Haber ve ToplumÜnlüler

Aktör Vensan Lindon: biyografi, kişisel yaşam. En filmler

Vensan Lindon - Fransız aktör, film ve televizyon dizisinde yaklaşık yetmiş rollerde 57 yıldır oynadı. "Bütün onun uğruna", "Hoşgeldin", "güzel yeşil", "favori anne-in-law", "Öğrenci", "Seventh Heaven" - onun katılımıyla ünlü tablolar. Çoğu zaman, Fransız romantik komedi görülebilir. Başka ne bu yetenekli kişi hakkında söyleyebilirsiniz?

Vensan Lindon: bir başlangıç

aktör Fransa'da doğdu, Temmuz 1959 yılında neşeli bir olaydı. Vensan Lindon sıradan ailesi, akrabaları arasında hiçbir film yıldızları doğdu. drama sanatı olan ilgi, hemen değil gösterdi. Çocukken, çocuğun ana hobi büyük tercihi boksörlükten verdi, spor oldu. ebeveynlerin sonucunda çocuğa sürekli alınan eğitim yaralanmaları ise bölümünde girişme oğlunu yasakladı.

İlk kez Vensan Lindon yakında mezuniyet sonrası sette çıktı. "My American Amca" çekimleri sırasında, o asistan kostüm tasarımcısı olarak görev yaptı. Bu genç adam sinema dünyasında aşık ve meslek seçimine karar o zaman oldu.

O ABD'ye geçmeye karar verdiğinde Vincent zar zor yirmi idi. Amerika Birleşik Devletleri'nde, Lyndon oyunculuk ve müzik dersleri almaya bir ders yapan, uzun yıllar yaşadı. Sonra genç adam doğduğu ülkeye döndü ve okul Cours Florent katılmak başladı.

ilk rol

"Falcon" - Vensan Lindon'a rol aldığı ilk filmi,. Onun filmleri 1983 yılında bu kasedi var. Bu, "Bizim Hikayemiz", "polisin kelime", "gözler için dikkat" "puanlarının yerleşme" filmlerinde ara sıra ve küçük roller izledi, "Berry Blues", "Half Moon Street", "Musevi Messenger". Bir aktör avantajı meslektaşlarının iftihar edemez daha İngilizce bilmektedir olmasıydı.

80 sonlarında Lyndon nihayet kamuoyunun dikkatini çekmeyi başarmıştır. O, filmin "Bir aşık adam" ve "Tangiers'deki Son Yaz" ufak karakterlerin görüntüsünü somutlaşan izleyici ile başarı elde etti.

"Öğrenci" - biyografi bu makalede açıklanan bir yıldız Vensan Lindon, oldu film hangi. Claude Pinoteau resim 1988 yılında mahkemede izleyiciye sunuldu. Hevesli aktör büyüleyici kahraman Sofi Marso sevgisinden acı romantik müzisyen Ned rolünü oynadı. 1989 yılında yaptığı yetenek prestijli verildi Zhana Gabena.

Onun katılımı ile Ünlü filmler

Seyirciler arasında "Öğrenci" başarısı popüler aktör Vensan Lindon olduktan sonra, onun filmleri daha sık görünmeye başladı. Bu bantların her görülebilir - "Benimle Bir kaç gün", "Bu", "Gaspard ve Robinson", "Nechayev geri", "güzel bir hikaye" hayat. 1992 yılında, aktör müzikal komedi "Kriz" Colin Gray rol aldı. siyah şerit oldu kimin hayatı içinde avukat Victor rolü Cannes Film Festivalinde layık görülmüştür.

Yönetmen Colin Gray Vincent ile çalışmaktan memnun, onun filmi "Kaos" ve "güzel yeşil" in ona bir rol teklif etti. Bu resimler de popülerlik kazandı. Başarı bandı ve "Yedinci Heaven", "Ah, o kızı", "Fred", hangi Lyndon önemli roller oynamıştır vardı. Örneğin, filmde "Fred" diye iyiye hayatınızı değiştirecek başaramadı bir kaybeden imajını somutlaşan.

Yeni yüzyılda, Vincent zaman zaman o suç mahallinde bir rol sunulur, başta lirik komedi ve Melodramlarda kaldırılır. aktör "Benim küçük işletmeler", "bıyıkları", "Canlı Flight", "Sevgili anne-in" rol aldı. İkincisi ki, bu resim "Beyaz Şövalyeleri" nin başarıları dikkat etmek mümkündür, "Küçük Prens", "piyasanın yasası", "Günlüğü hizmetçi." 2017 yılında beklenen dram "Rodin," hangi o kilit bir rol oynamıştır. Film yolu zafer için uzun ve zorlu bir oldu parlak bir heykeltıraş, anlatıyor.

Kişisel yaşam

Vensan Lindon - popüler bir aktör, onun özel hayatı hatırı sayılır bir ilgi görmektedir olması şaşırtıcı değildir. Beş yıl içinde, bu adam ile bir araya geldi Monaco Prensesi Caroline, sol overs güzel çiftinin boşluğu nedenleri. Sonra o 1993 yılında tanıştı oyuncu Sandrine Kiberlen evlendi. Bu kadın film yapımlarına "Ah, o kızı" ve görülebilir "Yedinci Cennet."

Eşi Vincent çocuğu verdi ama sendika kurtarılamadı ve Lyndon Kiberlen ayırdı. Şu anda, kalbim özgür litsedeya ya da o gazetecilerin müdahaleci dikkat edindiği yeni arkadaşı gizler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.