FormasyonBilim

Sert şeylere Basit bakışta, zaman kavramı ve ne olduğunu

Özel teorik araştırmalar

Sert şeylere basit bakış

Bölüm 1.

Bölüm 1.

Zaman kavramı, ve bu kadar

giriş

Bu çalışmada kullanılan tüm terimler ve tanımlar çift ya da gizli anlamı, yanlış anlamaları yok ve bağlam dışı alınamaz!

Her şeyden önce, ben, buna o aittir ziyade bu kez o zaman kavramı hakkında ... bundan sonra "sonsuz" bahsedeceğiz olarak bu işi okuduktan sonra, tamamen dünyayı değiştirebilir sizi uyarmak istiyorum ve nasıl bize ve çevrelerindeki dünya ile etkileşime girer.

Kaç orada zeki yaşam ve birçok girişimde aynı olduğunu fark yapılmadı

bu sefer. Anormal bir şey, etraflarında olup biten o bir ezoterik anlamı veren efsanevi özelliklerin her türlü, zaman kavramını veren her yaştan insanlar, bu kavramın yatırım olması.

onun gerekçesinde, kurgunun bazı bilim adamları ve yazarlar neredeyse zamanı durdurmak mümkün olduğunu ve o yüzyıllarda ve bin içinde, ileri geri hareket eden, sahibini sever olarak bertaraf edecek "zaman makinesi" bir tür oluşturmak için girişimlerini zaman hayata.

Ama bir "Time Machine" yaratmak için, önce tüm bin yıllık kilitlenme, paradoksal predrasudki atma zaman kavramı, ne olduğunu anlamak gerekir ve yeni bir formatta sürecin özünde bakmak için.

Yirmi birinci yüzyılda olduğu gibi bir "Time Machine" oluşturmak için girişimlerini durmaz, o zaman yirmi birinci yüzyılda, kimse bir süre olarak bu "fenomen" tanımını verdi belirtmek güvende!

doz çelişkili değil akış ve bazen de paradoksal saat bilgisi, dürtüsel bize medyaya iletilen eğer Muhtemelen bütün dünyanın algı nötr, dar kafalı düzeyde beni terk edecekti.

Bu bilgileri anlamış ve zaman ne olduğu hakkında teoriler gelişimini ilerletmek için fikrimi istendiğinde bulgular çok sayıda yapılmış olması, ben yaptım bence, zamanın tanımı kuramını oluşturmak için fırsat verdi mantıksal akıl yürütme,!

Aşağıda, işin ana bölümü, bu teori açıklanacaktır. Ama zaman tanımının, dönem "teori" ile başlayacak, ben bundan sonra kullanılacak, rezervasyon yaptırmak istiyorum. Bu terim sizi şaşırtmak ne için kullanılacak ve benim için artık bir teori değil, bir bakış olduğu için günlük yaşamda bana eşlik, tartışılmaz bir gerçek olarak, bakış açınızı empoze yoktur.

Sorular ve yanıtlar.

Ve böylece, çok basit görünüyor ve cevapları ilk bakışta ortada olduğunu size birkaç soru soracağız, bunlardan ilki. sonuca acele etmeyin.

düşünmeden, mümkün olduğunca çabuk kendileri için bu soruları yanıtlayın ve benim cevapları okuyarak, sizin cevapları ile karşılaştırmak olacaktır.

Soru №1. Ne Şimdiki Geçmiş ve Geleceği yaratır?

№2. Zamanı durdurmak ve çılgın çevirmek mi?

№3. Bu senin kol saati ölçmek?

Bu soruları yanıtladıktan nasıl olurdu, varsaymak üstlenmek. Büyük olasılıkla, bir yıl önce olduğu gibi, söylerdim.

Aday cevaplarınız:

İlk sorunda cevabı: Zaman

İkinci soru cevap ya da değil, ya da bilmiyorum Açık (kurgu severler cevabı evet tercih edecektir.)

Üçüncü soru cevap üzerinde: Günün saati.

Bu onun "teori" nin prizmasından bakarak, aynı sorulara cevap vermeye bende.

Ve böylece cevaplar:

İlk sorunda cevabı: Dünü, Bugünü ve Geleceği Hareketi oluşturulur.

