Spor ve SağlıkEkipman

Paten "Bauer" hokey: Ana avantajları

hareketin en yüksek hız ve manevra kabiliyeti Mutlak özgürlük - bunlar daha iyi hokey paten "Bauer" karakterize olamazdı özellikleridir. Ünlü markanın ürünlerinin yetkinin yenilikçi teknolojilerin tanıtılmasına savunan, gerçekten en kaliteli sahip modern malzemeler, kullanımı.

avantajları

Farklı "Bauer" hokey paten avantajları nelerdir? Aşağıdaki vurgulamak için değer:

  1. Her bireysel kullanıcının bileği spesifik formuna ayakkabı hızlı "uyum" teşvik paten imalatında olarak adlandırılan ısı ile malzeme için bir temel olarak kullanımı.
  2. Paten "Bower" hokey son derece dayanıklı dış kaplama, modern sentetik malzemeler kullanılarak yapılmış bulunmaktadır. Bu özellik, bu markanın son derece uzun hizmet ürünleri sunmaktadır.
  3. statik bir pozisyonda bileği tespit sistemi buz ve aktif hareketleri üzerinde ani duruş sırasında yaralanma oluşumunu en aza indirmek için izin verir.
  4. Sürekli seviyesi, ihtiyaç ve maddi imkanlarına uygun ürünü seçmenize tüketiciyi izin aralığı güncellendi. Özellikle, piyasada olağanüstü talep hokey paten "Bauer Supriya" dir.
  5. Dahili kaplanmış ayakkabı ürünün kullanıcı için çalışma daha konforlu hale getiren bir hidrofobik tabaka içerir.
  6. Sert çerçeve ve dayanıklı sabitleme en zorlu manevralar güvenli performansını geliştirmek.

uydurma

Spesifik bir uygulamaya, "Bauer" hokey paten bir örnek belirlemek için, ürünün tek tek yapı parçaları üzerinde odaklanmak önemlidir. Başlamak için favori modeli koymak ve yansıtmak için ne kadar taşımak için planlanan edildiği kayak tarzı için onun sert yapısı.

Kullanılabilir "Bauer" hokey paten topuğunun rahat bir uyum olması gerekir. Aynı zamanda, tercih yeterli boş ayak parmağıyla bir ürüne verilir. Ancak bu durumda parmakların sabit kabartmaya muzdarip zorunda kalmazsınız.

Seçimi için ipuçları

seçkin üreticiden paten seçerken, şu noktalara dikkat etmelidir:

  1. takımda Rolü. Fielder önemliyse, her şeyden önce, yüksek manevra kabiliyeti ve hızlı durdurmak için fırsat için. Biz kaleci paten seçmek zorunda yoksa, ikinci en istikrarlı olmalıdır. Bu nedenle, bu durumda, daha iyi geniş ağızlı modeller üzerinde kalmak için.
  2. beceri seviyesi. fanlar böyle hokey paten olarak giriş seviyesi modeli, uyacaktır "Eğer Bauer Vapor" ayağın koruma artmıştır uzmanları sadece pahalı ürünler için uygundur.
  3. Boyutu. uzmanların tavsiyelerine göre, tercih diğer gündelik ayakkabıları ile daha yaklaşık bir boyutu daha büyük paten verilir.

Sonuç olarak

Neden tüketiciler "Bauer" marka paten tercih ediyor? Her şeyden önce, saygın bir markadan orijinal ürün son derece modern bir sahiptir. Bu paten hareketi sırasında tam konfor onu sağlamak için, sporcunun bireysel tarzı için iyi bir ek olabilir.

modellerin çoğu değişik düşük maliyetli ve en geniş kitleye kullanılabilirliği vardır. Ayrıca pazara girmeden önce, her ürün hattı iyice test edilir unutulmamalıdır. Bu nedenle, marka paten güvenilirliği hakkında şüphe yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.