HobiDikiş

Elleri ile Tilda lale

Norveçli tasarımcı Tony Finnanger kez daha bir düzine yıldan olmuştur bir oyuncağı yarattı kalpleri kazanır ve altın kalifiye işçi kolları sürer. Bu Tilda konfor ve rahatlık ta kendisidir. Bu muazzam pozitif enerji sahip ve çocukluk dünyasında kimseyi iade edebilir edilir. Ancak bazı bebekler tarzı tilde sınırlı değildir. Bu oyuncakların yürütme basit ve virtüözü hem tekniği olan yumuşak ve nazik bir dünya. bu büyülü dünyanın küçük bir kısmı - tilde lale. Bu bir tatil onuruna, örneğin, bir favori arkadaşı verebilirim.

lale tilde nedir

"Tilde" kelime söylediği, biz onun tarafından tüm dünyayı kastediyorum. Bu ayrıntılı giyim ve aksesuar değil, aynı zamanda ilkel tarzda yapılmış oyuncakların çok çeşitli sadece bebek içerir. Bu temel oyuncaklar ve hediye Bazı laleler yaklaşık işareti, bu makalede tartışılacağı üretimi üzerinde bir ana sınıfı vardır. Ilkel çiçekler aynı zamanda sadeliği ve güzelliği çarpıcı dünyada insanların kalbini kazanmayı başardık edilir.

Ne kumaşlar yaklaşık-çiçekler (lale) yapmak için en çok tercih edilir

aslında tamamen herhangi bir kumaş kullanabilirsiniz gerçi en keyifli ve rahat polar, lale elde etti. sapları ve yaprakları için Tabii ki, yeşil tonları seçmelisiniz. Çok ilginç bir görünüm bezelye hücresel materyal veya doku lale kaynaklanıyor. en muhteşem çiçekleri saten edilecektir için, saten veya diğer parlak kumaş. İşte en önemli şey - çok yoğun ve örme kumaşlar seçmek için değil. Sarı renkler ve pembe renklerden beyaz bakmak için en avantajlı. Ayrıca tek bir tomurcuk farklı değişkenin kombinasyonudur. Çalışmaya başlamadan önce herhangi bir doku, sıcak su içinde ve demir yıkanmalıdır.

Tilde laleler: MK. Araçlar ve materyaller

Her şeyden önce, sen bırakır ve sapları, tomurcukları için kumaş gerekir. Ayrıca, bir iğne ve gerekli tüm renkleri iplik. her şeyden yanı sıra, makas, contalar ve paketleme malzemesi için bir sopa gerekir. sintepuh veya hollofayber kullanabilirsiniz gibi ikincisi. Bazen kullanışlı tel geliyor. Bir çiçeğin sapını güçlendirmek için sadece kullanmak, ancak bunu bazı şekil verebilirsiniz. Aksi takdirde bir dikiş makinesi sizin için yararlı başka, ama, sen sinirlenip olmamalıdır. Bu çiçekler kolayca dikiş yeri "ileri iğne" kullanılarak, elle dikiş olabilir. Ve tabii ki, bir desen olmadan yapamaz.

Desen tyulpanchikov

Bu makalede sunulan tilde tarzı desende Laleler dikilir zor değildir. Ve desenler oldukça basittir. Ancak, tomurcukları desen iki tür olduğunu belirtmekte fayda vardır. Daha çok, farklı olmayan bir şekilde kendisini ve parça sayısı tomurcukları oluşturmak için kullanılır. iki veya dört olabilir. Hepsi fark bu. Laleler yaklaşık işareti, aşağıda tartışılacak bir ana sınıfı, aşağıdaki boyutlara kapsar. tomurcuk Detay dokuz santimetre yükseklik ve beş buçuk santimetre en geniş parçası vardır. büyük kısmında genişliği lale tabaka, aynı zamanda, beş buçuk santimetre, ve uzunluğu on altı ve kenarları olan bir dikdörtgen yarı cm. sap ayrıntı ve yirmi iki cm eşittir. Tabii ki, SEAM'ın hakkında unutma.

