Hizmetler

SP Ltd. Kayıt ve Rusya değil vatandaşı ve bölge merkezinde

Her şehir işin kendi özellikleri, kendi özelikleri kaydı bulunmaktadır. Nüfus daha büyük, şehir büyük, o kadar uzun tüm tasarım sürecini alabilir. Ve, örneğin, bölge merkezinde IP kaydı büyük bir şehirde çok daha hızlı gidebilirsiniz. zamanın en büyük miktardaki bu eğitim belgelerini alabilir. Imza toplamak, gerekli tüm belgeleri yapmak için gerekli olan belgelerin kopyalarını temin etmek noter onayı gerektirir. Belgelerin İnceleme, lisans yetkilisinin teslim etmeden önce, sorun bir çok yarayacaktır. Hatta en ufak bir gecikme, hata ve silmeler dikkate alınmamaktadır. Bu durumda hemen hemen tüm kağıtları yeniden yapmanız gerekecek. Sonuçta, belgelerin çoğunun geçerliliği bazen birkaç gün, hesaplanmaktadır. Bu nedenle, bu tür sorunlardan kaçınmak için, ciddiye kayıt almaya çalışın.

İlçe merkezinde nadiren uzun kuyruklar, bu yüzden odaların bekleyen zaman harcamak gerekmez. Minör kusur bazı gazetelerde ve izinler de onların bölgesinin hemen dışında seyahat etmek zorunda olacağı bir gerçektir. Özellikle kırsal alanlarda iş iz bırakır. İşte keşif ve geliştirme şirketlerinin bir özgüllük vardır. Nedeniyle nüfus kadar küçük olması nedeniyle, girişimin ilçe merkezinde oldukça nadir açılır.

Yeni bir şirket açma, ilk şey, birçok girişimci işletmenin tescili merak ediyorum. Her şehirde, süreç hemen hemen aynı standart düzenidir. Belirli nüanslar varken Ancak bazı durumlarda, kayıt prosedürü biraz daha farklı nitelikte olabilir.

Örneğin, Novosibirsk böyle şirketin kayıt, Rus vatandaşı standart yolu olmadığı için, ayrıca ek işlem içerir. Yasaya göre, kurucu Ltd içinde oluşmuyor Rusya Federasyonu, herhangi yetenekli vatandaşı olabilir kamu hizmeti. Sadece bile Rusya'da bir oturma iznine sahip ve Rusya Federasyonu topraklarında kalıcı ikamet etmediğini, yabancıya verebilir LLC açın.

LLC yabancı vatandaşın pasaport temin etmek gerekecektir Rusya vatandaşı değil, kayıt olmak için pasaport Rus bir çeviri eşlik etmelidir, bir kopyası olmalıdır noter. Sadece belgelerin standart pakete uygun çeviri ile vatandaşın tüzel kişilerin kayıt bir özü uyguladı. Bu belge ayrıca noter.

Rusya'nın olmayan vatandaşın Novosibirsk'deki LLC tescil Ayrıntılı prosedür standart düzeni ile hemen hemen benzerdir. gerekli belgeleri toplamak ve gerekli mercilere vererek, başvuru nihai karar için bekler. Her şey bir hafta süre içinde, mevzuata uygun olarak yapılırsa şirketin gelecekteki sahibinin ellerine aldığı tescil belgesi firmanın.

bölge merkezinde Kayıt IP gerekecektir bazı uzmanlar, yeterli olmayabilir gerçeğiyle karmaşık olabilir. Onların yeteneklerine güvenen değilseniz, ya kayıt uzun süreci size, yeterli zaman yok profesyonellere bir itiraz büyük ölçüde görev basitleştiren ve gerçeği herkes kendi işine bakması gerektiğini, çünkü beklenmedik durumlardan kurtarır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.