Spor ve SağlıkTenis

Varvara Lepchenko - Amerika'dan profesyonel tenisçi

Varvara Lepchenko - etkinlik için ABD'de görev profesyonel tenisçi da bilinir. oniki ITF turnuvalarında kazanan. çiftlerde - semifinalist "2013 Avustralya Açık". Bu makale sporcuların kısa bir biyografi.

Erken kariyer

Varvara Lepchenko 1986 yılında Taşkent (SSCB) doğdu. kız yedi yaşında tenis oynamaya başladı. bir genç olarak, o herhangi bir önemli başarı elde edilmemiştir. 2000 - WTA Lepchenko Varvara onu yaptı zamandı yılda. Tenis kız bir hobi ve meslek değildir içindi. Zaten 2002 yılında, sporcu sadece sınıflandırma bir yer elde değil, aynı zamanda finale (ABD'de Virginia hardovy 10 bin en) ulaştı.

sonuçları iyileştirme

Yavaş yavaş oyun Barbarların seviyesi büyüdüm ve büyük turnuvalarda çok daha yapması yerine olmuştur. 2003 yılında, birlikte Dzhuliey Ditti ile o Dothan 75 bin yılların finale yükseldi. O zaman, tenis ABD'de yaşayan ve USTA ile çalıştı, bu yüzden takvim sporcular çoğunlukla Kuzey Amerika turnuvaları idi.

2004 yılında Varvara Lepchenko giderek tekler sonuçları düzeldi. O sürekli 25-bin ve daha büyük yarışmalarda kazandığı. Bu ikinci yüz sıralamasında nedenle onu üçüncü siz almak için izin ve. Aynı yılın Ağustos ayında o, New Haven Rita Grande Varvara mağlup ilk 100'de yer dahil. Ertesi sezon Lepchenko ilerleme devam etti. Bu güvenle ITF turnuvalarında gerçekleştirilir ve ABD Açık'ta yerleşen albüm tek onu ilk şampiyonluğunu kazandı edilir.

İlk 20

2006 yılında, Barbara ilk yüz sıralaması geçmeyi başardı. Onun oyun geliştirmeye devam etti ve yakında ilk 50 takım sporcusu üstesinden başardı - Kolombiyalı Catalina Castaño. Önümüzdeki birkaç yıl, yalnızca Kuzey Amerika turnuvalarına Lepchenko notunu yakıtlı. Bu deneyim, ona 2009 yılında yenmek için izin , Patty Schnyder ilk 20 dahil. Bu güven sporcusu verdi ve o WTA turnuva serisinin odaklanmaya karar verdi.

2012-2016,

2012 yılında Varvara Lepchenko anlamlı oyunun düzeyini iyileştirdiğini. Tur Derneği yarışmalarda daha zaferler kazanıyor, o ilk 20 sezon sonuna kadar elde edebildi. Yine de, tenisçi henüz finale da yol yapmak başardı olmamıştır. Ama Varvara sıralama puan toplayıp, durum turnuvalarda iyi oynadı.

Şubat 2013'te Lepchenko Doha'da rekabetin üçüncü tura yükseldi. Mayıs ayında Madrid'de turnuvanın çeyrek geldi. Ve Haziran ayında, kariyerinin ilk kez dördüncü turu Grand Slam yarışmalarda aşmayı başarmıştır. sporcu sonbaharında o Seul bir WTA yarı finalde oldu. Ertesi sezon, Barbara ilk yarısında yüz sıralaması sabit tutulan ve (Zheng Saisai ile) ikilileri yarışmada o bile çeyrek finale, "Roland Garros" ve yarı finaller, "Avustralya Açık" girmeyi başardı.

2014 yılında, bir oyun Lepchenko single yoktu. Mart ayında tenisçi üçüncü ve dördüncü çevrelerinde onlara geçirmeden, en yüksek kategori çeşitli turnuvalarda iyi ABD'de gerçekleştirmek için. Ve Ağustos ayında, Stanford (WTA) Varvara de rekabet ilk en iyi 5 ila oyuncuyu mağlup , Agneshku Radvansku yarı finale girecek. Anzhelike Kerber kaybetti tenisçi var. Önümüzdeki iki yıl kız turnuvalarda istikrarlı sonuçlar ve sıralama ilk 100 teklerde içindedir. Eylül 2016 sonunda atlet 87 gerçekleşir.

Milli takım ve ulusal yarışmalar

Lepchenko Varvara, biyografi yukarıda sunulmuştur Asya Oyunları'nda veya Fed Kupası'nda savunduğu ne de Özbekistan değildir. ABD vatandaşı atlet olduktan sonra hemen ABD ekibine davet etti. Kaptan adlı Mary-Dzho Fernandes Dünya Grubu yarışmasında 2013 yılının ilk turda konuşmak istedi. Lepchenko yüz Roberta Vinci ve İtalyan takımlarına karşı iki single maçları kazandı Sara Errani. Ama belirleyici çifti o Liezel Huber ile birlikte kaybetti.

Bu olaydan önce Oniki ay Olimpik tenis turnuvası otobor yer Varvara aldı. Orada, o Kuzey Amerika devlet için oynadı. Teklerde rekabet Lepchenko tüm turu geçmesi başardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.