SeyahatYol tarifi

Avrupa'nın en iyi kayak merkezleri. Avrupa'da ucuz kayak merkezleri

kış Birçok kayak ve sadece şaşırtıcı değildir Avrupa'da tatil harcama eğilimi: ünlü kültür siteleri aracılığıyla yürüyüşleri ile rahatlama birleştirmek çok iyi ve Avrupa köylerde bir tür. O döndü Ve, bu mutlaka böyle Bulgaristan ve Sırbistan gibi ülkelerde olduğu gibi, çok, onun kayak merkezlerinden övünebilir, pahalı tatil gitmez. Bütçe snowboard ve kayak Çek Cumhuriyeti, Romanya, Slovenya ve diğerlerinde de mümkündür. Bu yazıda aşağıda sunulmuştur derece olan Avrupa'daki en ucuz kayak merkezleri, bahsedeceğiz.

20 Yer: Formigal, İspanya

O Fransız sınırına yakın, Tena Vadisi'nde bulunan İspanya'da en modern ve ucuz tatil, biridir. Bu kayak pistleri ve yollar 150 kilometre oluşur. Birçok kayak Avrupa'da tatil ve özellikle bu bir, bu mümkün Aralık Mart ayı için kayak yapmak. Bu tesis - bir aile tatili için mükemmel bir yer. bahçeleri, oyun alanları ve çocukların kayak öğretmek için hazır 200 eğitmen vardır. asansör için bilet maliyeti günde 40 milyon avroya mal olacak. fiyatı 600 euro ederken, tüm sezon için bir bilet satın alabilirsiniz.

19 Yer: Ttsuma, İsviçre

"Dört Vadi" nin bölgede modaya uygun ve pahalı yerler. Burada ayrıca Avrupa'da düşük maliyetli kayak bulabilirsiniz. Rus turistlere neredeyse bilinmeyen Aralarında Ttsuma. Bölgenin eteklerinde yerleştikten sonra popüler yonu, Veysonnaz ve Verbier yakın pistlerde binebilirsiniz. kayak pistine ek olarak, onun kızak 10 kilometrelik güzergahı ünlüdür. numarası kaldırıldı ve 80 Euro olmasına rağmen konaklama, çoğu kez büyük değer.

18 yeri: Bansko, Bulgaristan

300 Euro Bansko dinlenmek mümkündür. Aynı gösterim ve duygular anda yeterli olacaktır. uzun Avrupa'daki kayak ziyaret edilmiştir aktif kış tatilleri, hayranları tarafından tanındığına zaten ederken bu en modern ve en yeni kayak merkezlerinden birisidir. Bansko on dört kilometre boyunca uzanan 6 yollar sunmaktadır. Onlar deniz seviyesinden 2,5 km yükseklikte yer almaktadır. Chairlifts ve kayak asansörleri saatte 3.000 yolcu kapasitesine.

Schladming, Avusturya'da 17 yer

O Styria bir numaralı beldesidir. Bu tesis, deniz seviyesinden 750 m yükseklikte bölgenin batı kesiminde yer alır. renkli evleri ve son derece misafirperver insanlarla Bu küçük kasaba. Hizmetinizdeyim bölgede herhangi bir yere götürür ve 86 asansörü ücretsiz bir servis otobüsü var. Birçok kayak Avrupa'da tatil ve özellikle bu bir, size Aralık Nisan'a kadar süre içinde bir yolculuk sunuyoruz. Çocuklar için 31 Euro - - 16 Euro bir yetişkin için asansör için bilet maliyeti.

16 Yer: Livigno, İtalya

En son, Livigno küçük İtalyan taşra kasabaydı. İsviçre sınırına yakın Bormio 35 km uzaklıktadır. Livigno ise her zaman mükemmel hava ve neredeyse hiç rüzgar ve burada rekreasyon yararları hakkında konuşuyor. Bu konumda Kar örtüsü 2,5 metreye ulaşır. yetişkin bir asansör bilet 36 Euro'ya mal için.

