ÇirkinlikIç mimari

Tasarım yazlık. Biz geliştirmek ve uygulamak

Şu anda, kentlerin çoğunda sakinleri şehrin gürültüsünden ve yoğun bir ritim kaçmak isteyen. ülke gayrimenkul bulundurmak prestij değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam tarzı neden arzusunun bir sonucu değil sadece bir zaman meselesi haline gelmiştir. Bu nedenle, mimari tasarım giderek bir kır evi nasıl tasarımın konu üzerinde duruluyor. Ne özeldir ve nereden başlayacağınızı iyi, biz bu makalede ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

İlk ve en önemlisi gelecek yapının tarzı ile karar vermektir. Ve diğer bir deyişle, genel olarak her şey eninde sonunda nasıl görüneceğini bir zihinsel imaj çizmek gerekmektedir. Bu bitkiler veya ülke tarzı küçük bir ev, ortaçağ tarzı, klasik konak, vb çiçekli çevrili büyük bir bina olabilir Her şey sizin hayal ve kişisel tercihlerine bağlıdır. Seçilen stile tipik mimari elemanlar ve seçmek için - En kısa sürede genel kavram tarafından onaylanan, o detaya mümkündür dekor. Bu çok önemli bir nokta. binanın görünümünü değil, sadece etkilediği için bir ülke içinde sitenin tasarımını gelişmesine: yani ev, peyzaj kompozisyon, vb bitkiler, süs eşyaları, seçimi Bu durumda dikkate iklimsel özellikleri, mevcut sitesi topografyasını ve güneş aydınlatma alması gerektiğini belirtmekte fayda vardır.

tasarımı iç kır evlerinin - bitirme oda sadece renk paleti değildir. Bu görsel efektler, dokular bir arada, uyumlu bir ilişki boyutları. önemli bir rol ve bitirmek için seçilmiş malzemeler oynayın. Bütün bu bileşenler dikkatlice düşünün ve bir ülke evin bir ahenkli ve güzel bir tasarım yaratmak amacıyla dikkate almak gerekir.

İç kaplama binanın temeli ve bakım önemli bir parçasıdır. Buna dayanarak, bu iç odalara kurdu. Bir ülkenin evin tasarımını Yansıtma, o her ayrıntı ile düşünmeye özellikleri ve malzemelerin kalitesi dekorasyonu için kullanılacak belirlemek için önemlidir. Örneğin, ev nem varsa, etkili bir anti-bakteriyel özellikleri ve nem direnci sahip malzeme kullanır. Bunlar şunlardır: seramik karo, plastik, bazı sıvaların tipleri vb

tavan, zemin ve duvarları - Evde içini Dekorasyon üç bölümden oluşmaktadır. Şu anda son bitirme için birçok çözüm bulunmaktadır. İşte karışık kolaydır. Bu nedenle, seçim tesislerinde, teknik gereksinimler ve kişisel tercihleri özelliklerine dayalı olmalıdır. duvarlar için en popüler seçenek dekoratif sıva olduğunu. Bu malzeme ses yalıtım özellikleri ve nefes sahiptir. renkler ve dokular her türlü bir ülke evin benzersiz bir tasarım yapacak herhangi bir yaratıcı fikir ve projelerini gerçekleştirmek için yardımcı olacaktır. Ayrıca, dekoratif sıva tavan bitirme için kullanılabilir.

bir kır evi (özellikle zemin kat odaları) binasında yılında yerden ısıtma, hem de su- ve ısı yalıtım malzemesi kullanılması önerilir. zeminin Kaplama ve bitirme fonksiyonel amaçlı salonları bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.