SeyahatOteller

"Christy" otel (Kırım, köy Barışçıl): açıklama, konaklama ve yorumlar

makalede ele alınacak otel "Christy" (Kırım) bulunduğu yerde, Karadeniz'in eşsiz saflığı. Su kadar temiz Neden, çeşitli sürümleri vardır. Toprağın filtrasyon özelliklerinde - Bazı sebep söylüyorlar. Diğerleri midye su arıtma yerel kolonisine eğimlidir. Yine bazıları kalker kaya burun Taranhut yakınlığı nedenini inanıyoruz.

Biyoenerji ve iki köyü arasında bulunan höyüğün 350 ve 500 metre yükselen düşünüldüğünde, bu yerin iyileştirici gücüne bahsetmişti yeraltı Kırım piramitlerin belli bir sistem içinde bulunmaktadır.

nerelerde

Coğrafi olarak, otel "Christy" (Kırım, Yevpatoria, barış) Karadeniz ve Göl Donuzlav, Yalta 28 km, Mirny (havacılık parçalarının eski askeri kasaba) köyünden 5 kilometre arasında yer alan tükürmek Güney, ortaklık bahçe topraklarında olduğu "Neptün".

Köy üç tarafı denizlerle çevrilidir. Suyun olağanüstü saflık ek olarak, bir plaj tatil bir nüans güvenli banyo çocuklar için ideal bir sığ kumlu koy Donuzlav, yapıyor. Başka bir sulu komşu kaynak nehir ağzı zengin madeni belirli terapötik çamur.

otel hakkında

(Kırım, Yevpatoria, Barış) otel "Christy" bulunduğu en fazla 54 otel odaları için geniş dört uzman gövde. İçinde kalanı hakkında yorumlar Bu otel sakin bir aile tatili için en uygun olduğunu göstermektedir.

O (turlar bunun 3-4 ay süreyle, vaktinden satın alınmalıdır) turistler arasında talep edilir ve Yalta en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Bu her koşulda için otel kompleksinin yönetim ve personel tarafından. Otel kompleksi - Yeni, bakımlı. onun pencerelerinden denizin güzel bir görünüm sunar.

Ancak, otelin konukları kendi ülkesinde çağdaş peyzaj tasarımının yokluğunda yaptığı incelemede yazdı.

gençlik rekreasyon açısından otel "Christy" (Kırım) uzmanlaşmak için altyapı yatırımlarını gerekir: kulüpleri, barlar ve diskolar inşa etmeliyiz. Nedeniyle doğal potansiyele, böyle bir proje ve başarılı olmalıdır olabilir.

altyapı

Otel "Christy" (Mirny, Kırım) gerçekten rahat ve keyifli bir plaj tatili ve iyi yemekler sunmaktadır. Bu gizlilik ve huzur arayan insanlar için idealdir. Otel müşterilerine klasik iç tasarım, güzel mobilya ve çalışma aletleri memnun ediyor. Ancak, turist açısından, onun altyapısı bazı dezavantajları yok değildir.

İlk olarak, yönetim şehre düşük maliyetli transferi sorununu çözmez. Otelden bozkır ve kuzey-batı Kırım sermaye, yaklaşık 30 km denir Yevpatoria'da, için. Taksi - konuk alışveriş merkezleri ( "ATB", "Kokteyl", "Taze", "Konsol", "Gezlev", "Nathalie"), marketler ve diğer perakende işyerleri alabilirsiniz otel alışveriş sağlayan tek ulaşım. Ve ücret tek yönlü turist 800 ruble taksi şoförü ödemek zorundadır.

İkincisi, bölge taksi sorununu çözememiştir. Prensip olarak, 5 kilometre boyunca ondan kaldırıldı gerçekte, Mirny kentinde bulunan tur operatörleri olarak bildirilmiş iyi bir otel "Christy" (Kırım),. Bu uyuşturucu almaya veya kartından para çekmek istiyorsanız, huzur içinde gidip tekrar pahalı bir ulaşım kullanmak gerekir anlamına gelir.