İkinci sorunda cevabı:? Mümkün zamanı durdurmak mı, Evet, yapabilirsin, ve orada uykuya dönün ve neden olmasın, aslında, bu parametrenin bir fonksiyonu diğer amaçlar için kullanılması söz konusudur. (Daha sonra tartışacağız hangisi.)

Üçüncü sorunda cevabı: My kol saati, bağımsız, yapay kendi ekseni etrafında gezegeninin göreceli zaman parametresi hareketi ve başka bir şey belirlemek üzere yapılandırılmış bir hareket süreci yarattı.

Sonra bu sorulara benim cevap sonuçlandı daha detaylı bulgularını, anlatmaya çalışacağım.

Yani, ilk soruyu anlamaya çalışmak ve cevap: hareketi geçmişin bugünü ve geleceği yapar.

B noktasına noktasına kadar (hareket başlangıcını) düz bir çizgi çizerek, örneğin kağıt üzerine kalem hareketini al (tahmin edilen hareket sonu).

    bir   .___. B

Böylece, nokta A ve zaten hareket halinde bir kalem ucu bir noktadan bir çizgi yerine getirdiğinin bilgi almak, bu geçmişte kaldı ve hareket halindeki bir kalem ucundan hayali çizgiyi paylaşılmayan, B noktasına, bunu geleceği.

"Ve şimdi? Burada", Ve şimdi, geçmişten geleceğe sürekli değişken harekettir. Sadece bu örnekte, hareket, geçmiş, şimdiki ve gelecekteki ve kağıt üzerinde bir kalem sadece bir neden özellikle, hareket aittir gerçeğine odaklanmak yok edilemez.

Süre herhangi bir tek hareket, her zaman diğer hareket süreçlerin bir bileşeni olarak, kendi başlangıcını ve sonunu sahip olduğunu belirtmek gerekir.

söz konusu önergeye belirleyen şey nedir? göreli hareket, örneğin yön, mesafe, hız ve zaman gibi bilgi parametreleri belirlenir.

Bu ayarlar aynı zamanda A noktasından hareketle başından itibaren belirlemek tek hareketi ve B noktasında hareketin sonuna geçerlidir

Ne B noktasında son durağında ile hareket parametrelerine olur?

hareket yok, bu yüzden zaman ayarı, saçma görünmüyordu sanki onun yön, hız, mesafe hiçbir tanımlayan parametreler vardır. B noktasından, önceki tüm parametreler geçmiş hareketlerin gerçekler hakkında tarihsel bilgi haline gelmiştir. Hareketin yeniden başlamasını ile, yeni bir harekettir ve hatta bununla önceki hareket parametrelerinden farklı değil başka bir şey, bu yeni hareketin olabileceğini kendi derece bireysel göreli bilgi parametreleri vardır.

Periyot hareketleri (iki veya daha fazla siklik hareketleri) hem de etkileşim gibi hareketli (iki ya da daha fazla) bir araya getirildi ve birinci ve ikinci birleşik hareketlerin bir işlem gibi bir şeydir.

Hareketin süreç, tamamen bireysel hareketler, süreçlerin içinde hareketlerin etkileşime dayalı hareket sürecinin kendi bireysel bilgilendirme parametreler olarak.

Hepimiz bize konvansiyonel yapay seçilmiş sabitler parametrelerine ilişkin bilgi ölçülebilir unutmak ve dünyanın bizim algı bilgi düzeyini yansıtacak olmamalıdır.

Ama kim duymak, nefes ve dokunma, gördüğümüz gibi dünya böyle olduğunu söyledi? uzağa gitmeye gerek yok, herhangi bir vahşi yaşam bize içgüdülerin düzeyinde algı tüm parametreleri üzerinde bir başlangıç verecektir. Bu gerçeğe dayanarak, birlikte hareket eden bilinç ek olarak çok daha fazla bilgi taşırlar, ama kesinlikle bize ve bilinçaltımıza üzerine etkileyen ayrı ayrı her farz ve alınan yapabilirsiniz. Taş, uzayda uçan, bu onun hareketini devam edecek kadar hızlı ve ne kadar, sinek nerede düşünmüyor. (Ilgilenen, bu, bizi endişelendiriyor.)

