OtomobilArabalar

"Ön-Suite": araba otchechestvennogo kısa bir özeti

"Lada-Priora Lux" tanınmış ve popüler modeli VAZ-2110 yerine aile arabası aittir. Ünlü "On" 2008 yılında üretimin dışına alındı ve yeri Lada Priora tarafından çekildi. yenilik çalıştı "AvtoVAZ" nin Tasarımcılar selefi hataları tekrarlamak değildir. Bunlar önemli ölçüde makine, onun motor, süspansiyon ve tabii şasi tasarımı değişmiş. Buna ek olarak, güvenlik modeli "Priora Lux" seviyesi önemli ölçüde güçlendirmiştir. Bu sorun özellikle dikkat verilmiştir: Uzmanlar, asıl amacı güvenlik açısından ithal mevcut yerli otomobil aşağı olmadığını göstermekti EuroNCAP standardında bir dizi test yürütülmüştür.

Temel model ve "Lux": Rus otomotiv sektöründe buluşudur iki sürümü sunulmuştur. 98 litre 1.6 litre kapasiteli 16 valf benzinli motor ile donatılmış araç "Ön Suite". a. ve beş-ileri manuel şanzıman. değiştirilmiş süspansiyon pürüzsüz sürücü, düzgün çalışan sağlamaktadır ile güç ünitesi birleştirilir. Bu önemli ölçüde azaltılmış gürültü motorun. iletim geliştiriciler küçük bir tabak yayınladık ile Ama: birincisi, yanlış bir konuma sahiptir ve ikincisi, hız değişikliğinin net duygusu vardır. Buna ek olarak, tutma kolu ise güçlü titreşime geçirilir.

dış gelince, gövde tasarımı ( "on" ile karşılaştırıldığında) önemli ölçüde değişti ama kapı aynı, ancak, sap tamamen değişti kalmıştır. "Lada-Priora Suite" iki ile donatılmıştır hava yastıkları, kilitlenmeyi önleyici fren sistemleri, öngergileri, klima ve hatta park asistanı. "AvtoVAZ" nin Tasarımcılar anlamlı arabanın içini yansıyabilir - şimdi sadece yüksek kaliteli malzemeler özellikle dikkati çeken yeni koltuklar bitti.

Başlangıçta, Lada Priora bir sedan olarak özel üretilen, ancak daha sonra hatchback'leri göründü ve sonra vagon. Geçen devasa bagaj bölmesi için ilginç ve arka koltukların katlanması durumunda, hatta uyku için uygun düz bir zemin döner. Ana hat modeli olarak "Priora Lux" yük emniyet ve tambur üzerine sarılmaktadır yeni alay için bir ızgara sağlar. Ayrıca, makine istasyonu vagonu / kapalı farları ve silecekleri otomatik donatılmıştır.

2013 yılında kabul ikinci nesil araba giriş yaptı. Yeni "Lada Priora 2013 Lux" iç ve dış görünüş olarak önemli değişiklikler yapılmıştır. araba, yeni tamponlar, çalışan ışıklar far taşındı ve anlamlı Ön paneli gelişti boyutları ile sürüldü. Salon büyük bir ekrana sahip yepyeni bir pano ve multimedya sistemi sayesinde değişti. plastik sentetik malzeme yerine doğal deri benzeyen yumuşak soğan çıktı. Modern araçlarda sistem sideslip, seyir kontrolü ve motor kış ısıtma. İşte "Priora 2013 Suite." Etkinleşen Fotoğraf, yukarıda, bu araba hakkında onların karar vermesini okuyucu yardımcı olur.

Sonuç olarak, yeni Lada Priora bir kez daha vurgulamak - oldukça mevcut güvenlik standartlarını karşılayan güvenilir bir araç.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.