Bir kök oluşturmak

Herhangi tilde lale bir kök vardır. ondan ve başlar. çiçek sapı için tasarlanmış bir dikdörtgen parça al. ikiye katlayın ve uzun yan ve kısa biri tarafından dikişli. İkinci kısa kalır doldurma için nezastrochennoy. zastrachivaniya Sonuçta ödenekleri kesilmiş olmalıdır ve aynı bölgede kesilmiş ve gelecekteki sapını çevirin. Dikiş yakın kumaş kesmek için gerekli değildir. dağıtabilen sapını doldurma sırasında. Şimdi biz üzerimize düşeni doldurmak zorunda. Sadece yatak conta malzemesini doldurabilir ve bunun teli güçlendirebilir. Sonra tilde lale katlanmış ve bu pozisyonda kilitlenebilir.

biz yaprakları yapmak

Herhangi çiçek yaprakları olmadan hayal edilemez. Ayrıca, yaklaşık-laleler, fotoğraflar hangi kağıt en az bir parçasını içeren tüm bunların, bu makalede görebilirsiniz. İki tabaka parçaları eversiyonu açık alt bırakarak yüz, cips ya da krem ve prostrochite yüze katlayın. Eğer "zigzag" parası makas kesmek için fırsat varsa ideal olacaktır. Ancak bu makas eğer, o zaman sadece kıvrılması makasla veya özellikle çıkıntılı yerleri ile kesi yapabilirsiniz yoktur. Bu sayfayı dönecek, bunun her yerde rovnenky ve hiçbir şey gereksiz kıvrımlar görünür olmasını sağlamaktır. iç tabaka hazır Otutyuzhte ve kenar hattı boyunca uzanacak. Bu broşür zariflik katacak.

tomurcukları oluşturmak

lale tarzı tildeli ana ve en güzel kısmı, tomurcuk olduğunu. Yukarıda sözü edildiği gibi, iki ya da dört parçadan oluşabilmektedir. Eğer dikili olmasaydı özel bir şey iseniz, o zaman iki bölümden oluşur tomurcuk, üzerinde tercih durdurun. kolaylaştırın ve neater olsun. yaprakların aynı terzilik ilkesi. İki parça, gut-burkan ve iyi bir doldurma Dikiş. yaprak farklı olarak, tabii ki, otstrachivat kenar gerekli değildir. Ne zaman tomurcuk dolu, sen alt kenarı alanında sıkıca çek ve gömme dikiş kullanarak sapına dikmek gerekir. Başka ilginç bir seçenek tomurcuk yoktur. Bu model, bir dikdörtgendir ve ilk devre yerleştirilmiş köpük topu içinde doğru boyut ve sonra atılmıştır dolgu maddesi. dikdörtgen uzun kenar ve bağlandı tarafı boyunca ikiye katlanır. Daha sonra, alt kısmında sözleşmeli edilir ve üst kenarı sadece podvorachivaetsja. İçinde sapına topu yarım dışbükey tarafı koydu. Bu tomurcuk şeklini tutmaya yardımcı olacaktır. En dolgu empoze. Şimdi tomurcuk kapatılmalıdır. Buna aralarındaki orta noktada karşıt taraflarından bağlanmalıdır. bileşik merkezinde, genellikle boncuk dikilir.

Eh, Yaklaşık-lale hazırdır. Sadece bir yerde gövde ortasında bir parça kağıt dikmek ve tasarım düşünmek bize kalır. Sadece uygun bir bantla bağladılar güzel yumuşak buket olabilir. Ya da eğreti tencerede veya kutuya "bitki" birkaç çiçek yapamam. Bununla birlikte, bu tel gövde içine yerleştirilir gerekecektir. Ve lale yardımıyla keyifli ve ferah bileşimini dönecek. Örneğin, kapı yumuşak bir çelenk. lale güzelliği büyük ölçüde bunları yapacak ne malzeme bağlı olacağını unutmayın. Ve bu ilkel oyuncak olarak kabul edilir olsa da, hiç kimse ek dekoratif unsurlarla bütün kompozisyon süslemek için yasaklamaktadır. Örneğin, çiçekler yapay kelebek birkaç boncuk veya tomurcuk sopa dikmek için. o ve yaratıcı süreç, boş deneme yüzden.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.