Bir vücut alanı, aralarında hareket ve vücudun hareket yolundaki diğer hareketlerin bir sürü ile etkileşim. Bu ilişki hareketleri, uzayda bir cismin hareketi hakkında çok dolu bilgi taşıyan, yeni hareketler, radyasyonun çeşitli bilinen ve bize bilinmeyen ve dalgalar yaratır.

Bu fenomeni anlamak için ilk adımlar, insanoğlu yansıyan veya üretilen titreşimler ve radyasyon (anten, radar, sonar, X-ışınları, tomografi, ultrason, vs.) toplama prensibi ile çalışan cihazlar her türlü oluşturma yapmıştır. Her şey bizi çevreleyen ve kendimizi hareketin sürecinin bir parçasıdır.

cisimlerin hareketinin yarattığı bilgi hareketi, hareketin sürecinde hareket olayların bir zaman çizelgesi oluşturma, bilincimizin ek olarak, uzayın tüm nüfuz değil, aynı zamanda bilinç ve bilinçaltı düzeylerde katıldığı için. (Geçmişin Hikayeler ve gelecekteki yönü).

mantıksal sahipken olağanüstü yeteneklere ve psişik telepati olan kişiler, ayık analitik dönüş, geçmiş ve olası gelecek hakkında bize oldukça güvenilir mümkün, bence, uzayda hareketin gücünden bilgi alır.

Ortalama bir insan belli bir yeteneği gelişmez bilinçaltını etkileyen aynı bilgi akışı, hayallerimiz, sezgi ve duyumların tecelli, onlara ne olduğunu zaten oluyor. Ve bunda, herhangi bir gizem yoktur.

çevremizdeki dünyayı anlama arayışında, adam hala kendi ekseni etrafında dünya gezegenindeki hareket nispeten sabit bir süreçtir nispeten geleneksel sabit, bu metreyi bağlayarak birçok metre hareketin bilgilendirme parametrelerini yarattı.

yapay benzeri saniye, dakika, saat, gün, ay, yıl, yüzyıllar bileşenleri içine kırarak ve bu sabit, hesaplanan zaman parametresi hareketi ile ilgili olarak nispeten sabit, kişiyi seçin. E., aynı zamanda her dört yılda, hiçbir ödeme ile karşı karşıya verilerini tahmin bir sıçrama yıl içinde.

insan gelişimi ve artışı hareket hızı bilgilerinin artan hızı ile, adam saniyenin biraz modası geçmiş bir kavram oldu ve bileşenleri onda, yüzde biri, binde ayrılmıştır ve D. Ama böyle devam eder. tutarlı olması gerekli olduğuna inanıyoruz. İlk belirlemek ve hareket parametreleri, daha öngörülebilir ve istikrarlı sabit hesaplamak için, kabul, daha çok zaten yapay hidrojen dayalı metre şeklinde oluşturulur çünkü önceki sabiti ile ilişkili olarak hata binlerce yıldır cari saniye yüzüncü yaklaşık olduğunu ve bakımından nerede kendi hareket süreci, bu hata son sabitler istikrarına tahsil edilmez. Ayrıca, parçalanmış saniye dayalı mantıksal desenler değerinde ezilme dakika, saat, gün, ay, yıl, vb Yeni bir sabit temelinde yeni bir geçici kararlılık atama.

sürüş süresini hesaplayarak mevcut sistemin çelişkileri, sonucuna dört (iki ile birçok kullanımı), (gün belirlenmesi için) bu tür kendi ekseni etrafında dünyanın hareket zamanı olarak nispi sabitler iken Dünya'nın çevresinde bir uydunun Ay hareketi (otuz kendi ekseni etrafında toprak devrimleri, ay (bize hareketin kendi döngüsünde dolunay, aylık) Dünya gezegenini ekseni hareketini gösteren yerin etrafında yirmi iki kez döner zamanının belirlenmesi ) yılın ve güneşin etrafında Dünya gezegeninin hareketi. (a için Yılın EFINITIONS.)

ortak bir payda ve tek sürecin hareketi gibi tüm dört hareketler için zamanın daha kesin hesaplama, gelmek için, tüm dört hareketler hareketleri sürecin bir hareket olarak görülecektir hangi göre yeni bir sabit girmelisiniz.

mevcut olanları saniye, dakika, saat, aylar ve yıllar böyle "modernleşme" ile büyük değişiklikler geçirecek. Örneğin, ikinci hız değişimi, yani bir dakika saniye sayısı, bir saat dakika, günün belirli saatlerinde ve. D.

