ilaç aldı yapılmalıdır faaliyetleri anlatılmaktadır. Böylece, bu durumda aktif karbon, mide yıkama, ardından resepsiyon önerilir. Mükemmel jel "Enterosgel" olduğunu kanıtladı hastanın durumunu hafifletme yeteneğine sahip, ki burada ilaç, "Eden" aşırı dozda mevcuttur.

maliyeti

Bu ilacın fiyatı şurubu salınımı, üreticinin miktarı, hem de marjlar en eczaneler bağlıdır. Örnek vermek gerekirse, bir 60 ml şişe hacmi için 90 ruble ortalama elde edildi. şurup 100 mi, gerekli olduğu şişe başına bir, biraz daha fazla ödeme - 120 ruble. Bu nedenle, bu satın almaya daha fazla fayda getirecek şekilde, hangi fazla ilaç daha optimum ambalaj elde etmek.

"Eden" -sirop: münhasır yorumlar

Bu antihistaminik ebeveynlerden olumlu geribildirim bir sürü aldı. Anneler ve babalar bu ilaç çocukları ile tedaviden sonra gözlenir mükemmel etkiyi kutluyoruz. sonraki alt aşılamada yaptıktan sonra, örneğin alım şurubu sonra bu deri kaşınması, döküntü gibi alerjik reaksiyonlar, görünür ise "Eden," tüm dakikada istenmeyen belirtilerdi. Ama aşılama sonrası sadece tepki değil. Çünkü maalesef, çocuklar günümüzde alerji birçok şey görünebilir: Örneğin, toz, yün, pudra, sabun, böceklerin çeşitli. Bir "Eden" şurup kolayca kız ve erkek çocuklarda herhangi tipte alerjisi sonuçlarıyla başa çıkabilir. Bu renksiz: Buna ek olarak, bu aracın etkinliği anne hala ilaç bileşimi bir boya olması gibi, kullanılabilir. ilk başta tadı hoş görünüyor, ancak forumlarda bazı anneler çocuk su vermek için ilaç aldıktan sonra tavsiye neden ağızda kalan tat kalır.

Ayrıca, ebeveynler opsiyonel aksesuarların ilaç salımı ve kullanılabilirlik şekli sayesinde ilacın çocukları ağırlamaktan yapmak unutmayın. Gerçekten de, ambalaj, tıp şişelere ek olarak, aynı zamanda uygun bir kimse olarak ölçüm kaşık ve fincan, dahildir. Ve fazla ilaç erkek ve kız alerji üstesinden gelmeye yardımcı olur, aynı zamanda kendilerine sadece bu ebeveynler gibi. Ancak, biraz daha sahip olacak şurubu kullanmak, ama yine de yetişkinler için etkilidir. Ve bu ilacın başka avantajı - kendi maliyetidir. İlacın fiyatı herhangi bir aile için uygun olacak bir araç tüm kullanılabilir.

Ve şimdi için olumsuz. Şurup "Eden", ilaç çocuklardan uzak tutulması gerektiğini bildiren için talimat, şişenin açılışından sonra mağaza sadece 90 gün olabilir. Pek çok ebeveyn bu tür kısa bir öfke duyuyor depolama dönemi. İlaç tamamen çocukların tedavisi için uygulandığı Ancak, bir şişe hacmi satın değer değil 100 ve 60 ml'dir. Bunların ve küçük arasındaki maliyet farkı, ama boşa para için üzgün olmayacak rağmen. İlacın bir diğer dezavantajı şişesine kapak çocuklardan korumalı olmadığından, yani çocuk, herhangi bir sorun kap ters yöne çevirerek olmadan bu ilacı görmek, masaya gel ilaç dökmek hatta içmek olabilir olduğunu. Bunu önlemek için, çocuklarla gizli yüksek ilaç koymak gerekir, bu yüzden bunu alamadım.

bu araçlar

Şurup "Eden", basit ve anlaşılır, bir düzineden fazla benzersiz olan talimat, bu ilaçlar, aynı farmakolojik gruba ait olan ve benzer etkiler olması. ilaç için en popüler ikame arasında, yazının tabidir: şuruplar "Aerius", "Lourdes", "Alergomaks", "Fribris". Bu ilaçlar 6 ay aynı çocuklar göz önüne alındığında, ancak 2 yaşından büyük çocukların tedavisi için kullanılan ilaçların bir listede son edilebilir. Bu ilaçlar, bu aktif maddelerin listelerini karşılaştırılarak görülebilir etkili muadilleri. Bu liste ilaçlar, analoglar hem talimatları içerir ve şurup "Eden" talimatına bağlı. Fiyatı oldukça erişilebilir, yani maddeye adamıştır eczane, hiçbir ilaç varsa, benzer bir araç satın alınabilir. Ancak, bir analog olmasına rağmen, başka bir ilacı satın almadan önce, yedek ilaçlarla ilgili çocuk doktorunuzla görüşmelisiniz.

depolama koşulları

Şurup güneşten uzak, kuru bir yerde gereklidir saklayın. Ayrıca çocukların yanlışlıkla bulundu ve şişenin içeriğini içti olmadığını yüksek gizlemek için gereklidir. İlacın uygun saklama sıcaklığı - 15 ila 25 derece arasında.

İlacın raf ömrü 2 yıldır. Ancak, bu süre sadece kapalı şişe ilgilendirmektedir akılda tutulmalıdır. kişi zaten şişeyi açıyor, sonra ilaçların azami depolama süresi 90 gün olmalıdır. İlacın bu süre geçtikten sonra kurtulmak gerekir.

Artık etkili bir alerji semptomlarının kurtulmak için çare "Eden" yardımcı olacağını biliyoruz. Talimatlar onun yapısı ve işleyişi ayrıntılı bir açıklamasını (çocuklar için şurup, sen her gün çocukları değil, aynı zamanda yetişkinler sadece 1 sürebilir). aile alerji muzdarip nedenle, çocuk değil, aynı zamanda anne ya da baba sadece, bu mümkün ve ilaca içilir. Önemli olan - bir doktorun talimatlarını ve tavsiyelerine uymak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.