Spor ve SağlıkEkipman

Bıçak "Katran" ve onun modifikasyonları

Bıçak "Qatran" farklı modifikasyon ve bir bıçak veya su mücadele olarak kullanılabilir hayatta kalma bıçak.

türleri

serreytornoy ana bileme kanat kökü kısmı donatılmış tüm değişiklikler (askı halatı kesmek, ve diğer halatlar için). Bıçak "Katran" bir kordon için bir delik ile metalden yapılmış zincirleri, çift taraflı kolu, rahat Bahçe ve kulplu kesmek için kullanılan bir kanca vardır. Metalden bıçak parçası, tedavi edilen yansıma önleyici kaplama veya krom.

Savaş bıçağı "Qatran" 1 modifikasyon - denizaltı, ahşap ve kemik dalga formu için bir kıç testere olarak oluşturulan bir yarı bileme bıçağı ile donatılmıştır. Bıçak siyah krom kaplanır. insan vücudu için ek bir dizi (örneğin, bir bacak), bir plastik bir kılıf ile donatılmış Bıçak.

"Katran-1-C" - toprak modifikasyonun bir modeldir. Bu bıçak önceki resim ve bir sap birden bıçak tedavi seçenekleri farklıdır. deri ile veya bez kılıf ile tamamlayın.

"Qatran-2" de - Çift kenarlı bir kılıç ve kanadın daha fazla netlik kesmek için tasarlanmıştır.

Bıçak "Katran" 45 ayrı Muhafızları Hava Keşif Alayı emriyle geliştirilen 45 modifikasyonlar. kıçının doğrudan On metal için testere ahşap ve kemik.

babadan kalma miras

Başlangıçta bir sualtı bıçak aracı olarak tasarlanmış. Teknik görev bıçak "Katran" Açık bir arbede silah veya kesme için çok yönlü bir parça olarak kullanılmak üzere planlanmış. yapısı tasarlanırken Ancak, başlangıçtaki şartlar sadece kanadın uzunluğu karşılanacak şekilde değişti. Değiştirilen ve bir bıçak atanması.

"Katran" - aslen tekil örnekler ürettiği bir bıçak. Tasarımı yavaş yavaş değişti. ilk başta Eğer o vazgeçmek sonra sonra, sapın bir konik biten bir bıçak üretilen ve düz kapaklı değiştirdi.

"Katran" dalma hortumları kesme işlemleri için amaçlanmıştır popo üzerinde bir dalga şeklinde bıçak ile karakterize edilir. Kauçuk ve ince maden için dalgalanan - sonuç içme bir simbiyoz oldu. Ben çok fonksiyonlu olduğu ortaya çıktı sonucunu gördük.

Ne zaman Çeçenistan'daki savaş, bıçak "Katran" olarak yapılmaya başlandı savaş silahı ve kollarında bazı özel kuvvetlerde (MEB komando, FSB ve İçişleri Bakanlığı özel kuvvetler) alındı. Gücünü muharebe savaş dişli ağırlığında dayanma.

Bıçağın problemi korozyona onun düşük dirençli idi. Bizim durumumuzda, o sessizce doğanın kaprisleri dayandı, ancak tropik bölgelerde hızla pas kaplı. Üreticiler sakince tepki ve gerekli ruhsat üreticinin eksikliği (kendi uzantısında çok para harcamak zorunda) çünkü hiçbir şey düzelmedi.

Son zamanlarda çok ilginç bir eğilim olmuştur. "Katran" adlı Bazı modern tesisler aktif bıçak, orijinal uymayan hangi performanslarını üretmeye başladı. Eğer dükkanda bir bıçak görürsem, başlığı "Katran" inanmıyorum, bunu sıradan bir sahte olduğunu biliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.