Ev ve AileAksesuarlar

Perdeler için Bando - Sezonun hit

Bu görünmek, iyi, hangi yeni pencereler için perdeleri moda endüstrisinde görünebilir ki? Pelmets, kumaşların çeşitli, Roma ve diğer modifikasyonlar - tüm bu artık taze. Ancak bu bölgenin tasarımcıları şaşırtacak ve onların buluşları sakinlerini memnun sona yoktur ve bizim evlerimizde olduğu yenilik geliyor - Bando perdeler için.

Bu nedir?

"Chabrac" denir sert swags, türlerini oluşturmak için kullanılan özel bir malzeme yoktur. Bando perdeleri - bu sadece böyle bir yapışkan kumaş var, sadece üreticinin adı adını aldı. aynı kelime bizim pencere veya kapı girişlerini süsleyen tüm sert dekoratif swags başvurmak için özdeşleşmiştir. Bu malzeme yoğunluğunda farklı ve aynı zamanda yapışkan özellikleridir. çabuk evlerine kendi perdeleri dikmek tercih kayıt ve iğne kadınlar üzerinde hem profesyoneller aşık bağlanmak için iki veya tek yüzeyle kumaş Dokumasız.

görüntü efektleri

perdeler çekicilik için Bando o pencere açma dekorasyon için sadece dekoratif bir unsur ve henüz işlevsel detay olmadığı gerçeği yatmaktadır. pelmet sertliğinin kombinasyonu ve hafifçe uzatılmış siluetleri perdeleri akan aslında özel bir görsel etki yaratır. Çeteler tavan altında düzeltmek için ise, standart "Kruşçev", ya da özel evlerin sakinleri için özellikle önemlidir, daha yüksek bir oda, yanılsaması olsun.

Biten ve ev yapımı

perdeler için Bando hazır bir, şekil, boyut ve renkleri geniş bir yelpazede sunulan olarak satın alınabilir ve bunları kendiniz yapmak. Bu şekilde, zor bir şey yoktur. İlk olarak, tüm parametreler ölçülür: uzunluk (veya çıkıntı) genişliği. Daha sonra kalıp inşa edilmiştir. Bütün bunlar düz kağıda çizilmiş ve sonra Chabrac aktarılır. Bu adımda post-processing için ödenekleri gerekli değildir. Bir sonraki adım kumaş üzerine desen çoğaltılamaz, ancak birkaç santimetre farkla birlikte olduğu. Şimdi böyle bir buhar jeneratörü olarak sırasıyla Bando onun yapışkan özelliği, taban malzemesinin öğeyi düzeltmek için gereklidir. Burada herhangi bir bozulmaları almamayı dikkat etmelisiniz, bu yüzden kenarlara hareket merkezi ile başlamak en iyisidir. Kaliteli bir ürün almak ve uygun bir görünüm vardı etmek amacıyla, astar ihtiyacı vardır. O kırıştırarak veya çekerek olmadan serbestçe bir kişinin koydu. Daha sonra kenarından 3-4 mm'lik bir alanı ile üst hariç her tarafta öğütün. Bundan sonra, ve dub, utyuzhat astarı aynı girinti ile dikin. üst kenar tedavisi Velcro kullanılan için - özel Velcro pritachivayut ki bu fark olmadığını göstermektedir. aynı fermuar sert palmet tespit edilmesi için çıkıntının üzerinde olmalıdır. Talep üzerine ve genel kompozisyonu doğrultusunda nakış, boncuk, aplike ve diğer aksesuarlar ile dekore edilebilir. Çete (fotoğraf bunu göstermektedir) ile Perdeler şık ve lüks görünüyor.

sorun fiyat

Eğer kendi özel şey yapmak perdelerin için Bando belirli bir miktar ihtiyaç akılda tutmak istiyorsanız, fiyat hangi genişliği, kalınlığı ve yapışkan seçeneklere bağlı olarak metrekare başına $ 10-20 yeniden dağıtılmasında dalgalanır. Eğer el yapımı bir destekçisi değildir ve hazır ürün satın almayı tercih ederse, bir hayli Eğer bir satın alma yapmak isteyen tam olarak nerede bağlıdır yoktur. Mağazada uyku alanı fiyatı $ 50-100 ulaşabilir ve elit bir salonda, bir butik ve binlerce sınır değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.