Ev ve AileÇocuklar

Demiryolu

Bugünün çocukları çok aktif büyüyen ve hepsi meraklılarının gibi bazen görünüyor. Her durumda, dünya, daha yüksek bir gelişme düzeyi ayarlar. Bu iyi çocuklar için oyuncak örnekle gösterilmiştir - şimdi daha işlevsel, daha karmaşık hale gelmiştir. Söylemeye gerek yok, birçok yetişkin hala belirli oyunlar hakkında merak yaşandığı. Özellikle, biz "kamyon radyo kontrollü uçan oyuncak" Bir arama motoru yazmak ve arama sonuçlarını görebilirsiniz. I - iki erkek çocuk annesi, ve hatta son zamanlarda çocukların okuldan ayrılmak, onlar olursa olsun, uçak insanlı sevdiklerinize her an uyanık ayırmaya çalıştığı şey olduğunu itiraf. Bence önce çocuk süpermarket bazı yönetilen uçakları görünce, çocuk sevinçten çılgına döndüler hatırlıyorum. Satıcı beş yıl ve oğullarım gelen çocuklar için bu uçaklar daha sonra 3 yaşında olduğunu söyledi rağmen. Lohmann oyuncaklar için aşklarını hatırlayınca, ben, dahası, insanlı uçaklar değerinde oldukça çok, hem oyuncaklar için bu satın alma para harcamak karar verdi. Sadece oğullarım için uygun bir radiosamoleta aramaya karar, iki yıl sonra bu konuda hatırladı. Ben en kaliteli insanlı uçaklar modeli seçmek için ağda kendi verilerini toplamaya başladılar. Ben anladım zaten. Radyo kontrollü uçak, işleyen bir motorlu benzin olması daha muhtemel daha yüksek beş yüz dolar, fiyat. Aslında motor tasarımı fiyatı dayanır. ile insanlı modeli de vardır bir BLDC motor. Yetişkinler için profmodelirovaniyu daha yakın - Bir benzin motoru ile insanlı uçaklar gibi 2 seçeneği seçtik. Her neyse, son karar anne ve baba aittir. Internet süpermarket içine bakıp "oyuncak demiryolu oyun" arama hattı içine girmek ve orada ürün aramak daha kolaydır.
Beş yaş arası çocuklar için en moda oyunlar hakkında konuşan ben demiryolu unutamadım. Ben tamamen eminim böyle bir sürpriz olduğunu - zaten 5 yaşında olan çocuklar için bir oyuncak cihazı. Eğer parçalar halinde demonte istemiyorsanız adamlar oyuncak önemini fark başlarlar için bekleyin. Ben pratik değilim ve bir oyuncak tren lokomotif satın alarak durum yine farklı mağazalarda bu oyun setleri için fiyat büyük bir fark vardır, bu yüzden de öğrenmek için bir pazar araştırması yaptı. Bu oyuncak onun maliyetini oluşturan parametrelerin belli bir numarası vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir: bir güç kaynağına (batarya veya akümülatör) türü, trenin hızının, uzunluk ve demiryolu raylarına karmaşıklığı, tren grubu üretiminde kullanılan kalite alaşımları. biz ziyarete Ardından, genellikle belirlenen bir süpermarket oyuncak tren göz düzeydedir. Bu detay kümesini görmek için yardımcı olur. Ama sahne üzerinde de tren, vagon ile değil odaklanmak için önemli olduğunu unutmamak ve yok: gerçekliğe bir oyuncak getirmek tepeler, çalılar, demiryolu işaretlerini ve diğer şeyler. bir isteğe ne olursa olsun, web-shop "bebek makinesi modelleri, oyuncak" farklı oyunların büyük miktarda verecektir.
Bir oyuncak hangi küçük bir her zaman ilginç olacak - Sonuç olarak, ben çocuk demiryolu olduğunu söylemek istiyorum. Bebeğin iyi duygular sadece oyuncak ile bağlı çünkü gerek yok, onların satın kaydedin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.