Spor ve SağlıkTenis

PTT ve özellikleri sınıflandırılması nedir

7 Aralık 1999 Rus Tenis Federasyonu kar amacı gütmeyen bir ortaklık PTT kurmuştur - "Rus tenis tur" Onun yaratılış amacı - Rusya'da düzenlenen yarışmalarda tüm sistemin operasyonel yönetimi. Bu organizasyonda azından bazı görevlerini kolaylaştırmak için olan sorumlulukların belirli bir grup atanır.

Sorumluluklar Tur

Böyle PTT Yönetmeliği veya hükümler gibi çeşitli belgeler, 1. Gelişme düzenlenmesi ve teniste yarışmalar yürütülmesi için ülke genel prosedür üzerinden döşenmesine gerek.

2. (her yıl için) Rusya'da düzenlenen yarışmalarda bir takvim hazırlanması.

3. tenis turnuvaları organizatörlerinden seçiminde uygulanması ve bunların sertifikasyon.

planlanan turnuva hakemlik, yönetim, organizasyon üzerinde 4. Kontrol.

5. Bakım ve (örneğin FCS isteyebilir PTT veya istatistiksel sınıflandırılması, bilgi malzemeleri gibi) çeşitli belgelerin hazırlanması.

Tour sınıflandırılması nedir

Yönetmeliğe göre PTT'nin çok sınıflandırma kayıtlı tenisçiler sayısına göre puan sıralanmış bir listesidir ve düzenli Tur katılmaktadır.

tenis gibi böyle bir sporun konuyla ilgili tüm hükümler, güncellemeler ve verilere kullanılabilir Rus Tenis Federasyonu, resmi sitesi vardır. PTT ve diğer belgeler sınıflandırılması için gerekli tüm koşullar her yıl düzenlenir. Aynı sitede sitesinde sınıflandırma tablosu bulabilirsiniz. Bu uygun düzenlenmiştir: Mevcut soyadı ve baş harfleri, oyuncu (IDH) kayıt numarası arayın. Ayrıca, belirli bir şehir veya yaş kategorisinden katılımcı listesini görebilirsiniz.

Erkekler ve kadınlar - sınıflandırma cinsiyet sporcular tarafından bölünür. Yaş kriterlerine göre, yukarıda belirtildiği gibi aynı zamanda, düzenlemeler tur uygun PTT sınıflandırma sayısı, meydana gelir. Yani, dokuz yıl, çocuk ve beş kategoriye ayrılır, her iki cinsiyetten gençler başlangıcı: 12, 14, 16 ve 18 yaş altı. Ve sonra herhangi bir yaş kısıtlaması olmaksızın yetişkin erkek ve kadınlar için genel sınıflandırma yoktur. veri güncelleme birinci sayının her biri için ayda bir olur.

Ne Tenis noktalarının sayısını etkiler

Sınıflandırma iki nokta kayıt Puan:

- Belirli bir PTT turnuvasında işgal edildi koltuklar için;

- güç için oyuncu gösterdi.

Her bir tenisçiler aynı zamanda diğer parametreleri etkilemektedir. Seyirci ve turnuvanın kategorisi, rakiplerinin gücü ve eleme numarası - Bu verilerin hepsi her sporcu için noktalarının sayısını belirlerken dikkate alınır. Daha detaylı bilgi için kuvvetler üyeleri ve onların ayrıntılı bir açıklama hesaplanması için detaylı bir formül Rus TT sınıflandırılması Yönetmeliği yararlanabilirler.

sınıflandırma ve amacının Görüntüle

Bu sınıflandırma PTT yarışma sistemini kontrol için uygun bir araçtır. Böylece gelecek katılımcıların kompozisyonu, turnuva ızgara belirlenmesine yardımcı ve kolay sporcular tarafından gösterilen sonuçları karşılaştırmak için yapabilirsiniz.

sınıflandırma tablosu formatı aşağıdaki bilgiler göründüğü on sütun oluşur:

- Oyuncu sınıflandırma sayısına göre atanan;

- Sporcunun adı (tam adı), doğum ve memleketi tarihi;

- Oyuncu alan;

- kayıt numarası katılımcı (IDH);

- koç ve kulüp hakkında bilgiler hangi sporcu sayısı;

- Yaş grubu;

- nicel göstergeler (turnuvaların sayısı, maçları kazanır işaret).

Bu sınıflandırma Bütün geçmiş olaylar üzerine raporlar şeklinde PTT adrese gönderilmiş verilere dayanarak yapılan ve BTA edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.