Bu durumda, yukarıdaki dayanarak, zaman kavramını daraltmak ve bir kesin bir tanımını elde etmek zor değildir. aşağıdaki gibi her bir ayrı harekettir ne kadar üzerinde tamamen zaman verilen bu harekete mensup yalnızca ayarlayarak zaman vardır:

Zaman hareketin yapay, koşullu, nispi parametredir.

Diğer bir deyişle, örneğin: Sen yere tam durdurmak için onun hareketini durdurmadan uzun süre havada uçtu bir kağıttan uçak, başlattı. Ama ne kadar süre hareket uçağı yaptı?, Sen su üç bardak içmek zorunda kaldı, böylece uzun. Burdan şunu uçağın sırasında uçuş sırayla, ne kadar zaman su üç bardak içilir? vb elli nesneler, savurma hokkabazlar sırasında sizin tarafınızdan sarhoş su üç bardak olduğu sonucuna varabiliriz uçak uçuş sonsuz sette belirlenebilir sırasında Böylece, seçilmiş ve sabitler için sizin için uygun.

Muhtemelen, ifadeler ve zamanlamasını üzgün? Değil sonuçlara atlamak, bu bilgilerin doğru olduğu için, hepsi değil, ve algı yeni, ipoteksiz kilitlenme spekülasyon, dünya ve evrenin bilgisine anahtarıdır.

Evet! Bu değil asırlık yanılgıları açılış ve kapanış olduğunu! Ama kabul edecektir, çok yararlı kapanış!

Düzgün anlamak zaman ve uzay bilimi içinde ", solucan delikleri ve solucan deliklerini "Diğer 4,5,6, ölçümler" arama "uzay-zaman devamlılığını" aşılmasında, "Time Machine" yaratmanın yanlış yollardan ziyade doğru yönde gidecek budur uzay" vb

Örneğin, Einstein yanlıştı "chimera öldürmek"!

Einstein'ın teorisine göre, büyük uzay aracının hızı, daha hızlı yeryüzündeki "çalışır" ve uzay aracıyla yavaş. Başka bir deyişle, inanılmaz ile başka bir gezegene gitmiş hızından daha büyük bir hızla ışığın. Uçuş Eğer bir Dünya yıl sürdü. Einstein'ın teorisine göre, bir yıl geçti gemi var ve Zemle10 yıl ya da yüz. Bence, bu çok saçma! Biz örnek basitleştirmek: Varsayalım, Dünyalılar anında saniyede Dünya'nın evrenin en uzak yerlere ulaşmak ve başlangıç yere geri iade edebilir böyle bir hız geliştirmek yeteneğine kontrollü uzay aracı, oluşturulan varsayalım. Eğer yakınları, karşı uğurlamaya "süper yüksek hızda seyahat." Ve böylece, daha önce gördüğünüz ikinci ve yakınları başlayın. Soru? Eğer yaşlandı ve ailen? ne kadar, cevap bir saniye açıktır! formülü anlaması ve çıkarabiliriz Bu örnekten: Bir an zemin bırakarak, size "süper hızlı" Teknede geçirdiği tam bir saniye zeminde yoktu. bir formül elde: o bir noktadan hareketle vücuduna alır zaman başka, her zaman aynı zaman hareketin başlangıcında bir vücudun eksikliğini! Ve bu itiraz edilmez! Ve en önemlisi hareketin hızı, yavaş ya da süper süper hızlı, formül tüm hızlarda ve yönlere doğrudan trafik için aynıdır ne olduğu önemli değil. Bu durumda, Dünya yıl gemide yer alacak ve dünya bir yıl sürer eğer hızlı uçmak nasıl ve nerede fark etmez. Einstein yanıldı !!! Bundan daha da fazla, bu tersi içinde yanlıştır !!! Anlamaya çalış.