15 Yer: Montgenevre, Fransa

Mevcut kış rekreasyon Montgenevre seçerse herkes farklı zorluklarda yamaçları 100 km olacak ve Fransa'da götürmek mümkün olacak, ve İtalya'da, kasaba 2 km uzaklıktaki sınır olduğunu ve çare Claviere için asansörler bağlantılıdır olarak. Biz yeni başlayanlar için Avrupa kayak merkezleri düşünüyorsanız, bu size kayaklar üzerinde durmak hakkını öğretecek eğitmenler var deneyimli çünkü bu ideal onlar için uygundur dikkati çekiyor. Burada, hemen hemen her otel kategorisi 1-2 yıldız. 2 yataklı oda için 50 Euro sırasına göre yerleştirerek maliyeti (bulmak ve daha ucuz mümkündür!)

14 Yer: Kappl, Avusturya

fiyatlar "lokma" oteller ve kendisini zengin bir kabile dikkate almaz herkes uzaklaştırabilir: elit birkaç Ischgl rahatlatacaktır. Ama aynı yollar, 5 km uzaklıktaki otel, çift oda 60 avroya mal olacak nerede Kappl ilçesinde yerleşme, çok serbestçe binmek olabilir. Aynı zamanda Kappl kendi kayak alanı vardır, bu nedenle sallanarak ayakta dururken kayaklar üzerinde iseniz, yamaçlar (bu alan için 60 günlük abonelik tasarruf ederken daha ucuz 20'den Euro) 40 km'lik yeteri kadar var.

13 Yer: Pinzolo, İtalya

Eğer Pinzolo'nun kasaba, odalar otel buna karşılık yaklaşık 50 Euro gelmesi halinde ucuz, kayak için İtalya'ya gidecek. Köyün etrafında çam ormanı ortasında basit yoldan 40 km vardır. kendileri için Avrupa'da bütçe ve kalite kayak merkezleri seçenler, burası mükemmel uyum.

12. Yer: Soldo, Andorra

İşte en iyi kayak merkezi ilçedir. Bu noktada, her şey yenidir - asansörler, oteller ve çok az turist. Avrupa'da ucuz kayak merkezleri toplarken, aynı zamanda mevcut 58 telesiyej sunmaktadır Pas de la Casa, yakındaki kasaba gidebilirsiniz. herhangi bir otel seçimi, sen 40 Euro için çift kişilik odada yerleşmek.

11. Yer: Saint-Gervais, Fransa

Avrupa'da ucuz kayak merkezleri seçimi, dikkat bu. Bu Megève'nin gelen gondol üzerinde bir seyahat bir mesafede bulunan bir klasik kaplıca kenti. Ayrıca burada gider tramvay, alabilirim Mont Blanc, sürücü çare kadar zaten bundan sonra.

Burada bitişikteki size Megevedünyanın daha ucuz mal olacak bir şirin küçük bir ev bulabilirsiniz. Çift kişilik odada konaklama 40 avroya mal olacak.

10 Yer: Brides-les-Bains, Fransa

Bu eşsiz tatil Meribel yakınında bulunur: o 25 dakikalık gondol yolculuğu sizi ayırır. Tabii ki, üstleri, gece hayatı ve dağ atmosferinde bulunan bu küçük köyde keyfini fırsatı kaçırmak. Bu durumda, otel de gondol almak zorunda kalacak Gece gibi, kayaklar üzerinde geri adım atmayacak. çift kişilik 30 Euro - oldukça pahalı otelde sezon yükseklikte konaklama.

9. sıra: Bohinj, Slovenya

Bu Slovenya güzel bir kayak merkezidir. Bu Triglav Milli Parkı'nın merkezinde yer Gölü'nün kıyısında yer alır. Bu tesis tatilleri tüm yıl boyunca için idealdir. Kış aylarında, burası çok sayıda gösterim bulacaksınız, sadece başlıyor herkes uzun süre ayakta olanlar belki yanı sıra binmek kayak, ama kim bu durumda Avrupa'daki en ucuz kayak ilgileniyor. Coble ve Vogel, 12 km dışında geçerli: Resort sürme 2 bölgeye ayrılmıştır. Kaldırma biletler 20 $ mal ve kiralama kayak edecek - 10 $.

