Gıda ve içecekYemek tarifleri

Fırında patates ve balık ile Güveç: pişirme tarifleri

Hatta bazıları sadece balık yemekleri beslenen, haftada bir kez yemek odasında Sovyet döneminde olduğu gibi, hatırlar. Böyle günler sırasıyla denir - "balık". yemekler hazırlanan Tarifler, ancak tüm ziyaretçiler et vazgeçmek yedi günde en az bir kez davet edilir hiç şaşırtıcı değil, özellikle ince denilen edilemedi. Mükemmel diyet ürünü, birçok besin kaynağı, vücudumuz fosfor için çok gerekli dahil - balık gerçeği. Çoğunlukla kızarmış ve bir balık çifti pişirilen için Ardından, yemek odası menüsünde bulunan oldu. Bugün, sizin damak tadınızı daha ilginç yemekler şımartın. Geçerli balık tarifleri faydası çok rafine edilir.

Ama biz özellikle hala telaşlı vazgeçti, ne kadar basit hazırlamak için anlatacağım ama biz umut, bu makaleyi okuduktan sonra, aileniz menüsünün vazgeçilmez bir parçası haline, çok sağlıklı yemek. patates ve balık ile bu güveç. bir fırın pişirilmiş olarak, çok lezzetli. Buna ek olarak, en önemlisi, tatmin edici bir yemeğidir ve zaman bizim çağdaş, sürekli meşgul hostes çok değil harcayacak olduğunu.

Yani, patates ve balık güveç. fırın ya multivarka olarak, bu arada, onu aşçı - sen karar, biz tarifleri bir mucize-soba için idealdir önerdi çünkü.

Küçük bir anlatılanlar

fırında patates ve balık ile bir güveç gibi bir tabak hazırlarken Genellikle, her zamanki deniz balığı alır. Bir artı kemiklerin daha az olduğu bilinmektedir. Özel dereceli önemli değildir. Böyle biri. patates gelince, o zaman ideal, tabii ki, daha iyi genç yumrular almak. Ama durum isteğe bağlıdır. Ayrıca, klasik tarifi biraz ayarlamak her zaman mümkün olduğunu unutmayın. Açık, bu yüzden, tat caizse. Ve son olarak - oldukça hızlı bir şekilde hazırlanıyor fırında patates ve balık güveç, böylece akılda tutmak ve sürecin sonunu kaçırmayın.

klasik sürümü

Bu pollock en basit güveç olacaktır. Hazırlanması için balık beş yüz gram stok gerekir (bu şart fileto olan), üç ya da dört büyük patates, peynir, mayonez ve krema (100 gr), bir büyük soğan kubbe yüz gram.

Pişirme çok işlem basittir. Patates dilimler halinde kesilmelidir, diğer bileşenler - keyfidir. tuz, karabiber. Ardından, önceden yağlanmış halde, tüm ürünler katmanları koydu. Ve alt ve üst patates olmalıdır. Ardından gelecek güveç ekşi krema ve mayonez karışımını dökün ve yarım saat fırında gönderin. Sıcaklık - yüzseksen derece. Zaman geçtikçe, peynir güveç serpilir ve bir on dakika daha fırında bırakın.

seçenek komplike

Ve şimdi tarifi biraz değiştirmeye çalışın. Balık, patates ve soğan yeterli, üç yüz gram olacak, önceki sürümde aynı miktarda almak, ama biraz mantar katacak. Ayrıca, daha fazla yumurta, sarımsak birkaç diş, un ve dereotu yemek kaşığı bir çift gerekir.

yemek pişirme

Balık rastgele tekrar kesilir, ancak parçalar halinde ama patateslerini ızgarayı (sadece büyük) gerekecektir edilir. doğranmış soğan, yavru ile Mantarlar. Sonra bir güveç inşa ediyoruz. balık, daha sonra mantar ve soğan - o zaman alt koymak rendelenmiş patates, At. dereotu serpin. Daha sonra yumurta, un ve sarımsak karışımı ile doldurun. Eh, ürünler biber, tuz ve benzemez ki. Bize herhangi hostesi biliyorum olmadan budur. Tümü. Güveç tabiri caizse, aynı zamanda ve öncelikle klasik olarak aynı sıcaklıkta fırında gider.

patates ve levrek ile Güveç

bahsedersek , balık güveç bu yemek için son derece uygundur Sudak, yaklaşık cabası. donmuş değil, taze eğer, yemeğin tadı sadece mükemmel dışarı dönecek. Yani, aynı miktarlarda tekrar pike-levrek fileto, soğan ve patates alın. Üç, sulu - Yine biz domates gerekir. Artı peynir, yüzelli gram, krema paketi ve soya sosu iki kaşık (yemek kaşığı).

Nasıl pişirilir? Çok basit. Yine patates kıyılmış kalıp çevrelerinin alt astar, domates balık iri parçalar, ardından onu + soğan bulun. Sadece ikaz - walleye soya sosu ile on kaplama olmalıdır. Bizim peynir tabağı serpin bolca ekşi krema dökün. Tümü. Bu fırında güveç zamanı. yüz seksen derece - aynı sıcaklıkta bir saat karıştırıldı.

çocuk versiyonu

Çocukların beslenme balıklar mutlaka bulunması gerekir. Ama çocuk soya sosu, biber veya başka herhangi bir daha fazla, özellikle yetişkin malzemelerle pişirilmiş bir tabak sunmaz. Ama onlar için balık güveç bir seçenek yoktur.

hazırlamak için, patates püresi bir kiloluk pişirmek gerekir. balık - Yarısı sonra, yağlanmış formda koymak rendelenmiş havuç koymak ve için. Bütün yakın püresi artıkları sonra. Bir yumurta sos ve ekşi krema iki fincan olun. güveç üzerine dökün. Yarım saat pişirin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.