Daha hızlı bir kişinin, diğer canlı organizma hareket etmeye başlar, daha ve daha hızlı bilgi almaya başlar, ancak bunun tamamen bireysel ve böylece beyin kapasitesinin sınırlarına sahip olduğunu. Çoğu zaman bu aşırı durumlarda anlarında sürücüleri ve pilotlar fark edilir, etrafında neler olup bittiğini yavaşladı ve aslında ikinci bir bölünme aldı rağmen, mevcut durumdan çıkmak bir çok yapım düşünmek için bir şans vardı.

Bu nedir? "Zaman" Durdurma?, Basitçe çalışma ile organizma içindeki kendi süreçlerinin hareketini hızlandıran elbette değil kendi biyolojik kaynaklarını giyerler. Bunun yararı saniyenin son uzun fraksiyon değil, ama kişi (gerçekten mümkün değil) Toprak yılın bu durumda kalır, sonra kendi duygularına göre lider, 20 ve hatta daha fazla yıl yaşayacak ve gün onunla sonsuz görünüyor ve çoğu edecek en önemlisi, o gerçekten yirmi, hatta yıl daha yaşlanacaksınız! Ve neredeyse, yağmur bile bir damla duracak her yerinde hissediyor.

Gerçekte, duyumların yanılsama ile aşırı durumlarda olmuştur insanlar aslında, yaş bir saniye, bunlar bireysel hareketine zaman kişiliğe kanıtlıyor duygu yaşadı yani zamanın bir kısmını değil, zaman durdurun.

Ve bu başarısızlık sadece bir örnektir doğru yönde geliştirmek için gerçek bilim engelleyen değil, doğru klişeler olmasıdır.

Onu hep "zaman" kavramını, ben uzay böyle yön, hız ve mesafe gibi diğer hareket parametreleri, başka bir şey değil için zaten o zaman görecelidir biliyorum umut ilişkilendirilmiştir ile Skolkov tarafından, uzay kavramını görmezden adil değil.

Yani uzay nedir? boşluktur şeyin yokluğu! uzay viraj, ısıtma, soğutma, yerinden sıkıştırmak dolu değil edilebilir. boşluk mutlak sıfıra eşit olan bir şey toplam olmaması için sabit bir eşittir. uzay, en yüksek anlamda, bu mutlak bir sıfırdır ve dolayısıyla, zaman olarak arz etmemektedir. o hareketi sahip olmadığından, uzay, zaman parametresi yoktur. Evrende var olan her şey uzayda ve uzay evrendeki tüm varlıkların içindedir.

İntegral en küçük, bölünmez ilk doğan enerjik parçacıklar arasındaki, içinde uzay ve hareket için her zaman yer olmadığından uzay, imkansız doldurun. (Alan ve ilk doğan bölünmez enerji parçacıkları ve özellikleri "Evrenin Temelleri" olarak adlandırılan teorik çalışma, bir sonraki bölümünde, daha sonra ele alınacaktır).

Bu teoriye, bizim dünya ve uzayın dayanarak, zaman ile aşılanmış değil ve zaman parametresine hareket ve bilgi onlar hakkında, ben dahil ve bilgi ile doldurulur.

Böylece, başka bir deyişle uzay zaman ya da zaman alan ifadesi, bu yüzden sık sık konuşulan uzmanlar, kesinlikle zengin değil, uyumlu değildir saçma!, Ve örneğin kelimenin bir arada "kare daire" değil, daha fazla anlam taşır ve gibi.

Sayın Baylar! Eğer bilim adamları el falı teslim yoktur ve saçma itmeyin kendinizi çağırırsanız, teoriler doğrulanmamış kara delikler, bir solucan deliklerinin, 5-20h ölçümü, siyah kozmik antimadde ve benzeri.

Eğer bilimin gelişme bu aşamada bir fenomen veya açıklamak yapamıyorsanız, mutlaka üç balinalar üzerinde bir gözleme Dünya koymak ve sonra kenar aramaz!

Tuğla varsayımlar ve fanteziler her zaman çıkmaz ve çelişkiye yol açıyor, gerçeğin temelini atmıştır.

Tekrar teklif, ama şimdi daha dikkatli hareket düşünün ve gruplar ve sınıflandırmaların bölün.