Araçları ve Hizmetleri

Dört yıldızlı otellerde özgü Hizmetleri ve otel "Christy" (Kırım) sahiptir. Yorumlar, ancak otel havuzda bunun eksikliğini gösterir, ancak yakındaki bir göl vardır.

dalış ve sörf - otel kapalı garaj, su sporları için bir merkez olduğunu, bir market bulunmaktadır. kendi topraklarında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Kalitatif olarak işletim saati resepsiyon kızlar verimli ve kolay: konuklara tavsiyelerde ve ayrıca kendi istekleri o anki saati çalışırlar.

otel çocuk animatörler kullanır. Onlar ustaca otele topraklarında ve sahilde çocuk oyunları alır. Ancak, ebeveynlerin çocuklarına bakmak olmalıdır. Otel tüm zamanların animatör ayırt etmek çocukların ve fiziksel olarak zor bir sürü sürekli olması. çocuklar disko boyunca her gece yarım saat düzenledi.

Odaların

Konuk odalarının Dört tip misafirlerine otel "Christy" (Kırım, Yevpatoria) sunuyor. Bunlardan yaşamak gibi - elbette, ve 23 oda "standart" ve 24 oda "paketi", ve 6 süit ve VIP-room - Yorumlar o hepsini yargılayabilir. Odalar rahat, aydınlık, ferah. Her deniz manzaralı bir balkon ve duş ile donatılmış bir banyo bulunmaktadır. Düzgün klimalı.

Mobilya "klasik" olarak aynı seviyede, rahat ve yıpranmış olduğunu. Yatak çarşafları ve taze havlu. Banyo düzenli olarak güncellenen hijyen ürünleri ile donatılmıştır. Ama içme suyu sadece vardıklarında buzdolabında mevcuttur.

Odalar günlük ve iyice temizlenir - yönetim sürecini kontrol eder.

plaj tatil

otel "Christy" (Kırım, Barış) keyfi suya kademeli girişi ile mükemmel ferah ve bakımlı kumsalı. Ondan Yorumlar gerçekte bir belediye bir otel yerine getirilebilir olduğunu, bu nedenle otelin misafirleri rahatlamak için değil, buraya gel.

Ancak bu plaj olağanüstü kalite tüm kapakları daha fazladır "eksileri". zevk içinde ondan Tatilciler! Su bir turkuaz renk tonuna sahip, açıktır. Plaj iyice temizlenmeli ve en küçük kum temiz. Şezlong ve şemsiyeler fazlasıyla vardır. Ancak, plaj havlusu anlayışlı turist sayıları sınırlı olduğu gibi, sabah almaları önerilir.

gıda

kahvaltı sadece yarım pansiyon veya tam pansiyon: Misafirler kendileri için yiyecek iyi türünü seçebilirsiniz.

Kolay Otelde sabah kahvaltısı. tahıl iki tip, omlet ve omlet, 3-4 sebze salatası, peynir, sosis, sucuk, yoğurt, krep, kekler, reçel, çay, kahve. Öğle ve geleneksel olarak yurt içinde, büfe yöntemiyle değil düzenlenmiştir: marul üç ya da dört çeşit birinci ve ikinci için iki veya üç seçenek. domuz - tavuk, balık, nadiren kullanarak ana yemekler hazırlamak için. Hepsi çok lezzetli.

Akşam yemeğinden anımsatan, ancak ilk yemekleri olmadan Akşam çeşitler.

Bölünmüş görüş onların otel "Christy" (Mirny, Kırım) davranır beslenme, hakkında ziyaretçileri dile getirdi. Biz otel restoranında yemek kalitesi hakkında bahsetmiyoruz. Tam tersine, - mükemmel. Bu bir argüman, yemeklerin mütevazı ürün yelpazesine "Christie" bir karşılaştırma ve "Star" Türk otel benzer olarak verilir. Ve, birçok turist göre, biz daha az olması tercih, ama evde gıda kalitesi Kırım aşçı, bu yüzden hiçbir zehirlenme bulmak mümkün değil. Kim çekişen hakları arasında? Belki her zamanki gibi gerçeği ortasında bir yerde yatıyor.

geziler

seyahatin keyfini geniş liste otel "Christy" (Kırım) sunmaktadır. İşte bunlardan bazıları:

  1. "Muz Coast" (Kırım büyük) aquaparkı.
  2. Toplvsky manastır.
  3. Yevpatoria'da üzerinde Sivastopol etrafında gezi.
  4. Dağ Demerdzhi ve şelale Jur-Jur.
  5. Kırım karst mağaraları.
  6. şarapçılık işletmeleri ziyaret ederek.
  7. ATV yürüyüş.
  8. Bahçesaray'da içinde Han'ın sarayı.
  9. mağaralar Mangul Şehir.

aktif tatil

Otel misafirleri rüzgar sörfü veya kitesurfing katılma fırsatı var. Sadece birkaç derslerinde eğitmen onları yelken altında dalgalar üzerinde kayma öğrenmek yardımcı olacaktır. Donuzlav Gölü bunun için idealdir.

wetsuits, yelken panoları: sörf okulu bu faaliyet ekipmanı için gerekli olan. Kurutma wetsuits için özel özellik vardır.

Otel ayrıca bir dalış okulu faaliyet göstermektedir. Göl Donuzlav - sığ derinlik (2-3 m) de mükemmel bir yer ve mükemmel şeffaflık güneşte balık, karides ve yengeç, denizanası parıldayan hayran olabilir.

Otel kompleksi misafirlerine bir katamaran kiralama, kira tekneler ve yatlar sunuyor. Tekneler turist sahil Donuzlava boyunca seyahat için izin verir. gölde Katamaran bile başlayanlar yararlanabilir. Sonuçta, kıyısına yakın ortalama derinlik - sadece 2 metre.

alışveriş

deneyimli yürüyüşçüler için birçok coğrafi isimlerin bahsediyoruz - Mirny, Kırım köyü. Otel "Christie" rahat, modern otel kompleksi, olağanüstü bir doğal kaynağa sahip uzak bir eyalette şu anda. Bu kendi artıları ve eksileri vardır. Alışveriş için Konuklar taksi sürücüleri aşırı ödeme yaparken, Yevpatoria'da, bozkır ve Kırım kuzey-batısında başkentine 30 kilometre seyahat etmek zorunda.

Ancak, otel "Christy" (Kırım), bir tur edindikleri, turist deneyimli ve burada öğrendik "limon limonata yapmak." Tek atış onlar bir taşla, t iki kuş vurmak. E. (otel araçlar için güvenli otopark vardır) rent a car Simferopol alarak sorunları ve alışveriş ve gezi farkında kolaylaştırılması.

sorusu alışveriş yapmak için buraya, bizi ışıklı demek oluyor. alışveriş merkezleri Yalta listesi yukarıdaki makalede sunulmuştur.

hatıra olarak dinlenme endüstrisi alanında satın almak mantıklı olanı: Turistler her zaman kendi geleneksel soru hakkında endişeli? Tabii ki tamamen yerel bir şey satın almak istiyorum.

Bir dağ lavanta ve rezene, çördük ve pelin, biberiye ve ardıç, - Kırım step bölümünde aromatik yağların üretimi için kullanılan değerli ve nadir bitkiler büyümek clary sage ve selvi. Hepsi turist popülerdir.

Tabii ki, geleneksel "deniz hatıra" orijinal kabukları, kurutulmuş deniz yengeçler ve denizin diğer sakinleri, deniz taşları seçildi. Bunlar çok sayıda hediyelik eşya mağazaları geniş bir yelpazede arasında zevkinize göre seçilebilir.

turistlerden geri bildirim, iyi bir küçük hediye Yevpatoria Şarapçılık "Bir Kadeh Sun" ve "Bastardo" doğal bir üzüm şarabı olabilir. Onlar bizim mağazaların raflarını attı aynı adı meslektaşları, tozundan çok farklıdır. Dedikleri gibi, farkı hissedeceksiniz.

Sonuç

"Kırım", "Otel" Christie "" 'n barış'. Birçok turist için bu otelde dinlenmiş, hoş bir müzik kelimelerdir. Orada Misafirler en az bir kez hemen hoş masalı küçük bir tatil amaçlı seyahat edenler getiren dönüşüm, bu şaşırtıcı şifa yerlerin çarpıcı doğal kaynak, havalı plaj, konforlu dört yıldızlı otel kompleksi, samimi personel anımsıyorum. Otel, uzun sakin ve konforlu bir konaklama takdir çocuklu aileler tarafından ziyaret edilmiştir. O talep olduğunu ve satın alma yüksek sezonda oldukça zordur tur atar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.