SağlıkSağlıklı beslenme

ZAYIFLAMA: Nedeni Hatalar

Birçok için aşırı kilo ile mücadele yaşam meselesi haline gelir. Bununla birlikte, her zaman ağırlık azaltmayı amaçlayan yöntem açılarından çeşitli başarı dereceleri ile birlikte ve her bir başlangıç noktasına gelir. İlk dertli kilo vermek diyet seçer ve sonra, kendini kırılma, kahraman bunu dayanacak (veya durmazsa), kilo kaybı giderir (veya kendini azarlıyor zayıflık için) ama yavaş yavaş normal yaşama döndü ve tekrar kilo almaya. Sonra her şey tekrarlanır. Daha verimli ve modern bir diyet, için yeni bir arama başlayın. Yani obeziteye karşı mücadele uzun yıllar uzatıldı, ama aynı zamanda insan ve taktik değiştirmeye düşünmüyordu edilir.

Bu arada, beslenme uzun bir kişinin normal bir yaşam (ve güç) döndüğünde geçici bir önlem olarak bir diyet, sadece geçici sonuçlar verebileceği bilinen, kilo tekrar başlangıç noktasına gelir. Bu nedenle, yeniden kazanıyor ağırlık olmadan etkili kilo kaybı için, kendi yaşam tarzını değiştirmek gerekir. Bu, doğru beslenme ve düzenli egzersiz alışkanlığı geliştirmek gerektiği anlamına gelir. Ama uygun beslenme nedir?
Düzgün miktar ve kalitede gıda sbalansrovannoe aradı. Öncelikle, gıda sağlıklı ve canlı olması gerekir. Bu diyet tatlı tüm fast-food, yağ, un, dışlanması gerektiğini dan, füme anlamına gelir. Doğru beslenmenin bir model alabilir Akdeniz diyeti, özünde bir diyet değil, bir yaşam biçimi. Bu meyve ve sebzeler, balık, yağsız et, yeşil ve yağ ve karbonhidrat sınırlı tüketimi çok sayıda içerir. Böyle bir diyet kilolu insanların sayısı ABD ile karşılaştırıldığında çok daha azdır İtalya'ya, örneğin, ile karakterizedir.
İyi beslenme ikinci prensip sayısında dengedir. Bu tüketmek kalori miktarı harcadığınız kalori sayısını aşmaması gerektiğini znait. Eğer bu dengeyi izlerseniz Zayıflama, uzun sürmez. Ama ne yazık ki, çağdaş insanların yaşam biçimi kronik fiziksel hareketsizlik ile ilişkilidir. fiziksel aktivite eksikliği biz hayatımızı kolaylaştırmak teknolojik gelişmeler için ödeme yaparsınız. Bu durumun tek Out: Biraz taşırsanız, daha az kalori tüketmek gerekir. Ya da, fiziksel aktivite için telafi etmek için (örneğin, spor salonu sınıfları). Modern kadın, fiziksel emek yapan hiçbir 2500'den fazla kcal ortalama alır değildir. O (atıştırmalık dahil) gün boyunca yiyecek fazla iki tabak olduğunu. Ekstra ağırlık yatırılır miktarı aşan tüketilen her şey ve kaybetme ağırlık imkansız hale gelir.
hangi kilo kaybı imkansız bir görev haline dönüşür çünkü başka önemli nedeni vardır. Bu görüntü sıkıca dolgun oturdu edildiği bilinçaltımıza, işidir. Bu kilo alma ve yüksek yol açabilir psikolojik sorunlar (örneğin korku ve güvensizlik, sıkıntı, vb duygusu eksikliği). Bu nedenle Görülme terapist kilo vermek isteyen Aktif beslenme ile aynı bağlayıcı değildir.

Böylece, kilo kaybı forula gibi görünmelidir: Dengeli beslenme artı egzersiz artı kilo vermek önlemek psikolojik problemlerin kararı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.