Gruplar: 1. Tek bir hareketi.

2. hareket süreci.

Sınıflandırma: 1. Süreç Bilgi, sosyal hareketi

2. biyokimyasal süreçler hareketleri

organik ve inorganik maddelerin 3. İşlemler hareketleri

Toplumda insan hayatı için en önemli şey, bence, bütün, çevremizde olanların hareketleri hakkında en kapsamlı, değişmeden ve spekülasyonlar bilgileri içermelidir bilgilerin toplumsal harekettir.

Düzgün sabit ve teslim edilmedi bilgi paradoksal sonuçlara yol açar.

Dünya hareketi, akıllı müdahalesi olmadan, hiçbir paradoks yoktur.

Barış ve Uzay - doğal hareketler uyum sağlayabilecek.

Paradoks - bu, cehalet veya kasıtlı dışında değildir doğru veya çarpıtılmış bilgiler temelinde hareketine müdahale aklın bir ürünüdür.

Hareket sosyal bilgiler süreçlerinin Bilgi parametreleri, mevcut ve gelecekteki kişinin ve toplumun hareketlerini fiziksel görüntüyü etkileyen ne kadar insan hayatı ve toplum, en önemli rollerden birini oynar.

"Kim bilgi, o dünya sahibi sahibi": gibi antik uygarlıkların bu tür tırnak biliyorduk "o forearmed, bilgilendirmek."

Böyle yön, mesafe, hız ve zaman olarak bilinen hareket parametreleri, bize belirli bir hareketin yolunda seçilen noktaya işleminin özel bir hareket ya da hareketlerin geleceği hesaplamak için yardımcı olur.

Örnek: böylece ev ve komşusunun evidir kıyıya yönünde bir tsunami üreten, sırayla okyanusta su sütunu itti yerkabuğu bir kayma, gerektirdiği volkanik patlamalar, bir süreç olmuştur.

Uyarı araçları yalnızca vardır. Size onun yaklaşan tsunami hız, yön, mesafe ve varış süresi hakkında bilgi gelir. Bize analiz edelim. tarafınızdan gönderilen bilgilerin doğru değilse hangi parametrelerin herhangi siz ve ölümcül bir tehlike içinde komşular, sizin ve geleceğin imha gelecek tsunamiler hareketi, hem de komşularının geleceği ve hiçbir sır dahil çünkü. Yine de, Komşularınız durum daha da kötü, hatta eğer tsunami ile uğraşan Geleceğiniz olasılığından haberdar ancak komşularınız yok.

İşte tüm özü ve yaşam düzen olduğunu. senin elinde komşularının geleceği. Sen ve "Tanrı" ve "Kral" ve "hakemler", çok kısa bir süre için de olsa. Ama tsunami hakkında bilgi verdik bu insanlar hakkında unutmayın, bunlar yukarıdaki örnekte "hakemler" dir.

Bilgi refah gelen yıkıma, bu hedeflerin herhangi ulaşmak için manipüle edilebilir güçlü bir silah vardır. Ama biz umutlar ve planlar kaybına ve yıkıma yol açan her türlü yanlış, yanlış bilgi, her zaman olduğu gibi çıplak gerçeğin yüzeyine yüzer hedefe ulaşmak için bir çaba, unutmamak gerekir, ama zaten onların yapmış olduğu bu durumda, "kirli işler".

bilimlerde doğru bilgilerin, süreçleri bulma kayıp zaman ağırlık açar ve sonuç olarak, gerçeğin bilgisinin devam eden bir gecikme.

kasıtlı veya kasıtsız Değil uygun bir anlayış ve sağ bilgilerin yorumlanması, yalan eşdeğerdir. "Gerçeğin hurda itibaren yalanların büyük bir tuval diktim."

Biz çalışıyoruz ve bilinçli geleceklerini ve diğer insanların geleceğini değişmez Her gün!

Hareket ve farkında olmadan hedefe kendisine rotanın bir noktayı seçerek bilinçsiz veya bilinçli Her insan, onun geleceği bilemez, ama ne yazık ki, sadece ona, o bağlıdır o senin güzergah rastgele riskleri koydu veya planlanan değil ne kadar Başkalarının, çeşitli grup ve sınıflandırmaların diğer hareketlerin geleceği ile kesişim. (Genellikle Hayatımda böyle plansız geçiş kaderini denir).

