HobiDikiş

Elleri ile bir kabak gelen vazo. Bir ana sınıfı: Bir kabak vazolar

Yılın her zaman kendi özelliği vardır. kış Zarif güzelliği, bahar alırsa Ve - renk cümbüşü, bu sonbahar serin şafak, renk zenginliği ve tarifsiz çekicilik için tipiktir. atalarımızın hesaplanan pozhitok uzun kış geceleri beklentisiyle toplandı hasat festivali işaretlemek için bu sezon seçmişti Belki de bu yüzden. Ve ana karakteri sonbahar kabak haklı olarak sadece çok lezzetli ve sağlıklı olduğunu, ama aynı zamanda evde özel bir festival atmosferi yaratmak için yardımcı olabilir, kabul. Bugünün yazıda bir kabak vazo yapmak nasıl bakacağız.

önsöz Biraz

Uygulamada görüldüğü gibi, kabaklar gelen tatil masaya orijinal dekoratif süsleme, aynı zamanda beceri ölçüsünü sadece hizmet verecek sadece muhteşem vazo vardır. Buna ek olarak, ek dekoratif elementler (sezonluk meyveler, yapraklar, çiçekler) sayesinde kabak çiçekleri çok güzel bir kase olsun. Ayrıca, (Bu güllerin, papatyalar, kasımpatı dışarı oyma) sebze oyma çeşitli eklenmesiyle, sen özüne bulunan herkesin etkileyecek unutulmaz başyapıt oluşturabilirsiniz.

Ne bilmek gerekir?

Her şey yoluna emin olun ve kabak senin kase gözler için bayram döndü için, bir değil çok üzerinde seçim durdurmak için gerekli olan büyük meyve, genellikle çok küçük ve. Ama, elbette, bu durumda rehberlik, vazo iddia ihtiyacı boyutu. Örneğin, bir zemin için en büyük seçim gereklidir. Ama burada o yuvarlak ve uzamış hem cenin forma özel dikkat gereklidir. Bu kabak vazo çok dayanıklı değildir - sadece hoş olmayan şey o zaman çok üzgün olabilir. Ama düzgün ve acele etmeden her şeyi yaparsanız (hamuru temizlemek ve kurutmak için), hizmet ömrü önemli ölçüde arttırılabilir. Dahası, hiçbir şey için bu meyve makalelerin halklarının çoğunda kötü ruhlardan korunma simgelediğini. Bu nedenle, tereddüt etmeyecektir ve son olarak bir kabak, aşağıda sunulmuştur master sınıfından bu vazo nasıl açıklar.

Ne gerekiyor?

el sanatları üretiminde geçmeden önce, emin bizim huzurunda tüm gerekli unsurları emin olmak gerekir. Bunlar arasında:

  • kabak meyvesi.
  • Kaşık.
  • Kağıt havlular.
  • Lac yapıştırıcı.
  • Boya beyaz püskürtün.
  • Nazhdachku.
  • İngiliz tuzu.
  • Şeker.
  • Çeşitli renklerde kumaş şeritler.
  • Çiçekler.

Pratik zaman sıkıcı olabilir, ama sonunda, oluşturduğunuz kendi elleriyle, kabak güzel bir kase almazsınız kalmaz, bunu yaparken harcanan olduğunu göstermektedir.

Biz yapmaya başlar

Her şeyden önce dikkatlice akan su altında satın meyve yıkanmış 5-6 kabaklar, kazanmak ve tamamen kuruyana kadar onları iyi ovalayın. birbirlerine çiçek fincan koyacaktır çapı olan bir açıklık kurdu, böylece Bundan sonra, yavaş yavaş kendi üst kısmını kesti. Sonra, tamamen kurumaya etini ve tekrar havlu kağıt dışarı silerek, bir kaşık kullanarak. meyve çiçekler için cam bardak olarak yerleştirilebilir ve bir plastik şişeden onları kesti. Buna ek olarak, kabak vazo, özgün bir görünüm dudaklar çiçek renkleri için kullanılan renkler için stand olarak hangi. Cam seçildikten sonra, boyut olarak karşılık geldiğini önceden sağlamak için unutmadan, fetüs içine yerleştirin. Bu durum söz konusu değilse, açılış hafifçe artırılabilir. Daha sonra, gelecekteki ürünlerin dekorasyonu geçin. Bugüne kadar birçok tasarım seçenekleri vardır.

