Gıda ve içecekIçkiler

Ne Coca Cola yapar

Sovyet güç birçok ürün ve olayların gidiş ile aniden hayatımızın içine daldı ve yavaş yavaş yaygınlaşmıştır. yurtdışı harikalar gelmektedir ürünlerden biri bizim günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş, bir Coca Cola haline gelmiştir. Bu içecek çocuklar ve yetişkinler tarafından içilir. o korkunç masalı sıklıkla hatırlatan efsaneleri bir sürü gider civarında. Yıllardır Coca Cola kompozisyon gizli tutuldu çünkü o, şaşırtmıyor. Ve insanlar söyleme bir şey yaparsam, onlar eksik ayrıntıları icat başlar yapmak şekildedir. Tabii ki, paket bir boya, karbon dioksit içerir ürün, yaklaşık bileşime belirtilen fosforik asit, kafein, şeker veya tatlandırıcı madde ve gizemli doğal tatlar. Ama tam bilgi ve Coca Cola kılan sorusuna tam bir cevap vermez.

eczacı John Pemberton, Atlanta sakini, yeni bir içki icat olduğunda sorunun daha kapsamlı bir çalışma belki 1886, geri gitmeli için. Tropikal bir ağacın - onun icat muhasebeci Pemberton, koka yaprakları ve kola fındık olarak görev malzemeler özgün adlarının bir üyesinin başlık. Karışım, ancak özellikle popüler değildir, bir eczane, su ile seyreltilmiş ve satılmıştır. Tam güvenle söylemek imkansız, Coca Cola soda nasıl bir efsane hikaye değildir. Ancak, bir akşamdan muzdarip eczane, ziyaretçilerine biri yeni bir içki gazı eklemek istedi belirtiyor. bir tonik ve serinletici bir içecek olarak zevk kullanımı ile Coca Cola beri. Coca Cola logosu içki girmesinden bu yana hiç değişmemiş olması söz etmek gerekiyor. O da muhasebeci Pemberton icat edilmiştir.

Uzun yıllar boyunca içki, tabii ki, değişmeden kalır olamazdı farklı zamanlarda Coca Cola çeşitli maddeler değişti. Yakın zamana kadar, tam tarifi üretici tarafından yakından korunan gizli tutulur. Coca Cola kılan aslında etrafında aşırı gizlilik yaratılması sadece parası en popüler içecek olduğunu hiç şüphe yoktur. tüm anlaşmazlıklar ve spekülasyon En gizemli madde "Coca-Cola" nın özü olan neden oldu. O bitki materyali karışımından oluştuğu kabul edilmiştir, ama hiç kimse gerçeği biliyordu. maddeler kod adlar altında karışık çünkü Hatta işçiler içecek üretim tesisi, durumu açıklığa kavuşturmak olamazdı. Aslında Türkiye'de yapılan şirket dava açacak kadar Coca Cola, kılan bulmak olduğu ortaya çıktı. Türk Nicholas Vakfı temsilcileri mevzuatına göre söz konusu ülkenin üretici ürününün tam bileşiminin ambalaj üzerinde belirtmek zorundadır.

Dünya Coca Cola gerçekten içki severler sürpriz kılan öğrendiği zaman hiçbir sınırı vardı. Herkes gizemli madde böceklerden yapıldığını öğrenmek memnun oldu. Hemiptera ait böcek - doğal karmin Coca Cola kullanılan kadın kırmız oluşturan boyanın üretilmesi için. İnsanların Coca Cola üreticileri yeni bir şey icat etmedim ki, eski çağlardan beri carmine elde başardık çıkıyor.

içerler olan içecek, özellikle, son derece hassas kişiler için, çok hoş olmayabilir, böceklerden elde edilen bileşeni ilave edildi. Bileşen kadar uzun gizli tutulan sebeplerinden Belki parçası. Bununla birlikte, bu ancak o carmine dye tamamen doğal kaynağı ve vücut için zararsız olan sevinirler olamaz. efsanenin taraftarlar arasında en az Coca Cola vücut, şimdi çok daha az arkadaş korkutmak için inanılmaz zarar söyler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.