Bence, bu fırsat ve kavşaklar varlığı hakkında bilgi, deneyim ve bilgi zenginliği değil. Ne kadar önemli? Kendiniz için Yargıç. Cahil insanlar sürekli karşı karşıya ve "kader" ve "koşullar" bağlı koyu labirent olarak hayatın yolculuğuna geçen diğer hareketlerin geleceği ile kesişiyor, kendi bireysel geleceği planlama. Amaç şans eseri elde değil, sabittir. Böyle bir kişi etrafındaki herkesi suçluyor ve bir dereceye kadar haklı olduğunu. Skolkov riskler hakkında önceden bilir ve olanaklarını ve onu geçmek için yollar görmüyor insanlar genellikle kendi geleceğini planlamak kalmamak başka kişi, okur yetenekli ve bilgili. Ve birinci ve ikinci arkadaş, iş ve ikamet değişikliği çemberden, kökten hayatını değiştirmek gerekir.

Varsayalım, ideal koşullarda,% 100 başlattığı hareketler ve gelecek ile kesişim riskleri farkındalık, insanların kolayca hareket en güvenli rota zemin hazırlayabilirler ve% 100 geleceklerini bilir.

İnsanların eşit toplumsal koşullarda ve çok gelecekleri seçiminde sınırlı bu koşullar, ilgili olarak yeterli ve bu nedenle kolayca tahmin edilebilir, sahte falcılar ve yanlış soothsayers tarafından kullanıldığı unutulmamalıdır.

Bölüm 2.

Görelilik ve konu hareketi.

Bu bölümde, hareketin başında ve sonunda yaklaşık düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Şu anda, ilk tavuk veya yumurta, hareket veya dinlenme geldiği önemli değil.

Bize uzayda bir realite olarak hareket varlığının ele alalım.

Böylece, nispi hareket halindeki bir cisim, örneğin yön, mesafe, hız ve zaman olarak daha önce belirtildiği gibi değil göreceli sakin bir durumda, kendi bağıl hareket parametresi vardır, diğer bir deyişle değildir.

kesinlikle ideal koşullarda, her zaman düz bir çizgide hareket, vücut mono olarak. tüm bilinen ve henüz ortamın çevresel etkiler hareket bilinmemektedir karasal koşullarda, vücudun bir atmosfer denekte hareket ettirilmesi. Bu hareketlerin biri Yer çekiminin hareketinin süreçtir. Terk taş ağırlık etkisiyle çizdiği zeminde onun hareketini tamamlar.

Yere yıkılan sonra ne kaya hareketi oldu? kendi bireysellik hareketini kaybetme ederken Taş nispeten sakin bir devlet bulmuştur. Bilgi taş hareketini parametreleri ve aynı akrabası, yeryüzü hareketi bilgi parametrelerine tabi olurlar. Böyle itaat her an meydana gelir. teslim çıkıyoruz, hareket halen gönderme biten. Vücut kendi bireysel parçacık hareketi kaybetmiş astlarının oluşur: Buna dayanarak, biz vücutta ne den sonucuna varabiliriz.

yaşayan organizmalar ile ilgili olarak yaşayan dokuların hareket sürecinde parçacık hareketi itaat sürekli kesinlikle cereyan etmektedir. hayati işlemler kısmen ya da tamamen durması hareketi ile bütün organizmanın çarpıcı bir örnek bağımlılık, animasyon askıya alındı.

İnsan vücut bakarsak, ayrıca tamamlanmış köle bir parçasından oluşur ve molekül, hücresel seviyede bireysel parçacık hareketi kaybetmek gerçekleştirmek. Bu tümünde, vücudunuzun sürekli biyolojik ölümden sonra ayrışma sürecine dahil olmak üzere kendi tam devreden çıkarma, her türlü hareketin sürekli sürecinde olması, güncel, ve ediliyor komuta zincirinde göreceli sakin devletin kalıntıları edinilmesi sonucunda.

