ModaGiysi

Bunlar şık Laufer: Bu nedir?

Ana trend bu sene Lofer. Nedir, artık her mod bilir. Ayakkabı, bir mokasen şeklinde, kalın bir taban varlığında ve geniş topuk bunlardan farklıdır. Bir başka özelliği - eksikliği bağcıklar. Bunların yeri, deri veya yuva ile bir köprü kulp süsleme karakteristik fırça tarafından alınır.

Onlar atası Terlik Norveçli balıkçılar vardır. Bu deri ayakkabı onları son derece rahat giymek için yapım bağcıkları yoktu. İlk tufli- makosenler, üniforma parçasıydı, İngiliz denizcileri giymeye başladı. Bu arada, kelime loafer çevirisinde "tembel biri" anlamına gelir. Aslında limana gelecek ki askeri bütün boş zaman içme işletmelerinde geçirdi. hayatın bu şekilde sağlamak için, yerel halk gardırop bu kısmını görüşmesi başladı "ayakkabı mokasen."

Geçen yüzyılın otuzlu "Lofer" denilen ayakkabı resmi tarihini başladı. Nedir, sıradan insanlar New Hampshire dan Spaulding'in girişimci anlattı. George Henry Bass - atlama yuvaya deåißtirin fikir Amerikan akılda geldi. Amerika Birleşik Devletleri'nde, onlar Penny Loafer olarak tanındı. giyen öğrenciler çok düşkün Ayakkabı şanslı bir tılsım dönüştürülmüştür. yuvaya sınav paraları takılı önce - bu iyi şans getireceğine inanılırdı.

Bu modelin görünüm olarak sonraki değişiklik İtalyan tasarımcı Guccio Gucci yaptı. O fırça çıkarıldı ve bir metal toka ilave edildi. Bu unsur haline gelmiştir marka Gucci markası. Batılı ünlü anında Lofer düştü. O ne ayak Dzhona Kennedi, Michael Jackson Francis Ford Coppola ve diğerleri üzerinde görülebilir.

Yaklaşık kırk yıl sonra, ayakkabının kolaylık değerlendirmek ve kadınların başardık. Bu zamana kadar modeli büyük popülerlik kazanmıştır. Şu raflarda düşük ve yüksek topuklu ayakkabılar bulabilirsiniz. Eğer karar vermek satın bir Lofer, seçen o ÜRETİLMİŞTİR süet veya patent deri. Renk olarak, daha sonra, beyaz, siyah, gri, bej veya kahverengi olmasına dikkat edin. dikkat edin pastel renkler: . vb mavi, pembe, nane ve D.

Artık tüm onun ne Lofer hakkında bilmek olduğunu, bunların genellikle yıpranmış hakkında konuşmak zamanı. Geleneksel olarak, bu ayakkabı çıplak ayakları üzerinde giyilir. Ama soğuk sezonunda Modern bayanlar, kalın tayt ile birleştirin. Ayakkabı düşük dar birleşerek gitmek pantolon kısaltılmış uzunluğu veya tüm olası etek, elbise ve tayyör. Ama topuk - düz veya geniş kot ile. Eğer olması iyi bir rakam, deneme deneme: koyun moda bu sezon ayakkabıları kısa şort ve bir şifon bluz. Sonuç çok etkili bir yoldur.

Valentino, Kenzo, Marc Jacobs, Max Mara, Roger Weaver ve diğerleri de dahil olmak üzere en ünlü tasarımcıların son koleksiyonlarından, Lofer mevcut. Bu "aylağın" bir göz atın. Belki de gardırobunda yer gurur ya da zaten aşırı pozlanmış babet yerini alacak. değiştirmek ve yeni şeyler denemek için korkmayın! Şık ve güzel olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.