Gıda ve içecekIçkiler

Bilinmeyen ve sağlıklı bir sindirim. Bu nedir?

O kadar yaşamda sıkça insanların şu ya da bu ürünü kullanan ve onun gerçek özelliklerini hiçbir fikri yok olur. Örneğin, sindirim atın. Ne bu kelime olduğunu ve ne ifade eder?

Güç yararlı

Herkes orada olduğunu bilir ürünler uyumlu değil ve mükemmel birbirleri ile kombine olanlar. Olur ve durum farklıdır: bunlardan biri ya da diğer nötralize, vücuda alma veya etkisini artırır. Ancak üçüncü bir seçenek yoktur. gıda ile mideyi giren ürünlerden biri olduğu sindirilir, hemen minik parçacıklar halinde parçalanır yapar. Bu bir digestif denir.

Bu madde nedir? O bir harekete geçirme uyarıcı ve sindirim sürecinde bir katalizör olarak hareket eder. Bu özellik kuşkusuz çok yararlıdır. Bu "akıllı" bilinmeyen madde organizma için gerekli tüm ve faydalı yolunu bırakarak, midede yalan ve hızlı bir şekilde bırakmayın yemek yapar çıkıyor. Sonuç olarak, bir kişinin bir enerji patlaması ve vücutta hoş bir hafiflik hisseder. onlar gönüllü yardımcıları kişisiniz olan digestif - Şimdi bazı ürünler doğal oldukları açıktır.

ismin Tarihçesi

Birçok gıdalar ve hatta yemekleri isimlerini konuşan var. Bazıları yerli kökenli olmakla kelimelerin çoğu diğer dillerden ödünç aldı. Bu durumda bu doğrudur. Eğer Latin bir çevirmen kullanıyorsanız, sindirim bahsedersek, bu sindirim sürecini kolaylaştıran özel bir araçtır, netleşiyor.

Bu arada, Fransız aynı anlama sahiptir. Geri Ortaçağ Fransa'da, insanların bu konularda hakkında çok şey biliyorum. Doyurucu bayram şef sonra mutlaka ziyaretçilere çeşitli baharatların eklenmesiyle şarap temelinde yapılan bir tatlı içki uzattı. Bugün bir "kokteyl" olarak bilinir. Bir hap, değil tıp değil, bir gıda katkı maddesi değil - Dolayısıyla "sıradışı Yardımcısı" olduğu açıktır. Doğası gereği, bu geri kalanıyla aynı gıdadır. O sadece doğru zamanda insan vücudu üzerinde olumlu etkiye sahip inanılmaz bir yeteneği vardır. Ise buna bir yemek sırasında veya hemen sonrasında kullanmak için gerekli olduğunu belirtmek gerekir. Daha sonra sonuç uzun sürmez.

karşıtların birliği

İyi aşçılar erkek iştah, bir sürü yemek yapmak ve tüm bu hoş olmayan duyumlar sonra acı değil biliyorum. sırrı basit: tablo mutlaka aperatif ve digestif katılmak zorundadır üzerinde. Bu kelimelerin anlamları tek şeyle birleştiği bu gruplara ilişkin, temel bir fark, ancak "gıda" vardır: İnsanları yarar. iştah uyandırmak için tasarlanmış bir ürün - İlk olarak, o bir aperatif açıklamak istiyoruz. Çoğu zaman bu bir içecektir. Gerekli ve faydalı bir dizi özellik gerçekleştirir:

  • susuzluğunu giderir;
  • mide suyu bol salgılanmasını teşvik eder;
  • Gıda vücut ayarlar.

meze rolü ise meyve suyu, şampanya (veya başka bir şarap), ya da başka bir alkol hizmet edebilir. kendi yapısında, aperatif şunlardır:

Bir içecek oluşur 1) Tek.

2) bir kombinasyonudur. Aynı anda birkaç farklı içecekler ve ziyaretçi kendisi için uygun olan herhangi seçebilir, bu mümkündür.

3) karıştırılır. Bu durumda, belli bir oranda birkaç içki birlikte.

Bir aperatif tatlı veya sıcak olabilir ve her zaman yemekten önce servis edilir. Buna karşılık, bir sindirim beslenen bayram sonunda yer almaktadır. Bu önceki içeceğe göre genellikle daha güçlüdür ve yemek ve onun tatlı bir sonraki maçında son vermek amaçlanmaktadır. O aperatif digestives için ışık içecekler seçmek için gerekli, ve karanlık olduğunu kabul edilir.

Kırmak için gerekli değildir

Görgü kuralları suçlu ihlal etmek. Düzgün bir şölen düzenledi - iyi bir şarkı. İlk olarak, hazırlar ayarlar ve sonra kapalı gelemiyorum ve daha çok istiyorum. Bir genç müzisyen bir kural için kendisine bu ilkeyi aldı. Bunun çarpıcı kanıtı, şarkısı "Çılgınlığı" dir. Digestif - bu onun sahne ismi. Gerçekten adını söyleyerek.

Çalışmaları yavaş tadını arkadaşlarıyla dinlemek için iyidir. Sadece yemek sırasında gibi. Her şeyden önce, yeni yemekler vardır masaya olarak izlerken, aromalı kokteyl bir bardak içme iyi bir şirket olmak güzel, ve yaygınlık kazanmaktadır. Işık tat bir aperatif anlamıyla hava aromaları uçan ile birleşir ve hızlı bir şekilde masada yerini almaya ezici istek vardır.

Yemek sırasında, içecek her yemeğin tadı vurgulamaya tamamlayıcı ve faydalı olmalıdır. Bir bayram sonunda genellikle tatlı servis edilir. İşte zaman digestives geliyor. Kalabalık vücut son eğlence almak istiyor. İşte tüm ayrıntıları dikkate alınması gerekmektedir. Yüzyıllar Sadece birkaç önce toplumda iyi konyak bir bardak samimi konuşma vakit geçirmek için doyurucu bir öğle yemeği ya da akşam yemeği partisine sonra çekildi. Ayrıca, viski, konyak olabilir güçlendirilmiş şarap (bağlantı noktası türü) ya da tentürler. Her durumda iyi bir ruh hali, hoş tat ve iyi bir sindirim garantili.

digestif için Un

Gerçekten de, likör - toplantının tamamlanması için mükemmel bir seçenek. Onun tadı, tonik ve huzurlu konuşma ile iyi bir anlaşma rahatlatıcı etkisi.

Bu durumda iyi bir seçenek ünlü İrlandalı "Sheridan" olurdu. Bu iki parçadan oluşur ve aynı zamanda cam tabakaları içine dökülür. Alt kısımda buz bir parça koyabilirsiniz. Olası bir konvansiyonel içkiye veya kanül yoluyla yudum için. istediğiniz gibi.

Eğer bir yudumda içmek, o zaman iyi tat bir sürü deneyim fırsatı vardır. İlk olarak, çikolata ve vanilya bileşenin bir karışımı krema ile kahve içtim gibi duygu yaratır. Ardından, ağızda bu somun bir ipucu ile bir belirgin ağızda kalan tat olduğunu. İlahi anlamda! Eğer doğru atıştırmalıklar kullanmak eğer, ek hoş olabilir. Böyle içecek, dondurma, çikolata, için mükemmel tatlı hamur işleri veya bisküvi. tatlı yerini alacak Böyle bir durumda Sindirim. özgün ve çok lezzetli alın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.