Sonuç

Büyük bir yanlış anlama insanoğlunun günlük yaşamda kelime kullanmak için doğru zaman değildi. Günlük yaşamda insanlar, örneğin herhangi bir veya hareketin bağlamadan tek başına kelimeyi kullanmaya başladı: vb Zaman yürümek, koşmak veya ayakta ve ayrıca zor veya olabilmektedir olamaz "zor günler" "zaman, gitti" .. kolay ve hatta herhangi bir şekilde.

Zaman kavramı meselesi herhangi tezahürü değildir ve tek bir hareketin bir parametre olarak tek bilgi koşullu ölçektir. Biz, örneğin, ya da "uzunluğunu gitti", deme "sert uzunluğu."

Ama bütün ötesinde onun hataları ifade "uzay-zaman", "uzay zamanının", "zaman sürekliliğinde", "zaman geçidinden" ile bilim adamları gitti "sıkıştırılmış zaman." Nereden Bütün bu saçmalık?

Hiçbir bilim adamı cevap ve bilimsel olarak bu ifadeler açıklayamam. Neden? Ben şimdi düşünüyorum ve bu sorunun cevabını bilmek ...

vadeli zamanın gerçek amacı hakkında unutmak, bilim adamları bu tür malzeme özellikleri terim zamanında atfedilen ifadeler ve bir şeyin varlığını kullanır. Günümüzde bilim açıklamak ve "Zaman" maddi fenomenlerin varlığını ispat ve bunun bakımını ve asla bu olay hiç var ve bilincimizin bile eklenmesi gelmez ne kadar suretiyle mümkün olacak ve bu modern bilimin küresel bir yanılgıdır olamaz.

Zaman denilen olursa olsun ya da ezoterik madde yoktur. Olup bitenlerin gerçek anlamını yansıtan kelime ile yerine, kanıtlamak için günlük yaşamda süreli süresini kullanmaya son kolaydır ve bunu bu ifadeler olmadan yaşamak mümkün olduğunu göreceksiniz ve ilk alışık, ve rahatsız olmayacak rağmen her şey yerli yerine düşecek.

Örneğin, yerine sorma "ne kadar?", doğumu veya gün batımından önce arta kalanları dönemi anlamak için, bir büyük ve karasal gün ölçen sizin dişli, üzerinde küçük bir ok olarak rakamlar ne bir soru sorun. Zaman kelime dönemi ile değiştirilebilir söylemek kolaydır.

Dünya ve ay durdu olduğunu varsayalım ve bir gün, ay yıldan fazla kalmadığını. Ama izle denilen mekanizmalar daha önce olduğu gibi devam edecektir. Bu insanların bir zorunluluk sosyal toplum değildir.

saatler denilen mekanizmalar toplum ve insanlar hareketlerin sosyal hayatın süreçlerini ayarlama sayım süresini düzenlemenize yardımcı olur. Saatin Mekanizmaları zaman bu sadece bir şartlı sabit olacaktır.

    Özetlemek gerekirse, ben evrenin hayatta en önemli şey, hayat adı verilen benzersiz bilgi ağı ve birbirine bağlı hareketler oluşturmak hareketlerin hem bireysel hareketleri ve süreçleri, dünyamızı dahil olduğunu söyleyebilirim.

P. S.

Bu çalışmayı okuduktan sonra, yine de sana o zaman, benim tavsiye bir "zaman makinesi" oluşturmak isterseniz: Video noktalarına bakarsak 1. Bak, geçmişin daha doğru bir görüntü için, her yerde alamadım. (Geleceği gezen olasılığı üzerinde sorun değildir.)

2. tamamen sonsuz evrende dağılımı kadar, iki kez ışık hızında ve bunu dünya ışıktan yansıyan üzerinde yakalamak Einstein'ın "teorisini" seçeneğini kullanarak hızları ulaşmak için bir cihaz oluşturmak mümkün değilse, aynı zamanda kaldırılması için okuma cihazı bir bilgi oluşturmayı unutmayın onun tamamen dağılana kadar yakalamış ışığın enerjik parçacıklar gelen bilgiler. Eğer şanslı iseniz, uçuşun yüz yıl, elli yıl öncesinin olayları resim vakayinamesini olsun. Bana göre, ilk seçenek daha kolaydır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.