Spor ve SağlıkEkipman

Columbia - Her gün bıçak

Bugün tüketici olağandışı henüz pratik Kılıcı herhangi yön ve ihtisas sürpriz zordur. Ancak, alıcıların en seçici etkilemek için bir firma var, o Amerikan Columbia olduğunu. Bıçak bu şirket tam şekliyle ve inanılmaz işlevsellik diğer ürünler arasında öne çıkmaktadır.

şirket

Amerikan şirketi Columbia River Knife & Tool (CRKT) 1994 yılından bu yana, oldukça genç. şirket yönetiminin temel oranı fonksiyonel, kaliteli ve düşük maliyetli modeller üretiminde yaptı. Şu anda 300'den fazla farklı bıçaklar versiyonlarının üretimi hakim. Eşsiz, şık, çok pratik bir ürün hızlı küresel pazar kazanmıştır.

Orijinal bıçakları Columbia (herhangi bir iş modeli tektir bıçak) üretimi için bu tür Dzherri Mak Ginnis, Kit Carson Alan Folst Ken Onion olarak üreticileri çekti. o yazara çalışmak tercih üretim modellerini sevmez rağmen ünlü Japon usta Kodzhi Hara, tasarım sürecine katılmıştır.

Şu CRKT Rhode Brenner yönlendirir. Ana üretim Tayvan ve Çin'de yoğunlaşmaktadır. o aslında kuruldu Oregon, ABD devlet Merkezi. Bugüne kadar, bıçak Columbia ABD Amerika'nın en çok satan markasıdır.

ürünler

şirket ürünleri askeri, turist, tüketiciler ilginizi çekebilir. Raflarda modelleri çeşitli sunar:

  • katlama:

- taktik;

- turizm;

- kostüm;

- günlük kullanım için;

- Ev;

  • avcılık;
  • balıkçılık;
  • turizm;
  • Hayatta kalmak için;
  • Multitools.

Columbia katlama bıçağı çok yönlülük ve kompakt farklıdır. korozyon önleyici çelik üretimi için Sertleştirilmiş bıçak ya da cila kullanılan ya da özel bir kaplama uygulanır. Modern Sentetik aşınmaya dayanıklı malzemeler kolları için kullanılmaktadır.

Multitools tamamen gerekirse, bütün alet kutusu yerine sahiplerinin beklentilerini karşılayacak. ordu ile uzun vadeli işbirliği orijinal katlama oluşturulması sonucunu hayatta kalmak için bıçak. kılıf kapakları, klipler bıçakların daha konforlu bir kullanım sağlar.

Columbia - özgün tasarım bulunabilir bir bıçak. Bu çip şirketi dünya genelinde burada neredeyse 31 sınıf tasarımcıları çalışır. Bıçaklar başarıya mahkum CRKT. Buna ek olarak, şirket sunar : ilgili ürünler eksenleri, bileme ve diğer özel turizm ürünlerini.

Özellikler

Şirket Columbia (bıçak - metinde resimde), Görece gençliğine rağmen, birçok mühendislik tasarımları patent başardı. En ünlü biri - mekanizması AutoLAWKS, ürünün güvenli kullanım garanti. Tasarımcı Tom Veff (- keskin dişleri ile mini testere bıçağı) benzersiz serreytornuyu bileme geliştirdi.

Hemen hemen tüm modeller telif hakları, analoglar yoktur bıçak var. Farklı modeller için çeliğin Titiz seçim kalitesi ve bıçakların fiyat arasındaki dengeyi tutmaya yardımcı olur. Bu taktik işe yarıyor - Şirketin ürünleri güvenle satış şampiyonluk tutar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.