Spor ve SağlıkEkipman

Katlanabilir bisiklet Stels pilot 310: Ürün ve özellikleri

Bisiklet - düşük maliyetli bir araç. Onun sayesinde iş veya okul alabilirsiniz. hiçbir yerde evde saklamak için çünkü birçok kişi, kendi bisiklet satın şımartın. Evet ve çalışmanın yapıldığı yer yerlerin yakınında özel siteler olamaz. katlanır bisiklet - Böyle durumlar için, çok basit bir aracı vardır. Stels Pilot 310 sadece bu tip ifade eder. Onun özellikleri nelerdir?

KISA AÇIKLAMASI Stels pilot model 310

Yayın Bisiklet Şirketi "Velomotors" fazla 15 yıldır yapıyor. Bu süre zarfında, o ucuz ve uygun bisikletler için bir isim yaptı. neredeyse her alabilirsiniz çünkü "Stealth" Üretimi, çok yaygındır.

Stels Pilot 310 - Bu tamamen kentsel bisiklet olduğunu. Sadece düz yollar için tasarlanmıştır.

Bu modelde en ilginç şey - evrensellik. Stels Pilot 310 bisiklet, hem yetişkinler hem de çocuklar binebilirsiniz. Tüm tasarım olduğunu. Nedeniyle küçük çerçeve ve tekerleklere, bisiklet çok düşük olur. boyut koltuğu ve direksiyonu yükseltmek suretiyle ayarlanır. Tabii ki, bir sınırı vardır: çok yüksek insanlar üzerinde rahatsız olacaktır.

Tasarım her zevke uygun tercih edebilirsiniz. yeşil, kırmızı, turuncu, siyah, mor, mavi: İşte şirket renk kategorilerinde bir model Stels Pilot 310 sağlar.

çerçeve

Bu eleman şirketin diğer modellerinden Stels Pilot 310 ayırır. bu bisiklet katlama çerçeve içine alın. Bunu yaparken, özel bir mekanizma sağlar. Eğer kolu basarsanız, ikiye üniteyi katlamak mümkün olacaktır.

Çerçeve çelikten oluşur. Bu yüzden "310 Pilot" kendisi gibi ucuz. İyi hikayeleri alüminyum ya karbondan yapılmıştır. Ama böyle malzemeler oldukça pahalıdır. Özellikle ikincisi. çelik paslanmaya karşı dirençli olduğu için, açık bir şekilde kapak yıkanabilir olmadığından emin olmak için gereklidir. Tahrik zinciri sırasında boya ve astar zarar çerçeve temellerini vurabilir. Nedenle özel koruma kalem kullanmak gerekir.

Sıkılık bu bisikletleri için ana kriterlerden biridir. Bu nedenle, tasarımı da uygun olmalıdır. Bu modelde çerçeve boyutu - 13 inç. Çocukların 130 santimetre büyüme ile binmek için izin verir.

Bir bisiklet kenti beri hafif bir amortisman gerek yoktu. Bu modelde, katı çatal anlamına gelir. Yeterince titreşimi, ancak ışığı absorbe olmamasına rağmen. Ucuz bahar çatal 1-2 kilogram daha ağır olurdu ve bunlardan herhangi hissetmeye.

tekerlekler

gerekli küçük çerçevesinde ve uygun tekerlek için. Burada, standart bir bisiklet Stels Pilot 310 20 tidyuymovye için ayarlayın. Daha büyük bir boyut alırsak, o zaman birim ürüne kompakt kaybeder.

Jantları en yaygın iki katına değildir. Yollar az ya da çok eşit olarak ve kentsel ortam için böyle gerekmez. Model üzerinde lastikler bir koruyucusu, tipik bir dağ bisikleti olması garip. Çok daha iyi burada poluslik koymak olacaktır. Bu lastikler düzgün yüzeyli, tutma, böylece şehir için daha etkilidir.

transmisyon

Bu bisiklet, tek vitesli denir. Sadece bir hıza sahiptir. Bu hem iyi hem kötü olduğunu. Çeşitli ascents anda tırmanmaya oldukça zor, bu yüzden bile böyle küçük tekerlekler ile olacaktır. Ama bu tasarım çok daha kolaydır, bu yüzden hiçbir şey taşırken hasar görür.

Takviyeler

Rahat bir sürüş için, bir bisikletin yanında, biraz daha şey gerekir. "Sürücü 310" ile Dahil bazı eklemeler de vardır. Bir çağrı var. Bu bisiklet sadece şehir oluyor taşındığından bu yana bip sesi genellikle gerekecektir.

Devre koruması - Gereksiz lekelere karşı giysileri koruyacak çok önemli bir unsur. Onsuz bacak kolayca yıldızlara alabilir ve orada takılıp. Eğer birden durmak gerekirse, her zaman bir ayak dayanağı yoktur.

Bu bisiklet üzerinde de ağırlığı oldukça fazla duracak bir çizme vardır. Yani güvenle alışveriş için mağazaya gidebilirsiniz. Sadece bunun için hala özel bir çantayı satın almanız gerekir.

Kötü havalarda sürüş için kanatları var. Bu modelde, onlar doludur. Tamamen bütün tekerleği kapatın. Böylece, bu, su birikintileri bir engel bugün olmayacak. Bazı bisikletler bile tam pompa vardır.

Pozitif ve negatif yönleri

Bu model onun iyi niteliklere sahiptir:

  1. Sıkılık. Skladnik bunu işe ya da okula alabilir. katlanmış zaman, ofis masanın altına kolayca sığar. Ayrıca, apartmanda fazla yer almaz.
  2. Çok yönlülük. Bu çocuklar ve yetişkinler için uygundur. ayarlanabilir koltuk ve direksiyon herhangi büyümeye bisiklet özelleştirebilirsiniz.
  3. Ucuzluk. Çünkü basit inşaat ve ucuz bileşenlerin hepsi bütçeler için uygundur.
  4. Kolayca katlanmış.
  5. Güvenilirlik. İyi eski moda tasarım nesiller için test edilmiştir.
  6. Yumuşak koltuk.

bazı olumsuz yönleri de vardır:

  1. Ağır. Çelik yapı büyük bir ağırlığa sahiptir. Çocuklar için 14 kiloluk bisiklet zor olabilir.
  2. Ayak freni. Sadece o kadar fazla ve güvenilmez, rahatsız. Durdurma arka tekerleğin bloke tamamlamak kaynaklanmaktadır. yüksek hızda nedeniyle ani durma bisiklet kaybetti kavrama ve onu taşırlar.
  3. hız eksikliği. şehir tepelik ise, o zaman bu bisiklet hareket etmek zor olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.