Spor ve FitnessUygunluk

Oksana Artyomova - fitness bikini yıldızı

Oksana Artemova, "bikini" kategorisinde performans gösteren bir spor modeli ve sporcu. Sektördeki en medya kaynağından biridir. Popülerlik ve ihtişam vücut geliştirme ve fitness konularında mesleki eğitimini getirdi. Oksana'nın başarısı çok sayıda zaferle destekleniyor ve ün ünler bin hayranın ve hayranın hayranlığı ve sevgisi. Bu yazıda sporcunun kısa bir biyografisi açıklanacaktır.

çocukluk

Oksana Artemova (doğumlu Markovetskaya) 1986 yılında Kurgan şehrinde (Zauralye) dünyaya geldi. Genç yaştan itibaren kız olağanüstü bir etkinlik gösterdi. Bu nedenle, ebeveynler spor yaparken enerjik bir çocuğu derhal tespit ettiler. Artemova, okul günlerinde yüzme, dans, koşu ve atletizm yaptı. Listelenen sporlar Oksana'ya çok kolay verildi. Bu, elinde bulunan, yarışmalarda kazandığı sertifikalarla gösterilir. Ancak atletizm, ne yüzme, ne koşu, ne de dans, kızın kalbini kazanamazdı.

Zindeliğe hayran olma

Bu tür sportif Oksana Artemova nişanlı, çok olgun bir yaşta - 21 yaşındaydı. O zamanlar kız, kuzey başkenti St. Petersburg'da doğduğu Kurgan'dan ayrılmıştı. Burada onun gelecekteki kocasıyla tanıştı. Ve aktif doğamlarımı spor yapmaya karar verdim. Ve bunun kocasında büyük bir rol oynuyordu. Ama bunun hakkında aşağıda.

Oksana Artemova'nın kocası

Bu yazının kahramanının karısına Vladimir denir. O profesyonel bir vücut geliştirici. Oksana'yı fitness ile enfekte eden Vladimir'di. Artemova kocasıyla birlikte spor salonuna gitti ve yakında her zamanki hobi iş için bir kız haline geldi. Spor Oksana için tüm hayatın ana işi oldu.

Kocanın kendisi sevgili eğitim aldı. Vladimir eğitim ve beslenme planını çizdi. Ve birkaç ay boyunca eğitim gördükten sonra, kız bunu başarmıştı. Şu anda Oksana Artemova popülaritesinin zirvesinde. Hatta bir grup öğrenci kurdu. Sportswoman, vücut gelişiminde farklı yarışmalarda kazanarak ciddi bir başarı elde etti. Vladimir karısına eşlik eden tüm yarışmalara ve elde ettiği performansa övgüde bulunur.

Elbette, başlangıçta amatör turnuvalardı, ancak Artemova profesyonel bir seviyeye taşındı. Çok yetkili bir hakim kıza geldiğinde sporcu formuna övgüde bulundu ve ona uluslararası turnuvalarda elini denemesini önerdi. Artemova, Avrupa'da "Fitness bikini" üzerine çalışmaya karar verdi. Bu prestijli yarışmanın ikinci sırası, gezegenin en prestijli turnuvalarda yer alması için bir bilet oldu.

Oksana'nın kocası aldığı her unvana razı oldu. Kızın sadece dört ay içinde ulaştığı sonuçtan etkilendi. Doğal olarak, bu Vladimir'in esasıydı. Artemova, standardın olabildiğince yakınına erişmek için büyümeyi birkaç santimetre azaltmıştır. Evet, performanslar da kızı çok ciddi testlerle geçiriyor. En zoru, en şiddetli diyettir ve sahneye çıktığınızda dört kilogramı kaybetmenize yardımcı olur.

onur

Şu anda Artemova'nın kariyeri çok hızlı bir şekilde gelişiyor. Ve bu süreçte, sadece zaferler değil, aynı zamanda vücut geliştirme ve fitness konusundaki yarışmalara olağan katılımlar da önem kazandı. Bu yazının çok kahramanına göre, hayatında galip gelmeye alışık olduğu için daima "altın" a uyum sağlıyordu.

Oksana'nın en şerefli ödüllerinden biri, 2011'de Avrupa'da düzenlenen "Miss Bikini" yarışmasında ilk sırada yer aldı. Bu müsabaka için döküm çok zordu. Bu nedenle, bu gibi güçlü rakipler üzerindeki zafer, sporcuyu ileri götürme yönünde güçlü bir motivasyon sağlamıştır. Buna ek olarak, Oksana Artemova, fitness bikini alanında mutlak dünya şampiyonu olan aktif bir unvanına sahiptir. Ayrıca kız St. Petersburg kentinin şampiyonu. Bugün sporcunun asıl amacı, popüler Amerikan yarışmalarında "Arnold Classic" de zafer.

Günlük iş

Doğa, kızı cinsellik ve kadınsı güzelliğe layık görmüştür. Fakat Oksana sürekli olarak dış verilerini geliştirmeye çalışıyor. Günlük eğitimleri sayesinde bisküvi yarışmalarında onursal ödüller sahibi oldu. En yeni verilere göre, Oksana Artemova'nın boyu 162 santimetre ve ağırlık 64 kilogram. Bu durumda, kızın vücudunda bir gram fazla yağ yok. Böyle bir vücut atleti, kendi güç sistemine ve sert antrenmanına sayesinde yaratmayı başardı.

Fiziksel stres Oksana'nın hayatının ayrılmaz bir parçasıdır, çünkü sadece performanslı bir atlet değil aynı zamanda profesyonel bir antrenör. Kıza göre, büyük kaslar onun rüyası değil. Oksana'nın ideali, aynı zamanda uyumlu ve dişil vücut tarafından pompalanır. Antrenman bittikten sonra, Artyomova kırılgan bir kıza benziyor; şaşırtıcı değil, çünkü atlet belinin sadece 58 santimetre.

Ayrı bir şekilde, kızın fotojenik doğasını not etmek istiyorum. Fotoğraflarının neredeyse tamamı hayranlık ve motivasyon için bir konudur.

Güç kaynağı

Bu makalede biyografisi sunulan Oksana Artemova, beslenmeyi sağlıklı bir yaşam biçiminin önemli bir bileşeni olarak görüyor . Standart menüde sporcular ekşi süt ürünleri, yumurta ve az yağlı balık çeşitleri (et) bulunur. Ayrıca, her gün Artyomova bazı meyve ve sebzeler tüketir. Karbonhidratlar bikini uzmanı sabah kullanır ve genelde greyfurt ile akşam yemeği yapar. Konuşmaların öncesinde Oksana kurutmaya ve özel bir diyet yapmak zorunda. Kız neredeyse tüm proteinleri kullanıyor. Bu vücudun suyunu kaybetmesini sağlar ve kasların rahatlamasını vurgular. Sporcuya göre, kurutmak onun için çok zor ama kazanma isteği ve azim bu zorluğun üstesinden gelmeye yardımcı oluyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.