Ev ve AileGebelik

Uterin Bor kontrendikasyonları

Uterüs , genitoüriner sistem hastalıklarının tedavisinde en etkili vejetatif hasat olarak düşünülür. Halkda farklı yaştaki kadınlarda inflamatuar süreçlerin tedavisinde yaygın olarak jinekolojide kullanılan "dişi çimen" de denir.

Buna ek olarak, bu koleksiyon birçok kanama, gebelik sırasında toksikoz, adet döngüsündeki ihlaller, uterus erozyonu ve hatta infertilitenin tedavisinde yardımcı oldu. Sığır rahmi sıklıkla mesane ve böbreklerin enfeksiyonu ile savaşmak için kullanılır.

Bu koleksiyon, diüretik ve anti-inflamatuar etkiye sahip en etkili antiseptik olarak düşünülür. Domuz rahminin yapısı şunları içerir: arbutin, saponinler, flavonoidler, reçineler, kumarinler, tartarik ve sitrik asitler, acı maddeler ve çeşitli taninler. Ancak, tüm halk ilaçları gibi, uterus da kontrendikasyona sahiptir. Bu nedenle, kullanmadan önce, bu halk ilaçlarının yan etkileri hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Uterin boraks: kontrendikasyonlar

Doktorun belirlemesi gereken bireysel tahammülsüzlük için tıbbi bir vergi almak tavsiye edilmez. Ve ayrıca, eğer hastanın tek taraflı ortabiliteye aşırı duyarlılığı varsa. Çoğu durumda, hamilelik ve emzirme döneminde kullanılması tavsiye edilmez.

İkincisine gelince, doktorların bu davadaki görüşleri farklıdır. Bazen geleceğin annesi, bireysel ihtiyaç ve ifadeler nedeniyle, sığır rahmi, doktor tarafından atanabilir. Çoğu zaman, bir kadının hamile kaldığı bu çare nedeni ile olur. Sonra domuz rahminin kullanımı kontrendike değildir, aksine fetüsün sabitlenmesini teşvik eder ve gelecekte başarılı bir gelişimine katkıda bulunur.

Ancak, bu ücreti uygulamak zorunda olduğunuzdan emin değilseniz, kendinizi tehlikeye atmamak ve bir doktora danışmamak daha iyidir. Sonuçta, gebelik sırasında birçok jinekolojik hastalığa yardımcı olan uterus Borova, yan etkilere neden olabilir.

Borage uterus kullanım endikasyonları

Bunlar arasında aşağıdakiler bulunur: rahim miyomu ve fibroidleri; Adet öncesi sendrom; Adet döngüsünün bozuklukları; Uterin kanama; Servikste erozyon; Yapışkan işlemler; salpenjit; kısırlık; piyelonefrit; sistit; Prostatit (erkeklerde). Unutulmamalıdır ki, tüm endikasyonlarda menstruasyon anında domuz uterusu gibi etkili bir bitkinin kullanılmasının durdurulması gerektiği dikkate alınmalıdır. Bu tedavinin yan etkileri bu süre içinde kötüleşebilir.

Boron rahmini alkol gibi ve su ilavelerinde kabul edin ve bunlar güçlü kabul edilir ve bu nedenle bir doktor atanmasını gerektirir. Bazen yağ tentürleri veya merhemler şeklinde kullanılır. Tüm faydalı özelliklerinin bu aletin kurutulmuş bir formda muhafaza edildiğine inanılmaktadır. Bu önlük "rahim Borovaya'nın bitkisel toplanması" olarak adlandırılan bir apronda bulunabilir. Kontrendikasyonları paket üzerinde açıkça belirtilmiştir.

Borovoy rahim: yan etkiler

Çoğu kez, bu koleksiyonu alanlar rahim kanamasından ve vücudun toksisitesinden muzdarip. Domuz kraliçesi zengin bir kimyasal bileşime sahip olduğundan, uygulaması bireysel özelliklere bağlı olarak her hastada farklı bir reaksiyona neden olabilir. Bileşimini oluşturan kimyasal elementler şunlardır: hidrokuinon, arbutin, C vitamini, kumarinler, saponinler, flavonoidler ve bilinen iz elementleri bakır, titanyum, manganez ve çinko. Tüm bileşenler, bazı durumlarda vücudu olumsuz etkileyebilecek yan etkilere sahiptir.

Yukarıda belirtilen kontrendikasyona uğrayan sığır rahminin birçok ülkede uzun süre satış yapılması yasaklanmıştır. Bunun temel nedeni, insan vücudundaki kanserojen ve toksik etkileridir. Bu, başka ilaçların olduğu gibi, yalnızca doktor tarafından reçete edilmesi gerektiğini de teyit eder. Kendi kendine ilaç tedavisi ciddi sonuçlar doğurabilir ve sonuç olarak hastaneye gitmek zorunda kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.