Spor ve SağlıkKilo kaybı

Diyet Izmaila Kitnera

Zayıflama - yakında aciliyet kaybetmek pek mümkün olan bir konu. Bu her zaman farklı popüler diyetler orada olacağı anlamına gelir. Yeni ürünler düzenli olarak geliştirilmektedir. Ve hepsi mükemmel sonuçlar söz veriyorum. Daha yakın zamanlarda, Kanadalı beslenme uzmanı Ishmael Kitner mısır ana ürün olan yeni bir rejimi, geliştirmiştir.

Bu ürünün seçimi çeşitli nedenlerden kaynaklanmaktadır. Favor mısır olduğundan fazla güçtür. Bu toksinlerin vücut, sindirim sisteminden toksinlerin atılmasına temizlemek yardımcı olur. Buna ek olarak, mısır deri altı yağ üzerinde olumsuz bir etkiye sahip, bağırsaktan yağ çıkarılması katkıda bulunur. Buna ek olarak, bağışıklık geliştirir.

Diyet Izmaila Kitnera oldukça zor çok hızlı kilo kaybı teşvik etmektedir. bir organizma böyle oranı çok kullanışlı olmayabilir için, üst üste dört günden daha uzun üzerine oturmak için tavsiye edilmez. Buna ek olarak, ve çok sık tekrarlanan edilemez. Bu diyet kullanmaları tavsiye Bazı ayda bir defadan fazla değildir, diğer uzmanlar iki aylık aradan hakkında söylenecek.

Ayrıca, ürünlerin çok sayıda TV unutmayın ve kalori miktarı çok, çok küçük üretti. Böyle kısıtlamalar büyük gerilim gerektirir çünkü bir diyet ağında Izmaila Kitnera üzerinde dönecek olursak bu nokta mutlaka dikkate alınmalıdır. Onun sevmediği veya sunulan ürünlerin herhangi tahammül edemez eğer kişi kilo vermek uygun yolu, olup olmadığı dikkate değer.

Nihai karar yapılırsa, bu dört gün içinde kullanılmasını sunduğunuz ürün ile kendilerini tanıtmak kalır. Her şeyden önce, tabii, mısır. İdeal - kaynadı. Bu ısıl işlem mümkün üründe vitamin ve minerallerin maksimum miktarda korumak için yapar. Ancak, kış sezonunda da konserve kullanmasına izin verilen kadar taze mısır, problemlidir bulundu. Bir domates, kivi, biber, havuç, soğan, salatalık ve mantar - Bir diyet Izmaila Kitnera yemek sağlayan diğer ürünler.

Menü kitnerovskoy diyet hakkında birkaç daha fazla kelime. ilk iki gün bir domates, salatalık, havuç, soğan, biber bölme, bir kivi ve iki mısır koçanı, ya da 400 gram yemek bırakılır konserve mısır. yerine mantar diyet uygulanan 150g bir ampul sonraki iki gün.

Buna ek olarak, bir içecek olarak mısır koçanı bir kaynatma kullanılması önerilir. Daha önce 4 saatten önce değil kullanmak gerekir kaynatma hazırlayın. et suyu, saf su ya da maden suyu: Günde en az bir sıvının litre içmeye gereklidir.

Yukarıda da belirtildiği gibi, bir diyet Izmaila Kitnera çok sert olduğunu görmek zor değil. Bu gerçeğin tüm eksiler ima çünkü öyle:

- ürün küçük bir seçim;

- Dengesiz beslenme;

- gövde üzerinde olumsuz etkileri;

- Büyük bir mola ihtiyacı.

Ancak, bariz artıları mısır diyeti hakkında unutamam:

- Ürün minimum maliyet;

- Zaman Cooking düşük maliyetler;

- bağışıklık iyileştirilmesi;

- vücut temizliği.

Buna ek olarak, İnternet hızla ekstra kilo kurtulmak için yeni bir yol hakkında olumlu eleştiriler daha çok bulmak zor değildir. Buradan hareketle bir diyet Izmaila Kitnera çok etkili olduğunu izler. Bu yüzden hızlı sonuçlar elde etmek için 4 gün acı mümkündür.

Ancak, dikkate onun sağlık durumunu aldığınızdan emin olun. kronik hastalıkları olan kişiler, bu tür yöntemler, kontrendikedir. Gerçekten de, bir ya da diğer diyet oturmak Bu dahil cesaret, onların sağlığına ciddi derecede zarar vermemek için, bir doktora danışmak gerekir. Ve tabii ki, her durumda genellikle tavsiye edilen diyet tekrarlanamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.