SeyahatOteller

Hainan Adası hayallerinizdeki otel!

Eğer metropolün günlük gürültüsünden bıktınız mı? Yani turkuaz dalgalar bir kumsalda alıştırma adada bir yere kaçmak istiyorum? Sonra güvenle çanta paketi ve Hainan Adası'nda gidebilir! yere yeryüzünde bir cennet varsa Sonuçta, bu hemen orada! Hainan turları bile bu adalar aynı enlemde bulunan gerçeği "Oriental Hawaii" denir, tüm dünyada çok popülerdir. Hainan dinlendirin harika masal gibi. Hainan Adası Oteller 4 ve 5 yıldız tüm yıl boyunca dünyanın dört bir yanından yolcuları alır.

Eğer Guinness Rekorlar Kitabı'na listelenen Çin'de büyük otel kompleksi, yerleşmek istiyor musunuz? Kolay! Hainan Crown Plaza Hainan Spa & Beach Resort 5 * adasında bir otel seçin. Sen 333 konforlu odaların birinde kalabilirler. Hatta emekli olamaz tatile, her zaman astları ile temasa olabilir eğer öyleyse, internet erişimi, uydu televizyon, telefon-Kablosuz ve modern uygarlığın diğer lezzetleri yiyen Her oda. sitede her zevke ve bütçeye uygun restoranlar büyük bir çeşittir. Eğer açık hava etkinlikleri hoşlanıyorsanız, akşam diskoya gidebilir, ama eğer - o zaman spa, sauna ve güzellik salonu ziyaret edin. spor için tutkunları bir yüzme havuzu ve spor salonu yer almaktadır.

Hainan turlar seçimi, turist genellikle tercih otel Hilton Sanya Resort & Spa * 5'tir. Bu anlaşılabilir bir durumdur: Lüks odalar her zevke, beyaz kum plaj için, altyapı - Tüm bu turistler için cazip bir otel yapar. Bu otelin başka ilginç konumu. Bu Güney Çin Denizi bir tarafını bırakarak, dağlar ve tropikal orman arasında yer almaktadır. Yalong Körfezi, şehirden uzak bir mesafeye, en iyi biri pitoresk bir koyunda yer almaktadır. Hainan otel koşuşturma rahatlamak ve dinlenmek için izin verir.

Turistler Otel için daha az çekici Resort Horizon Hotel 5 *. Çeşitli restoranlar her zevke uygun etmesi ünlüdür: Avrupa mutfağı, çeşitli Çin mutfağı (Guangdong, Hainan, Şanghay, Sichuan, Çin), Kore lezzetleri. Buna ek olarak, su sporları fanlar lagün tarzında büyük havuz binden fazla metrekare mutluluk olacaktır.

Hainan adasında bir diğer vurgulamak - otel Nantian Hotspring Resort 5 *. "Yazlık" Her oda, kişisel havuz Sıcak termal su vardır. Genel olarak, otel ile 36 havuzları olan , termal su herkes kendi sağlığını iyileştirmek ve suyun iyileştirici gücünü deneyimleme fırsatı vardır böylece.

Eğer seçilecek olan otel bilmiyorsanız, tematik forumları satın yuvarlak bakmak için.

Sonra kolayca forumlarında turist terk Hainan Otel değerlendirmeleri seçebilir. sübjektif ve tüm yazılıdır inanmamalısın - Sadece her kişinin görüşüne unutmayın. Birçok turist herhangi bir otel hizmeti hakkında şikayet Ama eğer kesinlikle dikkate değer olduğunu. Bir "kara liste" yapmak için olumsuz olan ve dairelerin tatil yanlış seçim bozmamak için Hainan otel değerlendirmeleri bakabilirsiniz. tanıdığınız birinin zaten Hainan olmuşsa, onların önerilerini dinlemek.

Tabii ki, Hainan geldi, istediğiniz herhangi bir şey olsa bile, sitede kalmak için tek sınırlı olmamalıdır. Dünyanın dört bir yanından nadir, güzel kabukları orada toplanan çünkü kabukları Müzesini ziyaret ettiğinizden emin olun. Ayrıca ipek yatak, elbise ya da bir resim, ipek iplikle işlenmiş olsun, doğal ipek ürünlerin her türlü satın alabilirsiniz görülmeye ipek fabrikası değer. Ve Hainan adası denir "hindistan cevizi ada" hindistan cevizi avuç içi büyük sayıda. Bu nedenle, bir hatıra olarak size Hindistan cevizi ürünleri getirebilir. Eğer alışveriş aşk Genellikle, Hainan alışveriş memnun olacaktır.

Sen değer bir şey yok bu sadece kadınlar için değil, erkekler için tüm ilginç olduğunu söylemek? Sen yanlış! Deniz balıkçılık, Wanquan Nehri üzerinde çekim galeri "Olimpiyat" ve rafting insanlığın güçlü yarısının kayıtsız değil birer temsilci bırakmayacak. Ve tabii ki, bütün istisnasız NanWan adasında yaşayan maymunlar fethedecek. Eğer Çin kültürünü tanımak istiyorsanız, Heritage Village ve Budist merkezini ziyaret edin.

Gördüğünüz gibi, Hainan otel adasında, deniz, gezi, eğlence ve alışveriş - her şey gayet iyi!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.