Ellerinizle kabak Parlak kase

Eğer ürün parladı emin olmak için, bu durumda, biz şeker veya ihtiyaç Epsom tuzu. Ama, ikincisi madde İngiltere'de sakinleri ve olarak bilinir ülkemizin sakinleri için geçerlidir aslında verilen sodyum sülfat, eczanelerde satılan bu şeker kullanmaktan başka seçenek yok. Bu nedenle, aslında başlayarak, fetal yüzey ile kaplı olduğunu yapışkanlı tırnak dekopaj, yüksek kaliteli dayanıklılık ile değil, aynı zamanda, sadece karakterize edilir. Bundan başka, her iki tarafta eşit tutkal ve kabak daldırma ile bulaşmış şeker koymak bir kap içinde eşit bir şekilde şeker sopa. İşte kabak bizim parlak kase döndü.

Vintage vazo

Şu anda antika etkisi dikiş hemen hemen her tarzda kullanılır. Nedenle bu makalede, o da mevcut olabilir şaşırtıcı değildir. Yani, ona eski dünya cazibe el yapımı maddenin biraz vermek amacıyla, bir başka 1 meyve alıp rengini değiştirmek, beyaz boya sprey kullanarak. Sonra, kuru bir süre bırakın. kuruduktan sonra, onu biraz alıp birlikte lümen kadar eziyet nazhdachku turuncu renkte. Böyle bir vazo çok orijinal değil, aynı zamanda oldukça hoş sadece bakacağız konusunda hemfikirdir.

Nasıl bir kabak vazo renkli yapmak için?

Ürününüzün çarpıyordu istiyorum? Daha sonra, kumaşın parlak artıkları kullanılarak, bu eğlenceli ve çok sulu kase olabilir. Bu amaçla, farklı renklerde kumaş şeritler halinde kesilmiş, genişliği 15 mm 'den fazla olmamalıdır. Bundan sonra, meyve tutkal vernik 1/3 giyip alana bandı yapıştırma başlayın. Onlar biraz kurumasını zaman bir süre sonra, bir sonraki alana gitmek ve üzerinde aynı prosedürü tekrarlayın. Tüm yapıldıktan sonra, geriye kalan - Ortaya çıkan ürünün benzersiz güzelliğinin tadını etmektir. Ve en önemlisi, ona bak, bu da bir üs olarak vazo için hizmet edebilir bir kimse düşünürdüm zaman.

geleneksel seçenek

yaratmanın en kolay yolu kabak gelen el sanatları vazo - - bugün sadece onu top kesti istediğiniz şekilde değerlendirmiştir. Sonra, bir kaşık kullanılarak, sen temizlemek kurutun ve çiçekler ile bir bardak koymak gerekir. Ayrıca, diğerlerinden ana farkı, dekoratif elementler tamamen yoksun olmasıdır. Biz vazo ve dekore arasında bir paralellik çizmek Ama eğer uygulamada gösterdiği gibi, onun çekicilik değildir söylemek mümkündür. Ya sana, tabii ki, çözmek için yapmalıdır. Yapmak başlayarak söylemek istediğim tek şey, her iki kalbine ve hayal dinlemek gerekir. Eğer bir sonuç almak istiyorum görüntü sunmak için, bir şeyler yapmak başlamadan önce nedenle özellikle tavsiye edilir. Bundan sonra, bir kalem alıp bir kağıt parçası üzerine çizin. Ve en önemlisi, bir şeyler ters gidebilir korkmayın. Deneme yanılma olmadan, istenen ulaşmak asla. Ve biz bu makalede sunulan ipuçları size hedefe ulaşmak için yardımcı olacağını umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.