Sanat ve EğlenceMizah

Çizgi kategori: nasıl herhangi kutlama canlandırmak

Herhangi bir taraf gerçek bir tatil dönüştürülebilir - Önemli olan her şeyi doğru dürüst organize etmektir. Aynı (örneğin, balo) kutlama söylenebilir. Planlanan etkinlik için hazırlanırken bir çok içerir: o (böyle bir ihtimal varsa, bir odada toplamak için değil nahoş iyidir değerlendirmeleri doğru seçimdir birbirine insanlara ya da en azından yan yana koymak değil); ve iyi sofra; ve evrensel menü (her misafir, en azından bir şeyler tatmak bulmak zorundadır); ve tabii ki, ilginç bir eğlence programı. son nokta problemleri şey sıkıcı ve ağrılı olarak hatırlanacak parti hakkında daha sık ve daha sonra meydana Açık.

Quicken tatil şaka!

En iyi yolu kutlama durumu yatıştırmak ve bir eğlence geldi herkes komik bir programı olması olmasını sağlamak için. Elbette, girip komedi görüntüleyebilir ve bir komedyen performansı (ille ünlü değil, sen misafirler herhangi birini seçebilirsiniz) ve komik oyunlar çıkarabilecekleri gibi birçok çizgi tarafından çok sevilen ödüllerin aday. Popülarite son şaşırtıcı. Öncelikle, her zaman ilginç, ve ikinci olarak, tüm güzel bazı komik başlık, bir sertifika ve bir hediye almak. Başka bir şey komik gerçekten bir şey ile gelip bu nedenle basit değildir.

Balo için Comic aday

Okulun son günü, yetişkinlikte dünkü öğrencileri katılarak - her zaman kendileri gençler için çok önemli bir olaydır ve onların öğretmenleri için. Unutulmaz Bugüne kadar, iki tarafın hoş ve biraz eğlenceli aday ile gelebilir , birbirleri için muhtemelen unutulmaz hediye diploma ile her zaman (sertifikalar) ve. Sonra okul yıllarında düşkün anıları uzun süre devam edecektir.

öğretmenler için

öğretmenler için Comic aday, onlar öğretmek disiplin göre, elde edebilirsiniz. Örneğin, can güvenliği eğitimci ünvanını elde edebilirsiniz, bir matematikçi "Herkes kendisi için adam!" - "Bay (Bayan) X", biyolog - "Bay Darwin ise," yönetmen - "Tüm okulların İmparatoru (İmparatoriçe)," şiddetli baş sınıf aynı tarzda benzeri bir "zamanımızın kahramanı" olabiliyor ve. Ama burada insanları rahatsız, bu yüzden çok dikkatli olması gereken bir aday açmamanı önemlidir.

öğrenciler için

Bütün oldukça zor çalılar ile - şaka gibi tat onlara gerekli olduğunu belirlemek kolay değildir. Ama gerekli hepsi aynı deneyin. Öğretmenlerin müzik sınıfında onların tadı biliyorsanız, onlar en iyi karakter için uygundur Modern şarkıların çocukların isimlerini aday gösterebilirsiniz. Ama sınırlandırmak ve yansıtmak komik sözler kolaydır iç dünyasını öğrenci.

meslektaşları için Comic aday

Kurumsal partiler oldukça sık düzenlenen ve onlara mizah uygun daha vardır. meslektaşları Adayı konumlarına göre en iyisidir. "Levhalar Rab", bir muhasebeci - - "genel denge Overlord", sekreter - "Atık kağıt kazanan", temizleyici "lavabo Baş ve süngerler komutanı" unvanını alacak Örneğin, bir benzin istasyonunda çalışan bir kadın, "benzin istasyonunun Kraliçesi", yemek odası personel olabilir .

kız için Comic aday

Her zamanki samimi toplantılar ile biraz daha kolaydır. Başlık ile gelip misafir olarak baskın tarafından sadece güdümlü ve bunların dayalı olması gereklidir. Önemli olan - bir de çağrılmaz vermemeyi "en iyi arkadaşı." Ve komik kategorinin kalanı tatil parlak yapmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.