8. sıra: Kopaonik, Sırbistan

Sırbistan, kayak merkezlerinden en iyi merkezlerinden birinde Kopaonik düşündü. Doğu Avrupa'da yer alan modern bir tesistir. O iyi gelişmiş bir altyapı övünebilir. pek çok açıdan Kopaonik çare daha pahalı tatil aşağı değildir. Bu noktada, bir hafta tatil yaklaşık 20 000 ruble mal olacak.

7. sıra: Popov Şapka, Makedonya

Popov Şapka ucuz yerlerden biridir. Birçok Avrupa kayak merkezleri yüksek fiyatlar ile ayırt edilir, ancak 20 000 ruble mal olacak bir haftalık bir tatil var. Bir dağ doğal alanda yer almaktadır, güzel bir görünüm sunuyor. Tabii ki, bu tesis hizmete ve İsviçre ve Fransa'nın seçkin şehre aşağı her şeyin kalitesinde, ama onun temel avantajı düşük maliyetli tatil yatıyor.

6 Yer: Borovets, Bulgaristan

ucuz tatil seçerken kış sporları, hayranları, ülkedeki kayak hep popülerdir. Borovets kaliteli ve hizmet yolları yanı sıra düşük fiyatlar ile karakterizedir. çare çiftler ve gençler için uygundur. Burada ve akşam vb burada kişi başına yaklaşık 18 000 ruble ayakta haftalık dinlenme yapacak bir şey :. Taraflar, kafeler, restoranlar vardır.

5. sıra: Jasna, Slovakya

sizin için Avrupa'nın en iyi kayak merkezleri (Avusturya, İsviçre ve Fransa) çok pahalı ise, Jasna ilçesinde dikkat etmek gerekir. Ucuz ve popüler, bu Slovakya'da olduğunu. Onun yararları, modern asansörler, makul fiyat, mükemmel kar, profesyoneller ve yeni başlayanlar için yamaçlar çok bulunur. Hafta tatil size 19.000 ruble mal olacak.

4. sıra: Spindleruv Mlyn, Çek Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti gezi turist çok sayıdaki kayak aktif bir tatil ile birleştirdi. Eğer bu şirin ülkeyi eğlence aktiviteleri gezi çeşitlendirmek istiyorsanız, Spindleruv Mlyn tatil iyi seçenektir. O, bu yerde zorluk değişen birçok yollar vardır, modern yüksek kaliteli telesiyej ile donatılmıştır. Hafta tatil burada yaklaşık 19 bin ruble mal olur.

3.lük: Jahorina, Bosna Hersek

Avrupa'da ucuz kayak merkezleri değerlendiren biz Jahorina ucuz biri olduğunu söyleyebiliriz. Farklı geçmişlere sahip kayakçılar ve snowboard için tasarlanmış farklı zorluklarda parkurları, sahiptir. Bu noktada, bir hafta tatil 19 000 ruble mal olacak.

2. sıra: Veghel, Slovenya

Eğer duramaz turist çok sayıda hareketli bir çare vardır ve sakin ve sessiz bir aile tatili tercih ederse, o zaman Slovenya'da bulunan Vogl, gidin. Bu muhteşem manzaraya, donanımlı yamaçlar, şirin küçük bir restoran ile modern bir kayak kasabasıdır. Bu noktada, bir hafta tatil 18.000 ruble mal olacak.

1. sıra: Poiana Brasov, Romanya

Bu tesis Romanya'nın en popüler. Eğer büyük paralar harcamak, ama yine de kaliteli dinlen istediğiniz istemiyorsanız, Poiana Brasov - bu en iyi seçenektir. Birkaç yıl önce, tesisi tamamen yeniden yapılmıştır. Burada bir hafta sürecek ziyareti sırasında size 16.000 ruble ödemek zorunda kalacak.

Gördüğümüz gibi, Avrupa'nın en iyi kayak merkezleri başlangıçta göründüğü kadar pahalı olmayabilir. rekreasyon üzerinde harcama genellikle ucuz otellerde ve bilet için bağımsız bir arama alarak en aza indirilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.